Професионални серии за коса 132

  • 39 451
  • 767
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 1 725
Ако някой търси маска марокан с кафява капачка от салон ванет са пуснали 50 %  отстъпка ,аз се възползвах
на каква е цена е кой е този салон?

# 316
  • София
  • Мнения: 1 744
Ако някой търси маска марокан с кафява капачка от салон ванет са пуснали 50 %  отстъпка ,аз се възползвах

Салон Ванет за екстеншъните?
Моля те прати линк към маската

# 317
  • Мнения: 1 227
Какво мислите за този продукт на Лореал :

https://www.notino.bg/loreal-professionnel/serie-expert-vitamino … sled-bojadisvane/ - Shine sealing rinse out lotion

Звучи на принципа на К-водата, но не мога да разбера дали е само за след боядисване на косата... Thinking

# 318
  • Бостън
  • Мнения: 13 495
Аз си боядисвам цяла коса на всеки 4 седмици, 2 седмици хидратация и последните две протеинови, така добре ли е?
Вчера и аз рових по сайта на Редкен и попаднах на твърдението, че първите 2 седмици след боядисване са критични за запазване на цвета, та по това време само с шампоани за боядисвани коси (демек хидратиращи И нестрипващи цвета). Не го знаех! Ще ми е интересно и други да коментират по въпроса!

Последна редакция: вт, 28 яну 2020, 16:59 от Agent Provocateur

# 319
  • Мнения: X
Агентче,аз съм червена и цветът ми пада много бързо. Фризьорките ми казват само шампоан за боядисана коса и аз само Kerastase reflection ползвах, но напоследък косата ми много се самофилира и накъса и си накупих протеинови продукти и терапии за късмет добре ми понасят, малко повече обем ми правят, а аз съм фен на ефекта на хидратиращите продукти - загладена тежка коса.

# 320
  • Мнения: 2 433
Шампоаните за боядисана коса се водят "кисели", тоест с ph, което затваря косъма, за да не излиза боята. Не е въпросът до хидратация.

# 321
  • Мнения: 417
https://www.facebook.com/SalonVanet/ това е във фейсбук,в сайта мисля не е обявено

# 322
  • София
  • Мнения: 1 744
Ама май има само 500 мл и надписа е на гръцки? Малко странно

# 323
  • Мнения: 282
В коса.бг са пуснали много хубави промоции.

# 324
  • Мнения: 2 442
Какво мислите за този продукт на Лореал :

https://www.notino.bg/loreal-professionnel/serie-expert-vitamino … sled-bojadisvane/ - Shine sealing rinse out lotion

Звучи на принципа на К-водата, но не мога да разбера дали е само за след боядисване на косата... Thinking
Изглежда на същия принцип,но освен овлажнители и ресвератрол(антиоксидант/UVфилтър), друго интересно не видях.Alcohol Denat(изсушаващ алкохол) е на първо място в състава,няма никакъв протеин...

Шампоаните за боядисана коса имат същите съставки като всички останали.Както каза Хибискус,важно е Ph-то на козметиката.Със същият усмех ще се запази цвета и с шампоан с ниско Ph,бил той хидратиращ или протеинов.Важното е косата да се мие по-рядко,да се намалят горещият въздух и вода и да се ползва UV филтър.

# 325
  • Мнения: 844
К-водата е хубаво нещо да се поглези човек, ако има повод и иска да е с права коса с допълнителен блясък. Но честно казано на следващото измиване усещам косата си суха, в крайна сметка е пълен с алкохоли. Не мога да кажа, че прави нещо УАУ за косата, просто я приглажда за конкретното миене, по-лесна е за оформяне. Категорично няма подхранващ или терапевтичен ефект

# 326
  • Бостън
  • Мнения: 13 495
Шампоаните за боядисана коса се водят "кисели", тоест с ph, което затваря косъма, за да не излиза боята. Не е въпросът до хидратация.
Мерси за пояснението, Хибискус! Бях останала с впечатление, че всички шампоани за боядисани коси са или хидратиращи или балансирани за да се контрира изсушаващото действие на боята И са добавени УВ филтри. За киселинноста не ми беше ясно. Век живи, век учись! Мерси още веднъж!

# 327
  • Мнения: X
Шампоаните за боядисана коса се водят "кисели", тоест с ph, което затваря косъма, за да не излиза боята. Не е въпросът до хидратация.

Аз пък от тази тема прочетох, че протеиновите шампоани отварят кутикулата на косъма и затова не се ползват след боядисване, защото сваля боята. Не претендирам, че съм права, просто това съм научила от тук. Wink

# 328
  • София
  • Мнения: 1 744
Сега се чудя на кафявата капачка на Марокан дали да взимам от намалението 70 и няколко лева за 500 мл... аз като съм с тънка коса а на нея пише че е за плътен косъм? Някой с тънка третирана коса да даде отзиви?

# 329
  • Мнения: 417
Ако искате изчакайте утре ,да взема моята ,че малко се притесних, да не ви подведа ,ще напраавя снимки , и ще се опитам да проверя баркода ,дали е оригинална .Confounded

Общи условия

Активация на акаунт