Откраднат живот 🎬 тема 93

  • 26 808
  • 738
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 27 175
Само да не прекаляват по тази линия, че адски ме напрягат. И да не дават как се целуват много моля, че е гнусно.
Иначе лошо няма...

# 151
  • Мнения: 5 846
Само да не прекаляват по тази линия, че адски ме напрягат. И да не дават как се целуват много моля, че е гнусно.
Иначе лошо няма...
На мен не ми е гнусно. 😁 А дано има целувки, и то много 😁

# 152
  • Мнения: X
Дяволо, ако трябва да сме сериозни, съм изненадана, че изобщо са решили да тръгнат по тази линия.

# 153
  • Мнения: 5 478
Е, даже са закъснели Joy В Анатомията отдааааавна това им е от основните сюжетни линии...

# 154
  • София
  • Мнения: 12 409
На мен ми е гнусно да гледам такива сцени, надявам се да не прекаляват. По-добре да гледам любовен триъгълник покрай Огнянова или Кая, отколкото гей драма. Бляк.

# 155
  • Мнения: 9 484
И аз се изненадвам, че подхващат доста щекотлива тема и съм леко скептична по какъв начин ще я представят.

От профила на Марта:


Кръстева и Цонев са на линия.

А това изглежда е нещо като помен за Евгения:

# 156
  • Мнения: X
Това със свещите е много гадно.

Странно защо са и тримата в бяло. Дано не са нови униформи.

# 157
  • Мнения: 5 846
гледам, че Женито се е снимал с Владо. Може да поиска някой съвет, Владко едва ли ще откаже😁
Донна, освен офталмологичен кабинет, може да откриват и психиатрично отделение, върху чиито пациенти Табаков ще си прави експериментите😁

# 158
  • София
  • Мнения: 9 558
Като гледам снимката на Кръстева, Цонев и Жекова и се чудя дали не са превърнали Св. Анастасия в лудница Simple Smile. Страшни са ми с тези бели престилки.
Но си признавам, че съм изненадана, че Цонев се е върнал в болницата. Сега въпросът е дали ще е само обикновен анестезиолог или ще заеме отново директориския пост. Обаче в такъв слущай какво правим със Стаменова...

Гейската история е нож с две остриета и се надявам от екипа да си дават сметка за това. На мен лично не ми се гледа, но ако не се прекалява няма проблем. Имам специален сантимент към Свежен и заради него ще дам шанс.

# 159
  • Мнения: X
На Стаменова явно не ѝ е съдба да е пълноправен директор на тази болница за цял сезон  Joy

Росита, вече нали имаше една полу-гей история - Вяра и сестра...Дария Митушева, все забравям името на героинята. И беше ок. Мисля, че в миналия сезон показаха офталмолога, за да опипат почвата и да видят каква ще е реакцията към такъв герой. Но ако залитнат към сцена с известна интимност, ще има много негативни отзиви.

# 160
  • София
  • Мнения: 9 558
Сестра Кирилова Wink
Ами това с Кирилова и Вяра не беше точно гей двойка, бяха две сцени на кръст. Да не говорим, че Вяра никога не е имала наклонности към същия пол. Беше в криза, в депресия и Кирилова се опита да я разсее водейки я в гей бар и май прекараха нощта заедно, не помня (отвратително, съжалявам, но така мисля). Още на следващия ден Вяра сложи край и за мен тук акцента беше на депресията, а не на хомосексуалните отношения.
Докато сега това ще е една от основните линии, поне заявката ми се струва да е такава. Не знам колко са опипали почвата с една сцена от 3 минути и как са получили обратна връзка, че хората с отворени обятия ще приемат подобни драми и ще се прехласват от умиление наравно с Кая и Христо или Марио и Зорница, или Тасев и Нора, но стъпват по тънак лед и дано са си направили сметката.

# 161
  • Мнения: X
Вярно, Кирилова. Hands Plus1
Обаче помня, че се запознаха в бара. Няма значение вече де.
Е, обратната връзка беше, че не наплюха веднага Петмезов във фейсбук. Joy
Винаги могат да вкарат повече комедия в гей историята и по мое мнение така ще се приеме по-положително. Но пък офталмолога не ми изглежда комедиен. Виж, Петмезов е благодатен за такова нещо.
А че стъпват по тънък лед, съм съгласна. Ще ми е интересно да видя как ще развият такава история.

Последна редакция: чт, 30 яну 2020, 11:40 от Анонимен

# 162
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 796
За мен Будинов игра както трябва единствено в сцената с гаджето. Даваше го по-мъж, по-свободен. В другите сцени бе нелеп - преиграваше, героят му ми стоеше на места пренавит, абе не ми харесваше. Нямам против хомосексуална нишка. Надявах се на Кирилова, но уви нищо не се случи, а и актрисата ми допада.

# 163
  • София
  • Мнения: 9 558
Дааа, верно че пациент на Вяра я покани в гей бар. И там се засякоха с Кирилова. Вече ми се губи, все пак беше преди 4 сезона Simple Smile Но отново не може да се говори, че е имало история.

# 164
  • Мнения: X
От всички барове във всички градове по целия свят Вяра влезе точно в този Stuck Out Tongue Winking Eye

Общи условия

Активация на акаунт