Професионални серии за коса 132

  • 39 493
  • 767
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 284
SitaraB, пробвай муса Денсифик, използам го в корена и леко по дължините, прави естесвен обем, уплътнява, не утежнява косата, напротив, остава свежа ден повече. Няма фиксация, присто прилича на пяна за коса
https://www.arlen.bg/product/817/uplatnyavasht-mus-za-obem-na-ko … rphose-150ml.html
Цялата серия е много добра 🤗

# 136
  • Мнения: 559
Скрит текст:
SitaraB, пробвай муса Денсифик, използам го в корена и леко по дължините, прави естесвен обем, уплътнява, не утежнява косата, напротив, остава свежа ден повече. Няма фиксация, присто прилича на пяна за коса
https://www.arlen.bg/product/817/uplatnyavasht-mus-za-obem-na-ko … rphose-150ml.html
Цялата серия е много добра 🤗
Много благодаря!  Hands Clap

# 137
  • Мнения: X
Момичета, може ли някой, който има крема Mi amante да снима състава, понеже не го намерих в интернет.

# 138
  • Мнения: 3 414
Момичета, може ли някой, който има крема Mi amante да снима състава, понеже не го намерих в интернет.

# 139
  • Мнения: 844
Направих преуош с кокосово масло, измих с милкшейк ш и м, сложих серума на керастаз в корените, масажирах, изчаках да поизпръхне и сложих серума за обем на наноген и термик на керастаз по краищата.. и като започна да ми щипе, все едно със спирт съм се заляла! За първи път ми се случва..

# 140
  • Мнения: 140
Може ли да не ми трябва протеин? Днес се изкъпах с ХШ на Макадамия, след това ХМ на Макадамия и сложих, колкото да не е без нищо един финиш и косата ми си е чудна, а обикновено слагам пет различни финиша, да послегне и да се поприбере обема. Но е късаща се, с множество експлозии на кортекса, суха твърда, изсветлявана, все си мисля че е задължително да и давам протеин. Но пък и е така добре с хидратация... Така съм объркана в какво да инвестирам и на какво да наблягам в бъдеще..

Последна редакция: пн, 20 яну 2020, 22:56 от Desislava Georgieva 650586

# 141
  • Мнения: 2 442
Angelova това ми е един от любимите Ш.Днес съм мила даже с него и М.От липса на обем не мога да се оплача и косата ми е супер мека и жизнена.Маската съм я коментирала и друг път.С тая на Денсифик са ми любими,аромата и е божествен.След всичките Лалги,Гроу Горджъс и Джойко бях забравила какъв кеф е след Керастаз Heart Eyes
Macadamia маската на Лалга за мен е нищоправеща,но виж ампулите са много добри.Има разлика от земята до небето.
Desislava протеин винаги е нужен,особено при такава коса.Не се заблуждавай,че след една хидратация изглежда добре,да не плачеш като вземе да се самоподстригва

# 142
  • Варна
  • Мнения: 7 702
Ванеса с това,че маската на Лалга е нищоправеща няма как да се съглася. Да ампулите са по-силни в някаква степен,но действието на маската загрята под шапка за някакво време е същото при мен.  

 
Desislava За кои точно Ш и М говориш? Вариантът да се вкарва по-тежък протеин в дехидратирана коса е предварителната хидратация. В това е смисълът на дългите протоколи с еластисайзър и протеинови терапии след него на едно миене.

Последна редакция: вт, 21 яну 2020, 09:13 от prinzesata

# 143
  • Мнения: 2 971
Имам още половин маска Лалга,но реших ,че дали ще е маска или ампула е все тая,даже вероятно ампула по-добре и си поръчах само кутия ампули и както слушам че слагате по половин ампула на миене,осем броя ще ми стигнат за около два-три месеца.....Днес ми пристигат и дражетата на Мерц,специално за коса които са и започвам ударно,та да видим до къде ще я докарам на дължина....

# 144
  • Мнения: 35 968
преди време бях питала за тази серия SCHWARZKOPF BC BONACURE Q10 TIME RESTORE - ш-н и маска за зрели и крехки коси - взех я и вече я ползвах няколко пъти

Скрит текст:

очаквах от серията да дава плътност и/или хидратация - шампоанът е добър и не премива, но маската е като чиста водица - нищо не прави, все едно никога не е слагана върху косата

# 145
  • Мнения: 140

Тези ползвам.

# 146
  • Варна
  • Мнения: 7 702
Маска Macadamia Deep Repair е реконструктор, който прониква в изтощената коса, за да я възстанови напълно от вътрешността на косъма. Придава изключителна еластичност, блясък и мекота.

Тъй,че спокойно. Балансирана ти е маската и си има нужния ти протеин. Явно косата ти стачкува срещу по-силни.
Можеш да тестваш и Епруваж и Напура С9. Те също са мек протеин и мисля ще се харесате.

# 147
  • Мнения: 844
Да похваля Kerastase L'incroyable blowdry, вчера го нанесоха преди сушенето (само сешоар, без преса) косата ми още е прилично права, запази си формата и има лека тежест (за тънката ми коса е идеално, не хвърчи).

# 148
  • София
  • Мнения: 2 161
1) Олиото на Macadamia,  Коприната на - CHI Keratin Silk , Revlon 10 в 1 UNIQ ONE All In One
2) Засега само : Ампула за растеж на косата - NAPURA T|0 Anagen Post

# 149
  • Мнения: 2 442
Ванеса с това,че маската на Лалга е нищоправеща няма как да се съглася.
Аз гледам от мойта камбанария.На моята коса нищо не прави,няма какво да си кривя душата.Купих я следствие на всичките уау коментари тук,но наистина не си заслужава инвестицията.Единствено ампулите бих повторила.На спрея му дадох също няколко шанса,ами не ми харесва,а шамнпоанът...нищо особено,аромат и силикон.
Всяка коса е различна

Общи условия

Активация на акаунт