Професионални серии за коса 132

  • 39 494
  • 767
  •   1
Отговори
# 150
  • Toronto
  • Мнения: 683
Дали някой е ползвал това? Какви са отзивите?

# 151
  • Варна
  • Мнения: 7 702
Нищоправеща,добре миришеща скъпотия. Събуждах се с прическа тип мериносова овца с него. На някоя пресушена изстрадала косица има опция и да се хареса,но на моята не. Размених го с едно девойче с тъничка блондирана коса-каза,че и харесвал.

# 152
  • Toronto
  • Мнения: 683
Размених го с едно девойче с тъничка блондирана коса-каза,че и харесвал.
Тя и моята такава след последния експеримент с нещо като балеаж. Много сухи краища на втория ден, че и се начупва, ама не както трябва, ами едно никакво такова... Disappointed Все пак $80 не ми се дават само за да разбера, че не е за мен.

# 153
  • Варна
  • Мнения: 7 702
Е де 80$ по немските сайтове е 23-25€ Grinning

# 154
  • Мнения: 1 227
Аз го имам и не бих казала, че си струва парите, аз го ползвам с ароматизираща цел и наистина леко приглажда, но не е кой знае какво.

# 155
  • Toronto
  • Мнения: 683
Сериозно? Какви идиоти са тук, хайдуци!


25€ е 36 CAD Flushed

# 156
  • Мнения: 1 666
Какво ви е мнението за шампоана за обем Епруваж? Наистина ли омазнява бързо косата?

# 157
  • Toronto
  • Мнения: 683
Благодаря, момичета! Имам си достатъчно аромати. Ще продължавам с маските.

# 158
  • Мнения: 1 918
На мен не ми утежнява и омазнява изобщо, обаче днес усетих как балсама ми от серията мирише на стара, захвърлена в шкафа и стояла там с години козметика. Пък е на 6м, обаче не открих надпис със срока на годност не след отваряне, а по принцип. Ще го хвърля.

# 159
  • Мнения: 65
Здравейте, момичета. Идвам с молба , дали може някой да ми препоръча шампоан, балсам ,маска, ампули. Косата ми е мазна в корените и суха в крайщата, цъфнала. Наистина искам да я пусна дълга но с този цъфтеж се налага много често да я подстригвам😕

# 160
  • Мнения: 844
Шампоана Хронолоджист балансиран ли е? Искам да комбинирам с реконструктивна на афоджи.
След протеинов шампоан и маска с каква хидратираща маска завършвате? Имам една с масло от муру-муру и бабасу, ма ми е малко съмнителна 😅
За скалпа правя масажи с кокосово масло, масло от гроздови семки, ползвам детокса на ГГ, initialiste на керастаз и dermo capillare на юсерин. Какво друго мога да включа (точно описанието за прозираща коса, която искам да подсиля)

# 161
  • Варна
  • Мнения: 7 702
Да балансиран е Хроноложист. След протеинов шампоан и маска завършвам с хидратиращ балсам. На тъничка коса има опция две маски една след друга да я залепят за скалпа.
 Кокоса бих го разкарала от скалпа. По-добре го нанасяй по дължините преди миене-повече полза ще има. За скалпа ЯЧРМ,масло от Ему,облепиха,марула с няколко капки етерично примерно розмарин,пачули....
 Продуктите ти за скалп са добри,но си трябва постоянство.
Меди целаген също можеш да тестваш. Много ми харесва фактът,че освен всичко друго продуктите и детоксикират скалпа.
 И масажи.....Всяка вечер преди лягане 5мин. с главата надолу. Дали с продукт или без няма значение.

# 162
  • Мнения: 1 998
Колко време държите маслата на скалпа, преди да ги измиете ?

# 163
  • Мнения: 282
Някой от тук мисли ли да  участва в конкурса "Покажи косата си" от Арлен? 🤔

# 164
  • Варна
  • Мнения: 7 702
Е той си е откровена реклама на Нугела.....

Общи условия

Активация на акаунт