Откраднат живот 🎬 тема 93

  • 26 862
  • 738
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 5 846
Както във филма се показват хетеросексуален секс и целувки, така и, равнопоставени, трябва да се покажат и хомосексуални такива. А, ако залитнат към комедията, ще е твърде жалко, и, колкото и да ми се иска, няма да гледам. Да не ги псувам отсега.

# 166
  • Мнения: X
Някой няма ли желание да се запише?
Срамота е един човек от темата да не е ходил досега Stuck Out Tongue Winking Eye

# 167
  • Мнения: 1 560
Хъмбъл, аз пък в никакъв случай не смятам, че трябва да бъдат показвани равнопоставено. Може да загатнат някоя целувка, но изобщо не смятам за редно да бъдат демонстрирани чак до такава степен.
Както казаха и преди мен, нож с две остриета.
Нищо против нямам гейовете, нито ги съдя, но не смятам, че са нужни демонстрации. Това е друга тема, всъщност.

# 168
  • Мнения: 2 123
Оф! Хич не ми се гледат гей драми. Нека си живеят хомосексуалистите, както им хареса, но  да не ми се натрапват прогивоестествените им отношения.

# 169
  • Мнения: X
Още двама се разписаха от снимачната площадка Blush

# 170
  • Мнения: X
Извинявам се за двойния пост.

Мислех си за гей историята. Няма да коментирам трябва ли, не трябва ли.
Смятам, че от екипа са напълно наясно, че вървят по тънък лед, както Росита каза, и че ще има негативни реакции.

Във връзка с това си представям, че историята ще бъде по-скоро в дилемата на Петмезов кого да избере, дали да е с мъжа или жената. И това горе-долу цял сезон. Офталмологът ще започне работа в болницата, но сигурно ще пазят връзката си в тайна - поне известно време. В един момент, естествено, ще се разбере - екстремна ситуация или някой ще ги види.
Ако има любовна сцена, ще е между Петмезов и Мирослава, което ще засили раздвоението му.
А относно сцената с гей двойката (статисти) вариантите са ми два - Петмезов ще е навън с някой от болницата (Мирослава, друг лекар), ще видят гейовете, човекът с Петмезов ще направи изречение и нашият ще се ошашка или той ще е на улицата сам, ще ги види и на фона на тях ще мисли за себе си.
Нещо такова може да бъде.

Последна редакция: чт, 30 яну 2020, 20:45 от Анонимен

# 171
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 861
То май основно Каразамов се разписва.

# 172
  • Мнения: 1 560
И аз мисля, че ще е нещо подобно на това, което Дона каза.
Не ми се вярва да залитнат в крайности, голям риск е.

# 173
  • Мнения: X
Е, недоволството няма да е по-голямо от това, което видяхме след сцената с учителките и луканката Joy
Гейове може, луканка - НЕ! Joy

# 174
  • Мнения: 9 486
А то пък сякаш не беше вярно 😂😂😂

# 175
# 176
  • Мнения: 5 846

Извенете ме, но аз сега го откривам този актьор и просто съм влюбена:

  Страхотно интервю🥰

Последна редакция: нд, 02 фев 2020, 01:53 от HumbleDrumble

# 177
  • Мнения: 9 486
И Кунка е на линия 😉

# 178
  • Мнения: 726
Йес йесссс Simple Smile Кунка! Айде Пенев дано наистина да не остане капо отново Wink

# 179
  • Мнения: X
Кунка и Пенев = ВНЛ Heart Eyes
Йес беееее!

Общи условия

Активация на акаунт