Професионални серии за коса 132

  • 39 573
  • 767
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 158
Имам талон за отстъпка - 15% на Philip Kingsley от ЗР до 31 януари,който няма да ползвам.Ако на някой му трябва


Даден

Последна редакция: чт, 30 яну 2020, 15:17 от Tifan4uk

# 361
  • Мнения: 282
В инстаграм масово се показват клипове за боядисване на косата заедно с този продукт на Redken.
Много фризьори виждам, че го използват.
Какво е "Предпигментация по Принцесата" Thinking

# 362
  • Мнения: 1 227
В инстаграм масово се показват клипове за боядисване на косата заедно с този продукт на Redken.
Много фризьори виждам, че го използват.
Какво е "Предпигментация по Принцесата" Thinking

С малко по-тъмна боя без окислител се прави пигментация на белите коси, маже се, седи се около 20 минути и след това отгоре се маже боята с оксиданта, с който си се боядисвате принципно. Май така беше цялата процедура. Идеята е да се насити с чист пигмент белия косъм.

# 363
  • Мнения: 419
Някой тези дни да е попадал на промо оферти за Хроноложист-М, може и Ш+М?

# 364
  • София
  • Мнения: 580
Някой тези дни да е попадал на промо оферти за Хроноложист-М, може и Ш+М?
Тук има 20% намаление на Керастаз - https://www.kosa.bg/category/317/chronologiste-luks-podhranvane- … -obem.html?page=1

# 365
  • Мнения: 1 718
Дами,
Помагайте! Май нещо загубих баланса. Косата ми е в прилипно състояние, къдрава,третирам с въртяща четка на всяко миене.
В последно време забелязвам, че стои по-остра при оформяне, някак крайните масури, които правя с четката, не са тежки и плътни, ами едни стърчащи навън и "остри". Не знсм кск да го обясня точно.

Мих с ДПШ преди Олаплекс терапия преди седмица, та не ми се иска пак да позлвам дпш, а да разбера какво съм предобрила...На какво може да се дължи новото настроение на косата ми?

# 366
  • Мнения: 2 446
Май си прекалила с протеина.Мойта къдравела става такава след престараване с протеинови продукти.Слагай  някакви масла/олиа по връхчетата след изсушаване.

# 367
  • Мнения: 1 725
Снощи измих без маска, само Терапист Ш и финищите. Май повече ми харесва, повече обем, пак си е лигава, но я усещам и по-чиста. Какви ще са пораженията, ако за напред го карам така?

# 368
  • Мнения: 2 972
Никакви няма да са пораженията ,ако косата не е третирана,пък и щом ти е по-добре,вероятно косата е в много добро състояние и няма нужда от маска.

# 369
  • Бостън
  • Мнения: 13 556
В инстаграм масово се показват клипове за боядисване на косата заедно с този продукт на Redken.
Много фризьори виждам, че го използват.
Какво е "Предпигментация по Принцесата" Thinking
С малко по-тъмна боя без окислител се прави пигментация на белите коси, маже се, седи се около 20 минути и след това отгоре се маже боята с оксиданта, с който си се боядисвате принципно. Май така беше цялата процедура. Идеята е да се насити с чист пигмент белия косъм.

Hmm, Showbeauty, би ли могла да ми метнеш някой линк, ще съм ти много благодарна (към клип за боядисване с този продукт!)

Точно както PeachHoney го е написала ми го написа Принцесата, но при първия ми опит установих, че с един тон по-тъмна боя ставам твърде тъмна и то точно около лицето, та разрових руския интернет и намерих и вариант с 1 тон по-светла боя. Аз го правя с половин тон по светла - предпигментирам с 6-ца, боядисвам със 5+6 50/50.
https://expertpovolosam.com/zdorove/posedenie/pigmentaciya

И никой от вас да не ми каже, че този серум на Ланза (Neem Plаnt Silk Serum) мирише толкова божествено!?! Доставиха ми го вчера и съм си сложила поне 3 пъти на крайчетата - няма мазно, няма гадост, освен че го държа на бюрото си и го душа нон-стоп Simple Smile Чудесен!

Последна редакция: чт, 30 яну 2020, 20:02 от Agent Provocateur

# 370
  • Мнения: 646
Здравейте, препоръчайте ми Балсам, от който след миене косата да става (лигава). Надявам се, че ме разбрахте Blush

# 371
  • Мнения: 2 328
Здравейте, препоръчайте ми Балсам, от който след миене косата да става (лигава). Надявам се, че ме разбрахте Blush
Хидратиращ?

# 372
  • Мнения: 646
Да точно хидратиращ

# 373
  • Мнения: 2 328
Ми аз почти не ползвам Профи балсами,не бих могла да препоръчам освен хидр. Балсам на Афоджий.

# 374
  • Мнения: 4 251
Велинова, на мен Марокан за обем ми прави така косата. 🌸

Общи условия

Активация на акаунт