Един интимен въпрос :)

  • 28 869
  • 91
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 658
Сладоледът ли е второто най-любимо нещо, което съпругът ти обича да ближе? И това си е от съществено значение за много двойки. Simple Smile
Сладоледа не помага, дори и да изпраща жената няколко пъти в облаците. Жените си искат и това в онова, заместителя върши понякога работа, но съвсем друго си е оригинала.

# 46
  • Мнения: 46 484
Остаряването ми носи по-удовлетворяващ акт, но и не по-дълъг Simple Smile Това беше основата на темата всъщност - дължината Simple Smile
Имам предвид, че това при мъжа ви не е следствие на остаряването.

# 47
  • Мнения: 19
Жребчето, той не обича сладолед Simple Smile ахахахахаха примерно аз обожавам по всяко време на годината Simple Smile
The stranger много си прав Simple Smile Заместителя няма общо с действителността. Често използваме за добавка към удоволствието ... но истинския си е истински Simple Smile
Не се сърди човече, извини ме, но не успях да ти хвана нишката Wink

# 48
  • Мнения: 949
Леле, ако мъжът ти само знае каква звезда стана тук Simple Smile

# 49
  • София
  • Мнения: 24 839

 Сладоледа не помага, дори и да изпраща жената няколко пъти в облаците. Жените си искат и това в онова, заместителя върши понякога работа, но съвсем друго си е оригинала.

Е, това е истината, ама не изнася на всекиго.
Бих добавила и другото, което някои се опитват да оспорват-размерът има значение.
Не като строго определени размери, а като съотношение, което пасва......

# 50
  • Мнения: 866
Едно време исках да купя подарък много луксозен най-висок клас вибратор на една приятелка с която имах връзка, но тя беше по-голяма от мен с дете и като се разведе си намери мъж с който да живее, но по-голям от нея с не малко години, но не е някой старец все пак. Обаче тя си имаше нормално до високо либидо, абе обичаше си секса като теб, но нейният партньор беше в другата крайност не от най-сексуалните. Аз знаех тези неща и исках да и купя вибратор, обаче тя като "подскочи", сакън ако го види ще ме помисли за манячка, ами ако детето и го намери щот и рови из дрехите. Иначе не беше консерва в секса, но за тея играчки си беше.

А пък вибратора беше много як, със функция за затопляне, имаше два варианта с вибриращо палче за клитор стимулация и без. Жалко, че не се съгласи, а пък в същото време тя често мастурбира щот кат не и достига секса.
Сигурен съм, че това щеше да е ново страхотно изживяване за нея поне от към самозадоволяване ! Просто не мога да ги разбера такива жени защо се притесняват, кой мъж би го приел негативно това. Тя и тази теза изтъкне, че едва ли не той ще си помисли, че не е хубаво с него и за това си е взела вибратор и той да не се чувства добре. Rolling Eyes

Последна редакция: пн, 20 яну 2020, 22:58 от Stallion001

# 51
  • София
  • Мнения: 17 591

Питаш дали ще се подмлади ли?
Няма.

# 52
  • Мнения: 3 658

 Сладоледа не помага, дори и да изпраща жената няколко пъти в облаците. Жените си искат и това в онова, заместителя върши понякога работа, но съвсем друго си е оригинала.

Е, това е истината, ама не изнася на всекиго.
Бих добавила и другото, което някои се опитват да оспорват-размерът има значение.
Не като строго определени размери, а като съотношение, което пасва......
Стренджъра знае прекрасно истината и не му е проблем.
 Размера, няма значение само ако е голям, или по-скоро дебел.

# 53
  • Мнения: 19
Аххх и аз не я разбирам твоята приятелка Simple Smile За един рожден ден получих ан@лни разширители завършващи със скъпоценни камъни Simple Smile Аххх беше доста изненадващ подарък, но го приех с широко отворени .... Wink

# 54
  • Мнения: 2 857
Широко отворените ... бяха преди или след употребата на, хм .. подаръците?

Много обществен стана този интимен въпрос ми се чини. Някой се гъбарка, а котараците вече се облизват ....

# 55
  • София
  • Мнения: 5 706
Понякога е кофти, да си старо куче във форума, надушваш пързалките още с втори пост, а Абсурд я надуши с първия.
Новата жена-машина се появи. Има време за работа, перфектна домакиня, перфектна майка, перфектната жена навсякъде. Секс сутрин и вечер, почти всеки ден.

Накрая опря и до аналния, с него ще втрещяваш моралистите или ще черпиш идеи от запознатите?!

Popcorn ще последя темата, че може да се окаже забавна.

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
На "почти" ме отказа... И на само 2... 🤔

# 57
  • Варна
  • Мнения: 838
Аз съм респектирана. И ме разяжда люта завист (благородна, мноо ясно).

Но не за гостоприемството на твоя ректум, нито за добре разработените сфинктери (макар че, винаги трябва да се отдава дължимото уважение на добрата физическа форма).
Не! Веднага ми направи впечатление щедростта на съпружието.
Разширителят се оказа не - някакъв си там редови и скучен разтегач, а (внимание!) "със скъпоценни камъни"!!!
Еваларката (агейн)!

Та ако може, за моята меркантилна, завистлива (но само благородно) и изнемогваща от любопитство  душичка, да дадеш още малко подробности:
Вид на камъка, цвят, големина (туй и за мръсниците ще е интересно;) прецизна ли е обработката.
Абе, тъй и тъй си интимничим тука;)
Каратите не забравяй да споменеш. Каратите!

Иначе, със здраве да си ги... ползваш!
А на всички нас (обикновените средняци) пожелавам - да ви стигнем някой ден. Да имаме толкова скъпоценни камъни: "с гъза, ако искаш - можеш да ги ядеш". (Израз има такъв, между другото, ако не знаете. А някои, както видяхме, и буквално го правят)

Последна редакция: сб, 25 яну 2020, 00:09 от Trill

# 58
  • Мнения: 19
Винаги съм се чудила как е възможно да слагате в Графа пързалки всички теми които не ви се нравят и не са по вкуса ви. Това, че не можете да избягате от мисионерската поза през целият си живот ви подтиска зловещо. Ми в крайна сметка сте двама души в тази работа - говорете си, не е трудно. Но и за да си говорите на първо място трябва да сте приятели. В днешно време това се случва изключително рядко, масово семействата са затънали в битовизми, липса на финанси, нервно ежедневие, рокади за водене и вземане на деца. Ми извинете, но живота е един, за жалост е доста кратък, а аз ви съветвам да го изживеете щастливо и да се насладите на всяка секунда от него. Като се събудите сутрин си казвайте, че денят е прекрасен, няма да има друг като него и в редно са го иЗживеете на максимум.

Относно скъпоценните камъни - нарекох ги по този начин за да добиете представа, иначе са си абсолютни стъкълца. И за по-любопитните са три размера с три различни цвята камъни ... За жалост това обаче няма да направи сексуалният ви живот по-вълнуващ, но искрено ви го пожелавам Simple Smile


п.п. Да видите, че и аз съм човек ... от няколко дни са ни налегнали вируси и тежък работен график та и за мисионерската нямаме душици. Въпроса е като дойде момента - да го изживеем на макс Simple Smile

# 59
  • Мнения: X
Оф, вече дори аз, Тома Неверни, мисля, че темата е Фарс. Пълен... Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт