Един интимен въпрос :)

  • 29 013
  • 91
  •   2
Отговори
# 75
  • Мнения: 19
Дренка, благодаря ти, че си ме разбрала напълно Simple Smile Вече и аз те разбрах Simple Smile

# 76
  • Мнения: 2 694
Дренка, благодаря ти, че си ме разбрала напълно Simple Smile Вече и аз те разбрах Simple Smile
Алелуя! Имаме победител! 😆

# 77
  • София
  • Мнения: 5 726
Не, аз далеч не гледам така на брака, напротив. Simple Smile
Като чуя жена да ми приказва, че нямала време и онези няколко критерия са ѝ пример за перфектна, спирам да я слушам.
То половината форум не те слуша/чете.
Но си намери дружка.
Ще си поплача тази вечер, че вече има две перфектни жени и срещу тях да тичам не мога да ги стигна.
Как можах да съм толкова неорганизирана цял живот 🤔. 
Нищо в следващия.

Авторката, тези цитати не са ли твои
Аххх и аз не я разбирам твоята приятелка Simple Smile За един рожден ден получих ан@лни разширители завършващи със скъпоценни камъни Simple Smile Аххх беше доста изненадващ подарък, но го приех с широко отворени .... Wink
Винаги съм се чудила как е възможно да слагате в Графа пързалки всички теми които не ви се нравят и не са по вкуса ви. Това, че не можете да избягате от мисионерската поза през целият си живот ви подтиска зловещо......

Относно скъпоценните камъни - нарекох ги по този начин за да добиете представа, иначе са си абсолютни стъкълца. И за по-любопитните са три размера с три различни цвята камъни ... За жалост това обаче няма да направи сексуалният ви живот по-вълнуващ, но искрено ви го пожелавам Simple Smile

Последна редакция: сб, 25 яну 2020, 22:34 от trikitil

# 78
  • Мнения: 19
И къде точно прочете агитацията ми за аналният секс и как си изпуснала преживяването на живота си? Никой не агитирам какво да прави в леглото си - просто разговора тръгна в друга посока. Надявам се този път да си успяла да ме разбереш. А относно колежката дали я или не я чете някой ми се струва, че се вълнуваш прекалено много. Вложи енергията си някъде извън виртуалното пространство и ти гарантирам небивал успех.

п.п. Не страдай много, че не ти се получава цялата конфигурация, за всеки влак си има пътници. Но пък човек винаги трябва да изисква колкото може повече от себе си! Желая ти УСПЕХ!

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Не ми звучи много истински темата, ама какво ли разбирам аз.
Спомних се обаче една сентенция, която знам от младежките си години (което значи много отдавна):
Един мъж започва да остарява, когато за първи път не може втори път.
И е остарял, когато за втори път не може първи път.
Хубаво, обаче аз на към 25-30 години няколко пъти едва съм докарвал до 1 път, но пък на другия ден сме го правили с часове по 5-7 пъти в денонощието. Явно само за един ден съм бил остарявал, а на следващият съм се подмладявал отново. Grinning

# 80
  • Варна
  • Мнения: 838
Охх, авторке, голяма симпатяга си. Дори вярвам, че си истинска.
Ама малко чувство за хумор няма да ти е излишно.
Пошегувах се за скъпоценните камъни, разбира се. А ти вече живи ни ожали:)

То не бе назидание, чудо не бе! Цяла книга за самопомощ.
 Ако се взимаме толкова насериозно, можем да станем и за смях;)

Последна редакция: нд, 26 яну 2020, 11:20 от Trill

# 81
  • BG
  • Мнения: 2 173
Не ми звучи много истински темата, ама какво ли разбирам аз.
Спомних се обаче една сентенция, която знам от младежките си години (което значи много отдавна):
Един мъж започва да остарява, когато за първи път не може втори път.
И е остарял, когато за втори път не може първи път.
Хубаво, обаче аз на към 25-30 години няколко пъти едва съм докарвал до 1 път, но пък на другия ден сме го правили с часове по 5-7 пъти в денонощието. Явно само за един ден съм бил остарявал, а на следващият съм се подмладявал отново. Grinning
Леле, имай малко милост към нас. Бъди великодушен, скрии няколко пъти и ние души носим.

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Скрит текст:
Не ми звучи много истински темата, ама какво ли разбирам аз.
Спомних се обаче една сентенция, която знам от младежките си години (което значи много отдавна):
Един мъж започва да остарява, когато за първи път не може втори път.
И е остарял, когато за втори път не може първи път.
Хубаво, обаче аз на към 25-30 години няколко пъти едва съм докарвал до 1 път, но пък на другия ден сме го правили с часове по 5-7 пъти в денонощието. Явно само за един ден съм бил остарявал, а на следващият съм се подмладявал отново. Grinning
Леле, имай малко милост към нас. Бъди великодушен, скрии няколко пъти и ние души носим.
Искаш от мен да лъжа ли? 😇

Последна редакция: нд, 26 яну 2020, 13:40 от На кака жребчето

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Tony34Al, остави човека да се похвали, де. Не бъди лоша лелка. Той в женски форум ако не се похвали - къде.
Иначе и аз навремето имах едно гадже (първото сериозно), с което празнувах НГ у тях и като изпратихме компанията няколко часа правихме секс. Неее, не завиждайте, момчето беше много горд със себе си - това са 12 тека, алоууу. Не ме питайте аз какво разбрах от тях. Но Бяхме на 18,21 та ни е простено.

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Скрит текст:
Tony34Al, остави човека да се похвали, де. Не бъди лоша лелка. Той в женски форум ако не се похвали - къде.
Иначе и аз навремето имах едно гадже (първото сериозно), с което празнувах НГ у тях и като изпратихме компанията няколко часа правихме секс. Неее, не завиждайте, момчето беше много горд със себе си - това са 12 тека, алоууу. Не ме питайте аз какво разбрах от тях. Но Бяхме на 18,21 та ни е простено.
Този е бил някакъв късметлия от тези с бързите свършвания. Simple Smile При мен е обратното и това, че съм го правил няколко пъти на ден и съответно няколко часа, не значи, че толкова съм достигал до заключителната част. Май не се сещам за повече от 3 на ден. Жените са намазвали в пъти повече от мен в това отношение. Simple Smile Една веднъж 19 пъти, аз само 1. Scream Не успя да ги закръгли на 20...

# 85
  • Мнения: 2 694
😆 Леле! Ей сега викам моя на килимчето да дава обяснения. Писмено! Sunglasses

# 86
  • Мнения: 866
Хаха успяхте да ме разсмеете, trikitil с мнението ти за пързалката все едно искаш да кажеш, "ако в наща къща е зле положението, значи и на всякъде другаде трябва да е така." Smile
Желязна логика Rolling Eyes

Има и много по-силни аргументи, които показват, че темата си е съвсем по-реален случай.
Вие по-скоро си вземете лист и химикал и си записвайте, защото точно от тази двойка може да научите много.

Има и други като тях и те се радват на един много по удовлетворяващ кекс и успяват да запазят това и след доста години съвестен живот. Истината е, че повечето двойки са "консерви" и не разговарят помежду си на тази тема и при липсата на разнообразие, което е свързано с първият проблем, това убива за отрицателно време хубавият секс и тръпката.

Секс винаги във спалнята, във едни и същи часове, 2-3 пози макс, без никакви новости и после защо има толкова много изневери. Авторката с мъжа и са един много добър пример, за това как да се съхрани удоволствието на задоволяващо ниво и след дълги години съвместен живот.

Бих и препоръчал дори да чете и различна литература на тази тема, винаги има какво ново да се опита и научи.
Тантричен секс е точно за двойки със сериозна връзка, нямам личен опит с него, но от прочетените отзивите съм научил, че е било нещо много добро като изживяване, едно по-високо ниво.

Squirt (така нареченият женски оргазъм с пръскане) също е върха на сладоледа, но там трябва мъжа ти да учи техниките, има доста информация за това, ако намеря един популярен клип в който много добре се обяснява нагледно, ще ти го пратя.

Множествените оргазми са много по-лесни за постигане и може и по-това да поработите. Hands Plus1

Иначе аз бях избрал ето този вибратор за подарък, има го същият и без клитор стимулатора. С два отделни мощни мотора за вибрация, затопляне до 38 градуса. Топлината със сигурност ще има голямо значение за удоволствието. Тази жена само може да съжалява ...

# 87
  • Варна
  • Мнения: 838
Сталонче, монитора също забърсвай от време на време, не само себе си!
И някоя мушамичка върху клавиатурата, бих ти препоръчала. Да не клеясва, де.
Че кой ще ни образова после, не знам...

# 88
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Squirt (така нареченият женски оргазъм с пръскане) също е върха на сладоледа, но там трябва мъжа ти да учи техниките, има доста информация за това, ако намеря един популярен клип в който много добре се обяснява нагледно, ще ти го пратя.
За да пръска тя като градински маркуч, най-лесно помага плиткото проникване, избягвайки дълбокото такова, което много от мъжете харесват доста повече. Но при плиткото проникване малко мъже ще усетят удоволствие, така че това се прави от мъжа изцяло заради жената.

# 89
  • София
  • Мнения: 5 726
🤣🤣🤣🤣🤣
Става все по забавно.
Мда мисионерската и само тя, много сложни са другите неща, а организацията ми куца.
За това мъжа има право само на 3мин и после да ходя да домакинствам.

Дали да не махна поне чаршафа с дупка между нас, дали ще подобри скороста му на свършване, че май 3мин са много.



Ох, честно корема ме заболя с вас, от смях де.

Общи условия

Активация на акаунт