Един интимен въпрос :)

  • 29 093
  • 91
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
Здравейте банда Simple Smile Малко пред история и след това директно към въпроса. Ние сме двойка, женени от доста време, имаме и детенце в училищна възраст. Заедно сме от 17 години, че и повече. Отношенията ни както при всички имат възходи, падения и прави равнини. Мъжа ми е 40+ годишен, а аз съм жена на 30+ Simple Smile Началото ни беше страшно бурно в интимен план - сутрин, вечер, по малките часове ... знаете пламналият начален огън. Ясно ви е, че и се разреди този бурен живот, но има нещо което ме мъчи. От няколко години повторението на акта непосредствено след първият път не се получава от страна на съпруга ми и исках да се допитам до вас дали това е нормално? Ако е минал известен период от време няма проблеми, но веднага след това - ц Sad Въпроса ми е дали има решение на този проблем и на какво може да се дължи - притеснявам се да няма някакъв медицински проблем или нещо друго. С времето и крайната гара идва като скоростен влак и като няма повторение не се чувствам удовлетворена Sad Партньорството ни е идеално в това отношение, с времето сме намерили “онези” местенца които ни карат да се чувстваме на гребена на вълната, но аз някак имам нужда от още малко ... Бих се радвала да разбера дали с времето това е нещо което просто се случва или има някакво решение? Има ли начин да е както преди? Говорили сме по темата многократно (нямаме проблеми да говорим по каквито и да е теми), но той казва, че усеща, че няма да се получи пак. Имали сме преди 12 години повече от две повторения едно след друго. Та исках да разбера дали това се е случвало и при други двойки. Не ме разбирайте погрешно - нямам намерение да се разделям със съпруга си или нещо от сорта, просто исках да знам дали това е нормално. Благодаря ви, че ме изчетохте и се надявам да получа адекватни отговори. Моля, ако някой сметне, че темата не му е интересна просто да я пропусне! Благодаря!

# 1
  • Мнения: 866
Вече не мога да работя нормално заради този форум, все някви интересни теми, ще трябва да пиша на админите да ме баннат. Еми като спят всички пу за мен първият коментар. Nerd

Това което се случва при мъжа ти е напълно нормално, просто при някои може да е по-рано, други да имат повече мощ и до по дърти години, факторите са различни, генетичните на първо място, после и начина на живот.
Със сигурност мога да ти кажа, че има начин как да възстанови доста от изгубената си полова мощ.

Ако може да дадеш малко информация за начина му на живот, как се храни, телосложение, пуши ли, физическа активност и по-колко често го правите, колко бързо свърша и колко издържал преди. Сигурно няма да им е приятно на някои "приятели" от форума да разберат, че зад този профил, не само, че не стои жена, ами си е коч, който си тренира редовно и дори правя упражнения за "петелът ми" Smile и навярно ще ги правя до края на живота ми.

Това което се получава с възрастта е, че се удължава времето на така наречения рефрактерен период след еякулация. При мъжете в по-напреднала възраст вече им става невъзможно да имат повторна еякулация след по малка от часове, при някои трябва да минат дори дни, за да почувства отново желание за секс.

При вас има обаче друг проблем, които  е с по-голямо значени в случа от "повтарянето". Проблема е, че продължителността на акта е спаднала и той свърша доста по-бързо, както вие сте отбелязала и точно това трябва да опитате да подобрите и няма да има нужда от повтаряне ако времето на акта е било достатъчно, да получите и вашето удоволствие.

Не ви съветвам да прибягвате до медикаменти, това е нож с две остриета. Добавки обаче може, има и такива, които работят много добре. Хубаво е да получа информацията за която питах, защото е нормално човек, който не се поддържа в добра физическа форма, не се храни правилно, пуши, пие в повече и т.н. това да му се отрази доста негативно и на сексуалната мощ.

Мога да спомена и за тантрата, което е вече за двойки, които искат да отидат на следващото ниво, но няма сега да навлизам в подробности, искам да кажа, само, че има техника от тантрата с която мъжа да свърши, да изпита оргазъм, без да еякулира, като по-този начин се запазва мощта и рефрактерният период няма такова влияние. За това обаче са нужни много тренировки и най-добре да опитате да решите първият проблем, да може да контролира еякулацията си.

На първо място те съветвам да отиде да си направи едни кръвни изследвания и хормонални:
- тестостерон (общ и свободен), ;LH, SHGB, DHEA, Естрадиол, задължителни и на вит. D, но като правило първо може да се пусне само свободен и общ тестостерон и ако те не са добре, тогава и другите хормони, така е и по-евтино !
Отделно може и много други показатели да пусне профилактично - ПКК, холестерол, триглицериди и т.н.

Хубаво е да ги има тези данни, хем ще има и база за сравнение, ако реши да направи някакви промени с храна тренировки и после да има за сравнение. Другите неща и конкретни съвети ще ги пиша като отговориш, че стана много дълго. Едно нещо е сигурно, да може се "върне обратно в играта" и да си припомните секса от младините, но само ако той има желанието да направи съответните промени.

Последна редакция: чт, 16 яну 2020, 02:20 от Stallion001

# 2
  • Варна
  • Мнения: 838
Наистина ли не сте чувала, че възможностите в секса при мъжете се променят с годините?

(Не спира да ме учудва известна... неинформираност на голяма част от младите хора, относно устройството и работата на човешкото тяло. И това, при наличието на толкова лесен достъп до тонове всякаква информация.)

Иначе, да, нормално е при мъж на 40+ години.

Ето какво пише в почти всяка статия, след като питаш Гооглето за проблема:
Скрит текст:
Причината, поради която след еякулацията, няма наличие на ерекция, представлява явление, наречено рефрактерен период.Той представлява времето на пост-еякулацията. През този период нивата на допамин, хормонът на зависимостта и тестостерон, мъжкият полов хормон, спадат, а хормонът, произведен от хипофизната жлеза – пролактин, се повишава.

Рефрактерният период е с различна продължителност при всеки мъж. Някои могат да бъдат готови за втори дубъл след половин час или дори по-малко, а на други може да им отнеме минимум час или дори цял ден. В проучвания е установено, че тийнейджърите, например, могат да се възстановят за няколко минути, а на мъжете на 30 или 40 години им отнема доста повече.
 След 50-годишна възраст рефрактерният период става още по-дълъг и може да достигне 10-12 часа, а през 60-те години – между 12 и 24 часа. Въпреки това няма правило колко дълго ще продължи процесът на възстановяване.

Някои фактори, свързани с начина на живот, като консумацията на алкохол, допълнително могат да удължат времето, преди следващия оргазъм.
Редовното мастурбиране също може да окаже влияние;)

Само не знаех, че му викат някои - "редовни упражнения за "петелът ми". Хахах...

Последна редакция: чт, 16 яну 2020, 09:02 от Trill

# 3
  • Мнения: 951
Моят мъж е в началото на 40те и повече от веднъж и на него не му се получава. Но ако продължителността на акта е задоволителна, то тогава не би трябвало да е проблем.
Затова и аз мисля, че е по-важно да се разбере защо свършва бързо. Не звучи като да не го правите често. Виж ако е по-рядко, тогава повечето мъже не издържат дълго, независимо на колко години са.
Сетих се за една моя любима леля. Тя беше женена за мъж, с 8 години по-малък от нея. Винаги казваше, че това е най-умното решение в живота й, защото се е радвала на интимности много след като връстничките й са пенсионирали тези страсти Simple Smile

# 4
  • Мнения: X
Здравейте банда Simple Smile Малко пред история и след това директно към въпроса. Ние сме двойка, женени от доста време, имаме и детенце в училищна възраст. Заедно сме от 17 години, че и повече. Отношенията ни както при всички имат възходи, падения и прави равнини. Мъжа ми е 40+ годишен, а аз съм жена на 30+ Simple Smile
Скрит текст:
Началото ни беше страшно бурно в интимен план - сутрин, вечер, по малките часове ... знаете пламналият начален огън. Ясно ви е, че и се разреди този бурен живот, но има нещо което ме мъчи. От няколко години повторението на акта непосредствено след първият път не се получава от страна на съпруга ми и исках да се допитам до вас дали това е нормално? Ако е минал известен период от време няма проблеми, но веднага след това - ц Sad Въпроса ми е дали има решение на този проблем и на какво може да се дължи - притеснявам се да няма някакъв медицински проблем или нещо друго. С времето и крайната гара идва като скоростен влак и като няма повторение не се чувствам удовлетворена Sad Партньорството ни е идеално в това отношение, с времето сме намерили “онези” местенца които ни карат да се чувстваме на гребена на вълната, но аз някак имам нужда от още малко ... Бих се радвала да разбера дали с времето това е нещо което просто се случва или има някакво решение? Има ли начин да е както преди? Говорили сме по темата многократно (нямаме проблеми да говорим по каквито и да е теми), но той казва, че усеща, че няма да се получи пак. Имали сме преди 12 години повече от две повторения едно след друго. Та исках да разбера дали това се е случвало и при други двойки. Не ме разбирайте погрешно - нямам намерение да се разделям със съпруга си или нещо от сорта, просто исках да знам дали това е нормално. Благодаря ви, че ме изчетохте и се надявам да получа адекватни отговори. Моля, ако някой сметне, че темата не му е интересна просто да я пропусне! Благодаря!
Мъжа ти е на 40+, та как очакваш в секса да е все като на 20?   Smiley
Подготвяй се психически, все по-зле ще става, не по-добре...напълно възможно нищо да му няма на човека, просто годините си казват думата.
По-скоро се замисли защо се налага да повтаряте акта, кое и защо не правите както си трябва първия път, че да си задоволена?Ако той свършва твърде бързо, намерете начини да забавя темпото.

# 5
  • Мнения: 7 920
Доколкото разбрах, вашият нормален сексуален живот е бил в две части - първи бърз къс пас само за него и после веднага по-дълъг общ гейм и това е било удовлетворяващо и за двамата .
Но напоследък си оставате само на първа база.
Освен да положите усилия да удължите първата фаза нищо друго не ми хрумва. Има някакви гелове за забавяне на еякулацията, но нямам лични наблюдения и не мога да препоръчам.

# 6
  • Мнения: 6 166
От годините е. Търси други варианти и ти да си доволна, а ако стане и без да повтаряте ще е супер. Има едни играчки за теб. Потърси си някоя, която да ти пасне на вкуса и преди късия пас се погрижи за теб си.

Последна редакция: чт, 16 яну 2020, 10:21 от Елфичка

# 7
  • Мнения: 4 808
Има начини мъжът ти да забави нещата. ММ е на 50+, аз също, ние така сме се напаснали с годините, че не се налага той да повтаря, но аз през това време свършвам 4–5 пъти. Умее да се контролира, през последните години използва и помощни средства, за да забави края, напр. презерватив, напоследък и някакви силиконови пръстенчета, които поръча от някакъв сайт. Освен това вижте и позите, които използвате и избирайте тази, която най–бавно го води до края.

# 8
  • Мнения: 18 298
Подробни статии по въпроса съм чела в списание „Космополитан”... Sunglasses

# 9
  • Мнения: 6 140
Е ти как очакваш мъжа ти на 40+ да бъде като на 20+? Съвсем естествено е да намаляват възможностите с годините. При мен беше същото, повтарях без проблем и почти без изключения до към 30, а втория път можех да карам по 1 час, направо секс до скъсване. Обаче сега на 36 вече ми е трудно, нужно е повече време за втори път, а някой път просто няма сили за повече. Годините, работата по цял ден, грижите, стресът всичко си оказва влияние. Е за сметка на това пък първия път карам много, дори на жена ми и идва в повече, така че нямам оплаквания. Питаш как ще се развият нещата- ами с възрастта ще продължи по този път, за това хората са измислили виаграта Simple Smile

# 10
  • Мнения: 40 924
Това е някаква пързалка newsm78 Не може съвременна и образоване жена да не знае, че сексуалното поведение се променя с годините. А и си зависи от мъж до мъж - далеч  не всички мъже могат да повторят веднага, даже малцинство са такива. Повечето имат нужда да презаредят батериите за 20-30 минути. И тук идва и вторият елемент - батериите може и да са презаредени физиологически, ама трябва и мерак. Меракът идва от хормони и от тръпката. Е, след първия път хормоните спадат рязко и мъжът вече не чувства нужда да прави секс на тези години. А меракът след Х години съвместен секс също не е като с ново завоевание. Пробвай един експеримент с младо непознато момиче и ще видиш как ще повтаря без засечка Twisted Evil

Та няма подобрение, и няма причина за лекар. Използвайте пръсти, езици, играчки, презервативи или средства за задържане. Като стана дума за нужната продължителност на акта - за толкова години не си ли се научила и ти по-бързо да свършваш? Опитните двойки по принцип се напасват с времето.

# 11
  • София
  • Мнения: 24 839
Здравейте банда Simple Smile Малко пред история и след това директно към въпроса. Ние сме двойка, женени от доста време, имаме и детенце в училищна възраст. Заедно сме от 17 години, че и повече. Отношенията ни както при всички имат възходи, падения и прави равнини. Мъжа ми е 40+ годишен, а аз съм жена на 30+ Simple Smile Началото ни беше страшно бурно в интимен план - сутрин, вечер, по малките часове ... знаете пламналият начален огън. Ясно ви е, че и се разреди този бурен живот, но има нещо което ме мъчи. От няколко години повторението на акта непосредствено след първият път не се получава от страна на съпруга ми и исках да се допитам до вас дали това е нормално? Ако е минал известен период от време няма проблеми, но веднага след това - ц Sad Въпроса ми е дали има решение на този проблем и на какво може да се дължи - притеснявам се да няма някакъв медицински проблем или нещо друго. С времето и крайната гара идва като скоростен влак и като няма повторение не се чувствам удовлетворена Sad Партньорството ни е идеално в това отношение, с времето сме намерили “онези” местенца които ни карат да се чувстваме на гребена на вълната, но аз някак имам нужда от още малко ... Бих се радвала да разбера дали с времето това е нещо което просто се случва или има някакво решение? Има ли начин да е както преди? Говорили сме по темата многократно (нямаме проблеми да говорим по каквито и да е теми), но той казва, че усеща, че няма да се получи пак. Имали сме преди 12 години повече от две повторения едно след друго. Та исках да разбера дали това се е случвало и при други двойки. Не ме разбирайте погрешно - нямам намерение да се разделям със съпруга си или нещо от сорта, просто исках да знам дали това е нормално. Благодаря ви, че ме изчетохте и се надявам да получа адекватни отговори. Моля, ако някой сметне, че темата не му е интересна просто да я пропусне! Благодаря!
На мен темата не ми е интересна, ама ти засега си ми от психологична гледна точка.
Дали си нямаш работа, та си решила да се гъбаркаш инфантилно с публиката?
Или искаш да се похвалиш хем с мъжО си, колко е потентен, хем със себе си-ква си стръвница!? Mr. Green

# 12
  • Мнения: 12 780
Много ясно, че мъжът с годините започва повече "да не може". По-нагоре има много добри съвети. Мога само да добавя, че ако прекалено го притискаш, че не се справя и един вид, не го бива вече, да не вземе да стане импотентен по психологически причини.
Виж как можеш ти да се удовлетвориш, даже и преди акта, още на етапа любовна игра, а после със смяна на позите той да стигне по-бавно до края, а ти да свършиш още един-два пъти.
Ние сега на ХХ години правим даже по-добър секс, отколкото преди 10-15 години, а идеята да повтаря даже не ми минава през ум, т.к. знам, че няма да стане и не искам да го притеснявам.

# 13
  • Мнения: X
Скрит текст:
Питаш как ще се развият нещата- ами с възрастта ще продължи по този път, за това хората са измислили виаграта
Да ама на опаковката ѝ пише, че не води директно до ерекция, а е нужна и полова възбуда.
Така че виаграта действа до едно време, жената докато е още секси, зависи от жената - до 40, 50, може и повече години, но след един момент колкото и виагри да изпие мъжа пак няма да му стане с жена му -
Скрит текст:
виж, с някоя млада и без виагра ще стане.
Зле е за маркетинга, затова не го тръбят наляво и надясно този момент медицинските представители - не че на мъжът му има нещо, просто жена му вече не го възбужда.
Разбира се, за авторката това не важи, тя е млада, 30-40, но нали питаше за в бъдеще какво да очаква...
Виаграта не се ли ползва СЛЕД 50-60-та година?А не преди 40-та?   Smiley
Все съм си мислила, и от опит, че мъжете до към 50-55-60 поне, могат и без помощни средства.

# 14
  • Мнения: 46 518
Никога не съм го разбирала това повтаряне, освен в тийнейджърските години.
Мъж над 20 и няколко би трябвало да може да се контролира. Той въобще опитва ли се?

# 15
  • Мнения: 19
Здравейте и благодаря на всички за отговорите. Разбира се, че се опитва да се контролира, но явно краят идва по-бързо от очакваното. Може би всичко оказва влияние, а относно начина на живот съпруга ми не пуши, пие няколко пъти в месеца по малко, но не спортува активно освен разходки. Не го депресирам по никакъв начин по темата, най-вероятно съм казвала разочаровано нещо след бързият край, но не е било надявам се травмиращо. От известно време чета по темата, но някак мислех, че това се случва по-скоро на 50+. И се притеснявах да няма някакъв проблем. Всеки път стигам до краят, но от предварителните игри и ласки. С времето секса става все по-хубав, знаем как да си доставим удоволствие, но може би моята женска алчност е в повече, знам ли. Имам играчки разбира се, разнообразяваме от години с различни способи, но най-вероятно не искам да приема, че остаряваме. Честотата много зависи от ангажиментите през денят, психическото и физическо натоварване. Опитваме се да сме редовни защото смятам, че това по някакъв начин ни разтоварва след бурното ежедневие. Слава Богу не сме имали засечки с излитането на самолета, но приземяването е преждевременно.

absurT отдавна съм преминала пубертетския хормонален дисбаланс. Просто исках да разбера при кой кога горе долу се случва. Нормална двойка сме ... средностатистическа надявам се Simple Smile

Последна редакция: чт, 16 яну 2020, 14:42 от Не се сърди, човече

# 16
  • Мнения: 40 924
Няма такова нещо като "трябва да" - някои могат, други не могат. На трети пък им е проблем изобщо да свършат - кому каквото е дала природата. Иначе ако приемем "трябва да могат" за мъжете, трябва да приемем същото и за жените - над 20 години трябва да могат да свършват и за няколко минути Mr. Green То не, че не е така де, но не за всички жени все пак и на тези, които не са успели, не бива да им се сърдят. Но неоспорима истина е, че ако има усилия има и успех в някаква степен.

Иначе откакто първата цифра на годините ми вече не е двойка и аз не му виждам смисъла в напъването за втори и трети път. Качеството е по-важно, а и да се насладиш на отпускането и гушкането след това е по-ценно от мобилизацията за нови гимнастики. Пък и сексът не е заек да избяга Joy

П.П. А може ли все пак да уточниш с точни цифри какво разбираш под "приземяването е преждевременно"? Понеже на някои и 30 минути им е преждевременно. Според мен една зряла жена трябва да може да свършва за 3-4 минути, пък всичко отгоре си е бонус Wink

# 17
  • Мнения: 19
Stallion001 прочетох те с интерес Simple Smile И аз не искам да минаваме на някакви медикаменти, за да не предизвикаме обратният ефект - да не може без тях. Самият той ми е казвал, че има някакви спрейчета за задържане (което значи, че и той смята акта за не достатъчно дълъг), но аз бих се съгласила само при условие, че има препарати на билкова основа и няма да се отрази по никакъв начин на здравето му. Относно храната - домашно приготвена от мен, джънк фууд 1-2 пъти месечно. Много държа и внимавам за храната която поднасям на семейството си. Не съм някаква фанатичка разбира се ...

# 18
  • Мнения: 40 924
Спрейовете са вид упойка. Не са опасни за здравето, макар да не са билкови (то има и опасни билки), просто намаляват чувствителността. Но не работят много добре, ако нещата са в главата, ако ме разбираш. И също така се ползват с презерватив, че иначе и теб ще упоят и ще ти намалят чувствителността Mr. Green

# 19
  • Мнения: 866
Мненията, че 40-50 годишните вече не можели да имат тази полова мощ е голяма заблуда !!! Дори на 50+ ако мъжа се подържа може да клати като разгонен бик, но разбира се тези, които не спортуват и не се хранят оптимално ще започнат да губят и тези възможности доста по-рано. Истината е, че нивата на тестостерона започват да спадат постепенно някъде след 35-те години, но ако мъжа се подържа в добра физическа форма и сексуалната му мощ ще е на ниво.

По-ктъно ще пиша по конкретни неща, които биха помогнали на този мъж. Иначе правилно повечето разсъждават, че целта му трябва да е да издържа достатъчно дълго с първото свършване.
Но аз ще кажа и неща, които и за напред ще са му нужни и за либидо и ерекция.

Целта е да се поддържа добрата форма и сексуално (което е силно свързано и със физическата форма), а не когато нещата станат зле и тогава да търсят решения !

Последна редакция: чт, 16 яну 2020, 15:04 от Stallion001

# 20
  • Мнения: 925
В повечето случаи причините са твърде прозаични и се крият в охладняване на страстите.  Така, че не ви трябват лекари и изследвания, нито ново бельо. Просто с времето огънят намалява и започва да тлее. Това е истината, която малко хора биха си признали, дори и пред себе си.

# 21
  • Мнения: 19
Те нещата не са зле, просто имам нужда от още малко поклащане Simple Smile Хубаво ми е, знае ккво да направи с мен ... просто исках да разбера дали има начин да рестартирам уреда на удоволствието Wink

# 22
  • Мнения: 9
Колко време продължава половия акт, та се притеснявайте?

# 23
  • Мнения: 40 924
Колко време продължава половия акт, та се притеснявайте?

И аз това питах, защото без тази информация дискусията "виси".

# 24
  • Мнения: 3 123
Какво значение има колко точно продължава? Преди е бил по дълъг и жената е била задоволена, сега се е скъсил до толкова, че вече не е.

# 25
  • Мнения: X
Какво значение има колко точно продължава? Преди е бил по дълъг и жената е била задоволена, сега се е скъсил до толкова, че вече не е.
Не, преди пак е бил кратък, но е имало повторение. Вече няма повторение и авторката се чувства прецакана.

# 26
  • Мнения: 866
Има голямо значение за каква продължителност става въпрос и то ако може да се изчисли без разните прекъсвания (ако има такива) и каква е била преди. Няма от какво да се притеснява авторката да сподели тези цифри, които са важни в случая, за това как да се подходи.

Аз не знам дали съм разбрал правилно, но то май и преди не е била достатъчно дълга продължителността на първото свършване, но той е компенсирал, като е гърмял още веднъж и повтарянето винаги ще е и доста по-дълго.

Много е важно да кажеш колко издържа сега и колко е било преди.
Със сигурност няма как да става въпрос за преждевременна еякулация, която в медицината се определя ако е под 1 минута и по-малко дори. Кажи за времетраенето и разликата с преди и ще ти напиша и конкретни съвети и добавки.

Не забравяй, че ако не поддържа форма (макар и твоя мъж да не от "злетата", които са надебеляващи, пушещи и всички други неща които вредят) въпреки това с времето може да започне да му намаля и силата на ерекцията, това също намаля и размера (а ти не искаш това нали) и е хубаво още от сега да се вземат мерки. Още повече, че тези мерки всъщност те са добре за здравето, което е още по-важно дори.

Много ми харесва, че сте от двойките които си говорят без проблем за интимните неща, не сте някви консерви, щом и играчки ползвате и това е супер. Не случайно сте запази това ниво на задоволителен секс след толкова години заедно, сега проблема ви е от друго естествено. Много хора дори има какво да научат от вас и аз съм планирал да пусна една тема по-този въпрос, за да науча и аз нещо от двойките, които имат връзка от повече години и как успяват да съхранят секса на добро ниво. Въпреки, че си имам мои виждания, нямам проблем с егото и се уча от по-умни и знаещи от мен и ще ми е много полезно.

Вярвам, че ще се получи хубава дискусия като пусна темата.

# 27
  • Мнения: 19
Аааа преди не беше кратък ама хич Simple Smile Беше ми напълно достатъчен Simple Smile Ох не съм засичала ама да речем 20-30 минути от А до Я - цялата програма Simple Smile А самите усилия може би десетина минути. Не ме оставя без да съм достигнала краят, но ми се иска хубавото да продължи ... Има моменти когато го правим ежедневно и други в които е 2 пъти седмично - зависи от графика на ангажиментите ни. Когато пътувам извън страната и се върна е уау ... Просто има и така и така .. за това търся обяснение за себе си Simple Smile  Но ако случайно имаме време за сутрешна гимнастика - вечерната е по-дълготрайна. Simple Smile Преди не съм засичала честно казано - беше достатъчно да изпадна в блаженство Simple Smile Но забавленията са отивали към час ... сега малко като зайците. Но за издържливост десетина минути знам, че се е спрял няколко пъти - усещам го. Знам кога е на края, кога може да се задържи. Има някакви случаи с които се секва по някакъв начин, но не можем да хванем тайната ... опитваме се и двамата, но не можем Sad

# 28
  • Мнения: 951
Моме, ти си ненаситна. Аз мислех че става въпрос за някакви 2-3 минути. А то каква била работата. Честно да ти кажа при гореописаните факти, не виждам мъжа ти да има проблем. Ама ти си знаеш Simple Smile

# 29
  • Мнения: 866
Не ми се искаше да влизам в ролята на сексолог, не искам да звуча като голям разбирач, защото и аз постоянно се уча и се надявам до към 60-те да съм вече близо до съвършеният любовник Smile Това го казвам, хем на майтап хем не, нали има една приказка, човек се учи до края на живота ! Wink

Сега разбирам, че човека е далеч от проблем с бързото свършване, въпреки, че тези 10мин. "същинското" може да е със известни малки почивки, но не е зле. Аз обаче май разбирам от къде идва проблема или по-скоро виждам още една причина, която допринася за твоето недоволство.

Проблема е, че вие май сте започнали да попретупвате началният етап с подготовката и при това положение, на една жена ще и трябва доста повече време да достигне кулминацията. Може би и за това сега същинската част ти се струва по-кратка, защото ти трябва повече време да стигнеш до финала. Дори и той малко да е станал по-бърз, смята, че и това е основен фактор.

В такива ситуации, правилното е да се положат усилия и за двете неща - той да опита да удължи, а също и да удължите подготовката и ако той хубаво те възбуди, още на втора, трета или 5 минута и си "гръмнала".
Тоест първо хубаво да нажежи тигана, преди да сложи да пече чушката Smile

Много честият (ежедневен) секс след дълго съжителство е хем добре, хем не-добре. Добре е ако примерно мъжа има преждевременна еякулация, но от друга страна това може да намали страстта и това не е добре. Става малко като секс по-график. Сама си установила колко е по-хубаво като си била в чужбина и сте имали прекъсване и после какъв кеф е ! Wink

Една идея ако разредите това може да подобри качеството, гарантирам ви го дори !
Друг начин споделям, ясно е, че може да те подготви и без проникване и бързо да свършиш след това при същинската част, отделно от това той може да те започне със дилдото и след това щом може да изкара 5-10 минути, ще може да ти докара няколко оргазма за това време. Освен това да вземе да научи техниките за множествените оргазми, всяка жена може да стига до такива.

Странно е, че вие сте сексуално разкрепостени, но май не знаете за "чершката на тортата" в сексуалните удоволствия, това е най-високото ниво, сещаш ли се кое е то ? Естествено, че си чувала за squirt (женска еякулация), някои жени са успявали и сами да я постигнат и дори свършват само по-този начин. Малко са такива обаче, НО истината е, че почти всяка жена би могла да го изпита, стига нейният партньор да знае как.

Има доста информация в нета за това, имаше и едно много популярно видео в нета с една двойка и мъжа показва и обяснява как докато е подготвя и стимулира с пръсти.

Пак ще го спомена за край на поста, не го правете всеки ден, ти и сама каза, че го правите не защото ви се е приискало, а защото смятате, че това ви разтоварва от ежедневният стрес. Това е огромна грешка, дори сексолог, ще ви  го каже същото. Точно това сваля нивото на хубавият секс. Вече доста ми се изясни цялата картина. Nerd

Последна редакция: пт, 17 яну 2020, 02:50 от Stallion001

# 30
  • Мнения: X
Бих добавила към горния пост, че предвид ракрепистеността им, те вече са "видели" /опитали всичко. А това "кани" рутината и скуката... А когато нещо му е скучно на човек, той или го избягва, или гледа да го претупа там по най - бързия начин и да му се "маха от главата"... Та, разкрепостеността е нож с две остриета.

# 31
  • Мнения: 18 298
Кажи сега, че сте и родители, и ще се възхитя на активността ви! Joy

# 32
  • BG
  • Мнения: 2 173
E, от толкоз работа няма начин да не излезе нещо.

# 33
  • Мнения: 40 924
Ох не съм засичала ама да речем 20-30 минути от А до Я - цялата програма Simple Smile А самите усилия може би десетина минути. Не ме оставя без да съм достигнала краят, но ми се иска хубавото да продължи ...

Нищо му няма на човека, но може да отидете на доктор да се посмее човекът. Ти си лакома в случая Wink

# 34
  • Мнения: 19
Благодаря на всички ви Simple Smile Със сигурност във всеки от вас прочетох нещо което ми се губеше по трасето, ще почета и аз малко по-сериозно (за множествения оргазъм), но  може би сте прави за моята лакомия - благодаря ви за откровените отговори Simple Smile

# 35
  • Мнения: 1 375
Хората се радват на два пъти в седмицата...тя се тюхка,че вече не ставало всеки ден по 2 пъти и то един след друг по 30мин.+ 10 мин за настройка.......!
Егати и ламята...Simple Smile А бе ти нямаш ли си други проблеми.

# 36
  • Мнения: 15 960
Май темата наистина не е била за оплакване, а за хвалба...Joy

# 37
  • Мнения: 866
Стига сте завиждали момичета, различни хора, различни стандарти. Вие също може да повишите качеството в интимните отношения ако е нужно, има много ефективни мерки в тази посока. Първата и най-важна е говоренето с партньора, без задръжки, всеки да си споделя, своите фантазии, желания, какво му харесва, какво не. Истината е, че само тези двойки, които говорят открито на тази тема с партньора си, имат най-страхотният секс и успяват да го задържат на много добро ниво и след дълги години съжителство.

От тази жена има какво да научим, за това ще пописвам тук чат пат и да обменяме опит. Hands Plus1

# 38
  • Мнения: 951
Аз пък искам да разбера какво яде и пие авторката. Защото мога благородно да й завидя за либидото. Аз през седмицата особено съм толкова уморена и недоспала, че и 3 минути ми се струват много. Камо ли 30. Нямам никакви проблеми с говоренето с партньора. Но не ми достигат сили за другото Simple Smile

# 39
  • Мнения: 19
Може би съм доста енергична Wink Винаги щъкам напред назад, върша нещо, никога няма да ме видите да си лежа на дивана. Ако нямам работа ще спретна някакви сладки или закуска. Иначе алкохол не пия, но пуша (мъча се да се преборя и с това). Просто обичам секса и мислех, че при повечето двойки е по-често и трябва да стегна половинката Simple Smile Но и аз имам дни в които нямам сили разбира се. Но примерно спя по 5 часа и имам повече време така да се каже. Работата ми също е до по-рано и си свършвам домашните ангажименти преди да се напълни къщата или ако на следващият ден няма да имам време си го върша вечер късно. Може би съм по-организирана знам ли и аз Simple Smile Намирам време и за четене и за филми/сериали, за детето .. нямам идея как става, но може би съм такъв характер ... Но за мен секса е ужасно важен в една връзка.

# 40
  • Варна
  • Мнения: 838
Евалата!
Ти си супер-жената! И новият ми модел за подражание.
Мечтая си, когато порасна и аз да стигна такова ниво на суперство. Ама нещо ми подсказва, че няма да стане:)

 (Особено ти завидях за това, че се справяш без много сън. Оттук насетне може да се бориш за режим - без спане изобщо. Вярвам в теб! Ама тогава, жална му майка на твоя мъж;)

Последна редакция: нд, 19 яну 2020, 19:15 от Trill

# 41
  • Мнения: 19
Типична кукувица ако питаш мен Simple Smile Не мрънкам, а действам ако е по силите ми. А иначе и мъжа юркам да ми помага с каквото може. А за съня ... повредих се покрай детето понеже не спеше докато не направи 5 и може би съм настройла организма по този начин. Но след всичко прочетено мисля, че няма от какво да се оплаквам ами просто трябва да приема фактите, че остаряваме, той по-бързо от мен защото ме води с годините и аз трябва да се нагодя покрай неговите сили. Но съм страшно говедо като характер и не го отричам Simple Smile Може би проклетията ме държи във вихъра Simple Smile

# 42
  • Мнения: 46 518
Именно остаряването би трябвало да ти носи по-дълъг акт и удовлетворяващ, съответно.
Бързото свършване и липсата на контрол е за младите.

# 43
  • Мнения: 19
Остаряването ми носи по-удовлетворяващ акт, но и не по-дълъг Simple Smile Това беше основата на темата всъщност - дължината Simple Smile

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
 Сладоледът ли е второто най-любимо нещо, което съпругът ти обича да ближе? И това си е от съществено значение за много двойки. Simple Smile

# 45
  • Мнения: 3 687
Сладоледът ли е второто най-любимо нещо, което съпругът ти обича да ближе? И това си е от съществено значение за много двойки. Simple Smile
Сладоледа не помага, дори и да изпраща жената няколко пъти в облаците. Жените си искат и това в онова, заместителя върши понякога работа, но съвсем друго си е оригинала.

# 46
  • Мнения: 46 518
Остаряването ми носи по-удовлетворяващ акт, но и не по-дълъг Simple Smile Това беше основата на темата всъщност - дължината Simple Smile
Имам предвид, че това при мъжа ви не е следствие на остаряването.

# 47
  • Мнения: 19
Жребчето, той не обича сладолед Simple Smile ахахахахаха примерно аз обожавам по всяко време на годината Simple Smile
The stranger много си прав Simple Smile Заместителя няма общо с действителността. Често използваме за добавка към удоволствието ... но истинския си е истински Simple Smile
Не се сърди човече, извини ме, но не успях да ти хвана нишката Wink

# 48
  • Мнения: 951
Леле, ако мъжът ти само знае каква звезда стана тук Simple Smile

# 49
  • София
  • Мнения: 24 839

 Сладоледа не помага, дори и да изпраща жената няколко пъти в облаците. Жените си искат и това в онова, заместителя върши понякога работа, но съвсем друго си е оригинала.

Е, това е истината, ама не изнася на всекиго.
Бих добавила и другото, което някои се опитват да оспорват-размерът има значение.
Не като строго определени размери, а като съотношение, което пасва......

# 50
  • Мнения: 866
Едно време исках да купя подарък много луксозен най-висок клас вибратор на една приятелка с която имах връзка, но тя беше по-голяма от мен с дете и като се разведе си намери мъж с който да живее, но по-голям от нея с не малко години, но не е някой старец все пак. Обаче тя си имаше нормално до високо либидо, абе обичаше си секса като теб, но нейният партньор беше в другата крайност не от най-сексуалните. Аз знаех тези неща и исках да и купя вибратор, обаче тя като "подскочи", сакън ако го види ще ме помисли за манячка, ами ако детето и го намери щот и рови из дрехите. Иначе не беше консерва в секса, но за тея играчки си беше.

А пък вибратора беше много як, със функция за затопляне, имаше два варианта с вибриращо палче за клитор стимулация и без. Жалко, че не се съгласи, а пък в същото време тя често мастурбира щот кат не и достига секса.
Сигурен съм, че това щеше да е ново страхотно изживяване за нея поне от към самозадоволяване ! Просто не мога да ги разбера такива жени защо се притесняват, кой мъж би го приел негативно това. Тя и тази теза изтъкне, че едва ли не той ще си помисли, че не е хубаво с него и за това си е взела вибратор и той да не се чувства добре. Rolling Eyes

Последна редакция: пн, 20 яну 2020, 22:58 от Stallion001

# 51
  • София
  • Мнения: 17 592

Питаш дали ще се подмлади ли?
Няма.

# 52
  • Мнения: 3 687

 Сладоледа не помага, дори и да изпраща жената няколко пъти в облаците. Жените си искат и това в онова, заместителя върши понякога работа, но съвсем друго си е оригинала.

Е, това е истината, ама не изнася на всекиго.
Бих добавила и другото, което някои се опитват да оспорват-размерът има значение.
Не като строго определени размери, а като съотношение, което пасва......
Стренджъра знае прекрасно истината и не му е проблем.
 Размера, няма значение само ако е голям, или по-скоро дебел.

# 53
  • Мнения: 19
Аххх и аз не я разбирам твоята приятелка Simple Smile За един рожден ден получих ан@лни разширители завършващи със скъпоценни камъни Simple Smile Аххх беше доста изненадващ подарък, но го приех с широко отворени .... Wink

# 54
  • Мнения: 2 857
Широко отворените ... бяха преди или след употребата на, хм .. подаръците?

Много обществен стана този интимен въпрос ми се чини. Някой се гъбарка, а котараците вече се облизват ....

# 55
  • София
  • Мнения: 5 729
Понякога е кофти, да си старо куче във форума, надушваш пързалките още с втори пост, а Абсурд я надуши с първия.
Новата жена-машина се появи. Има време за работа, перфектна домакиня, перфектна майка, перфектната жена навсякъде. Секс сутрин и вечер, почти всеки ден.

Накрая опря и до аналния, с него ще втрещяваш моралистите или ще черпиш идеи от запознатите?!

Popcorn ще последя темата, че може да се окаже забавна.

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
На "почти" ме отказа... И на само 2... 🤔

# 57
  • Варна
  • Мнения: 838
Аз съм респектирана. И ме разяжда люта завист (благородна, мноо ясно).

Но не за гостоприемството на твоя ректум, нито за добре разработените сфинктери (макар че, винаги трябва да се отдава дължимото уважение на добрата физическа форма).
Не! Веднага ми направи впечатление щедростта на съпружието.
Разширителят се оказа не - някакъв си там редови и скучен разтегач, а (внимание!) "със скъпоценни камъни"!!!
Еваларката (агейн)!

Та ако може, за моята меркантилна, завистлива (но само благородно) и изнемогваща от любопитство  душичка, да дадеш още малко подробности:
Вид на камъка, цвят, големина (туй и за мръсниците ще е интересно;) прецизна ли е обработката.
Абе, тъй и тъй си интимничим тука;)
Каратите не забравяй да споменеш. Каратите!

Иначе, със здраве да си ги... ползваш!
А на всички нас (обикновените средняци) пожелавам - да ви стигнем някой ден. Да имаме толкова скъпоценни камъни: "с гъза, ако искаш - можеш да ги ядеш". (Израз има такъв, между другото, ако не знаете. А някои, както видяхме, и буквално го правят)

Последна редакция: сб, 25 яну 2020, 00:09 от Trill

# 58
  • Мнения: 19
Винаги съм се чудила как е възможно да слагате в Графа пързалки всички теми които не ви се нравят и не са по вкуса ви. Това, че не можете да избягате от мисионерската поза през целият си живот ви подтиска зловещо. Ми в крайна сметка сте двама души в тази работа - говорете си, не е трудно. Но и за да си говорите на първо място трябва да сте приятели. В днешно време това се случва изключително рядко, масово семействата са затънали в битовизми, липса на финанси, нервно ежедневие, рокади за водене и вземане на деца. Ми извинете, но живота е един, за жалост е доста кратък, а аз ви съветвам да го изживеете щастливо и да се насладите на всяка секунда от него. Като се събудите сутрин си казвайте, че денят е прекрасен, няма да има друг като него и в редно са го иЗживеете на максимум.

Относно скъпоценните камъни - нарекох ги по този начин за да добиете представа, иначе са си абсолютни стъкълца. И за по-любопитните са три размера с три различни цвята камъни ... За жалост това обаче няма да направи сексуалният ви живот по-вълнуващ, но искрено ви го пожелавам Simple Smile


п.п. Да видите, че и аз съм човек ... от няколко дни са ни налегнали вируси и тежък работен график та и за мисионерската нямаме душици. Въпроса е като дойде момента - да го изживеем на макс Simple Smile

# 59
  • Мнения: X
Оф, вече дори аз, Тома Неверни, мисля, че темата е Фарс. Пълен... Simple Smile

# 60
  • Мнения: 17 407

Новата жена-машина се появи. Има време за работа, перфектна домакиня, перфектна майка, перфектната жена навсякъде. Секс сутрин и вечер, почти всеки ден.

Каква машина, какви пет лева? Тез неща винаги са изглеждали несъвместими и въздигани до перфектност от огрухани женици с отлетели пеперуди. Бракът е затвор, тежък е семейният живот.
Simple Smile

# 61
  • София
  • Мнения: 5 729
TrollfaceTrollfaceTrollface

Започна се....

Вложи повече старание- тия речи как само мисионерска, колко задръстени сме, как в къщи сме с пеньоар и ролки на главата са многоооо скучни и изтъркани.
Сигурно над 90% от тук вписващите се имат по вълнуващ сексуален живот от твоя и нямат нужда да пишат за него,  за да се стимулират за поредното креватно изпълнение. Ако познанията ти за аналния стигат само до трите размера разширители-скукаааа. Явно обаче той за теб е върха на сладоледа, щом толкова те впечатляват едни три играчки.

# 62
  • Мнения: 2 857
Аз без снимка на разширителите (немонтирани, моля!), не вярвам!

# 63
  • София
  • Мнения: 5 729
Аз без снимка на разширителите (немонтирани, моля!), не вярвам!

Ти пък, снимки в нета бол.
Да поиска мъжът й, да преразкаже как са ги ползвали първия път, какво що, и тук да го напише 1:1 разказа му. Тъкмо ще се стимулират за втори тур, след краткия 20-30мин пръв.

Последна редакция: сб, 25 яну 2020, 15:02 от trikitil

# 64
  • Мнения: 6 140
Интересна дискусия се е заформила тука:)
Аз имам един друг въпрос относно това
"Ако познанията ти за аналния стигат само до трите размера разширители-скукаааа. Явно обаче той за теб е върха на сладоледа, щом толкова те впечатляват едни три играчки. "
След този цитат нещо ми заработи фантазията. Какво точно има предвид авторката му? Дабъл пенетрейшън, ДАП, Анаал скуирт? Фистинг? Гангбанг? Нека разясни какво точно има предвид да не се чудим тука...
Малко по-сериозно, в нета съм се нагледал как във всяка една тема за анален секс, особено когато жена споделя, че и харесва, моментално се нахвърлят поне половин дузина феминистки, моралистки или просто недоклатени злобни лелички да обясняват колко лошо е всичко това, как е унизително за жената, как темата е измислена. Дали е измислена или не, лично аз не мога да кажа категорично, все пак в нета всеки може да се представя за какъвто си иска. Обаче не е толкова невероятно жена на 40 да има такова желание за секс и фантазия, както и достатъчно време да ги осъществява. Все пак работа и може да е лека, да и остава повече време за вкъщи, едно сравнително голямо дете не изисква кой знае колко грижи. Така, че не намирам в поведението на авторката нещо супер странно.

# 65
  • София
  • Мнения: 5 729
Препрочетох си постовете, никъде не виждам да съм коментирала за или против другото отверсие.
Аз нямам проблеми в секса, продължителноста и разнообразието. Темата не е за мен. Какви ги върша, с какво, къде и как не вълнува никой, освен мен и участника в мисионерската поза. Все пак авторката е убедена, че само нея практикувам, да не й развалям анализите 🤣.

Последна редакция: сб, 25 яну 2020, 14:56 от trikitil

# 66
  • Мнения: 6 140
Напълно съм съгласен, че кой, къде и какво върши си е изцяло негова работа. Обаче когато се прави изявление, че сексуалния живот на авторката на темата е скучен, защото си навира само 3 вида дилдо-та, тогава е редно да поясниш какво за теб е "нескучен" сексуален живот и дали е установено на базата на личен опит. На кратко, като си казал А, е редно да кажеш и Б. Или изобщо да не започваш.

# 67
  • Мнения: X
Темата е "пунта мара" не щото секс живота на авторката е "ала баланица" Simple Smile, а щото такова жУвотно като перфектна жена +перфектна майка +перфектна домакиня +перфектна съпруга +перфектна любовница +перфектна кариера +много свободно време, просто НЕ съществува. Simple Smile

# 68
  • София
  • Мнения: 5 729
rf22  Ще ти отговоря така-когато някой в публично пространство афишира  аналния и обяснява на другите колко много изпускат с него, единствено което си мисля за афиширащия, че тя/той  сега прохожда в тая сфера, мисли се за супер разкрепостен/а и смята, че ще предизвика вълна от възхищение в някой.  Както и повод да се подиграва с "задръстеняците", които не го практикуват.
Въпросния секс, не е новооткритие, практикува се от древността, не е само за удоволствие на мъжете.
Ако беше почната темата с него-ок това вълнува автора. Темата е започната за повторенията и продължителността на полета и изведнъж скочи в разкрепостеността на авторката и хоп, тук все отбор задръстенячки. Ами пързалка си е.

И пак няма да отговоря какви ги върша, моя работа си е. Нито смятам да се доказвам на непознати.

# 69
  • Мнения: 17 407
Темата е "пунта мара" не щото секс живота на авторката е "ала баланица" Simple Smile, а щото такова жУвотно като перфектна жена +перфектна майка +перфектна домакиня +перфектна съпруга +перфектна любовница +перфектна кариера +много свободно време, просто НЕ съществува. Simple Smile

Дали? Или (много са ви мижави критериите за перфектна)?

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Не ми звучи много истински темата, ама какво ли разбирам аз.
Спомних се обаче една сентенция, която знам от младежките си години (което значи много отдавна):
Един мъж започва да остарява, когато за първи път не може втори път.
И е остарял, когато за втори път не може първи път.

Последна редакция: сб, 25 яну 2020, 21:12 от Pesheck

# 71
  • Мнения: 19
Ама никой ли не проследи от къде дойде аналната играчка? Беше в отговор на подарък за скъпа дама ... и от там и моят подарък. Дренка, критериите им са такива Simple Smile Не смятам, че съм перфектна, правя каквото е по силите ми разбира се. Имам по-свободен график в работата си. Кариера ... това не ми е приоритет и никога няма да бъде. За мен семейството е на първо място, работа - необходимост за живот! Може би заради липсата ми на кариерна амбиция се получават другите неща Simple Smile Pesheck - много точно, благодаря Wink
Triki - не знам къде го прочете това, че афиширам аналния секс и обяснявам колко много изпускат хората - доста добро въображение. Развий го - може да излезе нещо добро от цялата работа Wink
Франсоас - добра организация се нарича това. Моя близка приятелка работи 3 дни в седмицата до обяд и готви в 21 часа и никога не е изчистено и изорано - и аз се чудя, но го наричам липса на организация!
Дренка, ако наистина гледате на брака като затвор - Кофти Sad

# 72
  • BG
  • Мнения: 2 173
Не ми звучи много истински темата, ама какво ли разбирам аз.
Спомних се обаче една сентенция, която знам от младежките си години (което значи много отдавна):
Един мъж започва да остарява, когато за първи път не може втори път.
И е остарял, когато за втори път не може първи път.

A, кога е умрял?

# 73
  • Мнения: 17 407
Не, аз далеч не гледам така на брака, напротив. Simple Smile
Като чуя жена да ми приказва, че нямала време и онези няколко критерия са ѝ пример за перфектна, спирам да я слушам.

# 74
  • София
  • Мнения: 67
Не, аз далеч не гледам така на брака, напротив. Simple Smile
Като чуя жена да ми приказва, че нямала време и онези няколко критерия са ѝ пример за перфектна, спирам да я слушам.
Критериите са различни явно Simple Smile

# 75
  • Мнения: 19
Дренка, благодаря ти, че си ме разбрала напълно Simple Smile Вече и аз те разбрах Simple Smile

# 76
  • Мнения: 2 714
Дренка, благодаря ти, че си ме разбрала напълно Simple Smile Вече и аз те разбрах Simple Smile
Алелуя! Имаме победител! 😆

# 77
  • София
  • Мнения: 5 729
Не, аз далеч не гледам така на брака, напротив. Simple Smile
Като чуя жена да ми приказва, че нямала време и онези няколко критерия са ѝ пример за перфектна, спирам да я слушам.
То половината форум не те слуша/чете.
Но си намери дружка.
Ще си поплача тази вечер, че вече има две перфектни жени и срещу тях да тичам не мога да ги стигна.
Как можах да съм толкова неорганизирана цял живот 🤔. 
Нищо в следващия.

Авторката, тези цитати не са ли твои
Аххх и аз не я разбирам твоята приятелка Simple Smile За един рожден ден получих ан@лни разширители завършващи със скъпоценни камъни Simple Smile Аххх беше доста изненадващ подарък, но го приех с широко отворени .... Wink
Винаги съм се чудила как е възможно да слагате в Графа пързалки всички теми които не ви се нравят и не са по вкуса ви. Това, че не можете да избягате от мисионерската поза през целият си живот ви подтиска зловещо......

Относно скъпоценните камъни - нарекох ги по този начин за да добиете представа, иначе са си абсолютни стъкълца. И за по-любопитните са три размера с три различни цвята камъни ... За жалост това обаче няма да направи сексуалният ви живот по-вълнуващ, но искрено ви го пожелавам Simple Smile

Последна редакция: сб, 25 яну 2020, 22:34 от trikitil

# 78
  • Мнения: 19
И къде точно прочете агитацията ми за аналният секс и как си изпуснала преживяването на живота си? Никой не агитирам какво да прави в леглото си - просто разговора тръгна в друга посока. Надявам се този път да си успяла да ме разбереш. А относно колежката дали я или не я чете някой ми се струва, че се вълнуваш прекалено много. Вложи енергията си някъде извън виртуалното пространство и ти гарантирам небивал успех.

п.п. Не страдай много, че не ти се получава цялата конфигурация, за всеки влак си има пътници. Но пък човек винаги трябва да изисква колкото може повече от себе си! Желая ти УСПЕХ!

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Не ми звучи много истински темата, ама какво ли разбирам аз.
Спомних се обаче една сентенция, която знам от младежките си години (което значи много отдавна):
Един мъж започва да остарява, когато за първи път не може втори път.
И е остарял, когато за втори път не може първи път.
Хубаво, обаче аз на към 25-30 години няколко пъти едва съм докарвал до 1 път, но пък на другия ден сме го правили с часове по 5-7 пъти в денонощието. Явно само за един ден съм бил остарявал, а на следващият съм се подмладявал отново. Grinning

# 80
  • Варна
  • Мнения: 838
Охх, авторке, голяма симпатяга си. Дори вярвам, че си истинска.
Ама малко чувство за хумор няма да ти е излишно.
Пошегувах се за скъпоценните камъни, разбира се. А ти вече живи ни ожали:)

То не бе назидание, чудо не бе! Цяла книга за самопомощ.
 Ако се взимаме толкова насериозно, можем да станем и за смях;)

Последна редакция: нд, 26 яну 2020, 11:20 от Trill

# 81
  • BG
  • Мнения: 2 173
Не ми звучи много истински темата, ама какво ли разбирам аз.
Спомних се обаче една сентенция, която знам от младежките си години (което значи много отдавна):
Един мъж започва да остарява, когато за първи път не може втори път.
И е остарял, когато за втори път не може първи път.
Хубаво, обаче аз на към 25-30 години няколко пъти едва съм докарвал до 1 път, но пък на другия ден сме го правили с часове по 5-7 пъти в денонощието. Явно само за един ден съм бил остарявал, а на следващият съм се подмладявал отново. Grinning
Леле, имай малко милост към нас. Бъди великодушен, скрии няколко пъти и ние души носим.

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Скрит текст:
Не ми звучи много истински темата, ама какво ли разбирам аз.
Спомних се обаче една сентенция, която знам от младежките си години (което значи много отдавна):
Един мъж започва да остарява, когато за първи път не може втори път.
И е остарял, когато за втори път не може първи път.
Хубаво, обаче аз на към 25-30 години няколко пъти едва съм докарвал до 1 път, но пък на другия ден сме го правили с часове по 5-7 пъти в денонощието. Явно само за един ден съм бил остарявал, а на следващият съм се подмладявал отново. Grinning
Леле, имай малко милост към нас. Бъди великодушен, скрии няколко пъти и ние души носим.
Искаш от мен да лъжа ли? 😇

Последна редакция: нд, 26 яну 2020, 13:40 от На кака жребчето

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Tony34Al, остави човека да се похвали, де. Не бъди лоша лелка. Той в женски форум ако не се похвали - къде.
Иначе и аз навремето имах едно гадже (първото сериозно), с което празнувах НГ у тях и като изпратихме компанията няколко часа правихме секс. Неее, не завиждайте, момчето беше много горд със себе си - това са 12 тека, алоууу. Не ме питайте аз какво разбрах от тях. Но Бяхме на 18,21 та ни е простено.

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Скрит текст:
Tony34Al, остави човека да се похвали, де. Не бъди лоша лелка. Той в женски форум ако не се похвали - къде.
Иначе и аз навремето имах едно гадже (първото сериозно), с което празнувах НГ у тях и като изпратихме компанията няколко часа правихме секс. Неее, не завиждайте, момчето беше много горд със себе си - това са 12 тека, алоууу. Не ме питайте аз какво разбрах от тях. Но Бяхме на 18,21 та ни е простено.
Този е бил някакъв късметлия от тези с бързите свършвания. Simple Smile При мен е обратното и това, че съм го правил няколко пъти на ден и съответно няколко часа, не значи, че толкова съм достигал до заключителната част. Май не се сещам за повече от 3 на ден. Жените са намазвали в пъти повече от мен в това отношение. Simple Smile Една веднъж 19 пъти, аз само 1. Scream Не успя да ги закръгли на 20...

# 85
  • Мнения: 2 714
😆 Леле! Ей сега викам моя на килимчето да дава обяснения. Писмено! Sunglasses

# 86
  • Мнения: 866
Хаха успяхте да ме разсмеете, trikitil с мнението ти за пързалката все едно искаш да кажеш, "ако в наща къща е зле положението, значи и на всякъде другаде трябва да е така." Smile
Желязна логика Rolling Eyes

Има и много по-силни аргументи, които показват, че темата си е съвсем по-реален случай.
Вие по-скоро си вземете лист и химикал и си записвайте, защото точно от тази двойка може да научите много.

Има и други като тях и те се радват на един много по удовлетворяващ кекс и успяват да запазят това и след доста години съвестен живот. Истината е, че повечето двойки са "консерви" и не разговарят помежду си на тази тема и при липсата на разнообразие, което е свързано с първият проблем, това убива за отрицателно време хубавият секс и тръпката.

Секс винаги във спалнята, във едни и същи часове, 2-3 пози макс, без никакви новости и после защо има толкова много изневери. Авторката с мъжа и са един много добър пример, за това как да се съхрани удоволствието на задоволяващо ниво и след дълги години съвместен живот.

Бих и препоръчал дори да чете и различна литература на тази тема, винаги има какво ново да се опита и научи.
Тантричен секс е точно за двойки със сериозна връзка, нямам личен опит с него, но от прочетените отзивите съм научил, че е било нещо много добро като изживяване, едно по-високо ниво.

Squirt (така нареченият женски оргазъм с пръскане) също е върха на сладоледа, но там трябва мъжа ти да учи техниките, има доста информация за това, ако намеря един популярен клип в който много добре се обяснява нагледно, ще ти го пратя.

Множествените оргазми са много по-лесни за постигане и може и по-това да поработите. Hands Plus1

Иначе аз бях избрал ето този вибратор за подарък, има го същият и без клитор стимулатора. С два отделни мощни мотора за вибрация, затопляне до 38 градуса. Топлината със сигурност ще има голямо значение за удоволствието. Тази жена само може да съжалява ...

# 87
  • Варна
  • Мнения: 838
Сталонче, монитора също забърсвай от време на време, не само себе си!
И някоя мушамичка върху клавиатурата, бих ти препоръчала. Да не клеясва, де.
Че кой ще ни образова после, не знам...

# 88
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Squirt (така нареченият женски оргазъм с пръскане) също е върха на сладоледа, но там трябва мъжа ти да учи техниките, има доста информация за това, ако намеря един популярен клип в който много добре се обяснява нагледно, ще ти го пратя.
За да пръска тя като градински маркуч, най-лесно помага плиткото проникване, избягвайки дълбокото такова, което много от мъжете харесват доста повече. Но при плиткото проникване малко мъже ще усетят удоволствие, така че това се прави от мъжа изцяло заради жената.

# 89
  • София
  • Мнения: 5 729
🤣🤣🤣🤣🤣
Става все по забавно.
Мда мисионерската и само тя, много сложни са другите неща, а организацията ми куца.
За това мъжа има право само на 3мин и после да ходя да домакинствам.

Дали да не махна поне чаршафа с дупка между нас, дали ще подобри скороста му на свършване, че май 3мин са много.



Ох, честно корема ме заболя с вас, от смях де.

# 90
  • Мнения: X
Темата е "пунта мара" не щото секс живота на авторката е "ала баланица" Simple Smile, а щото такова жУвотно като перфектна жена +перфектна майка +перфектна домакиня +перфектна съпруга +перфектна любовница +перфектна кариера +много свободно време, просто НЕ съществува. Simple Smile

Дали? Или (много са ви мижави критериите за перфектна)?
Защо Нашите?
Нейните са такива...нали тя се самоафишира като по-по-по-най във всичко?Включително в секса?   Smiley
Моите лични критерии за хубав живот са съвсем други.
Ама сега коментираме нейните....

# 91
  • Мнения: 5 234
Само не разбрах авторката реши ли си проблема след всички съвети или взе решение, че няма проблем?

Общи условия

Активация на акаунт