ДЕКЕМВРИйски мами са щастливи - гушкат бебета красиви!

  • 17 505
  • 731
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 37
Добро утро!
Мамчетата с адаптирано мляко споделете с какви шишета сте! Ние от два дена като се храним започва едно дърпане, сърдене, ръмжене. Храним сес авент антиколик с една дупка, пробвах и биберон с две дупки, но с него започва да се дави. Мисля си да не от шишето, но се чудя какво да взема!?

# 481
  • Мнения: 697
Момичета, здравейте!
Бебето тия дни направо ни разказва играта и направо не смогвам да се включа! Скок в растежа ли е, какво е не знам... Почти не спи, яде значително по-малко и реве та се къса, у нас останахме без ръце! Тази нощ съм спала час и половина и съм ку-куууу.

Ииии, дами, почерпете се за рождения ми ден, днес одъртявам с още една година. 😁❤

# 482
  • Мнения: 3 823
Меченце, честит празник! Да ти е сладък животът и децата много да слушат! ❤️ Бъди здрава!

Ние днес поспахме през нощта. Ели яде последно в 07:20,около 20 минути и заспахме. Към 9 повърна, после към 9:30 хълцаше, та я смених, преоблякох и предложих да яде и започна да изпада в истерия на гърда. Махнах я и заспа за секунди на рамото ми,обаче ми се струва много топла на ушичките, направо парят. Челцето и бузите са хладни. Тая сутрин доста кихаше.
Някоя опитна мама - дали може да има температура и затова да не иска да яде? Не съм болна, нито мъжът ми, а вчера и никъде не сме излизали с нея, бяхме си цял ден вкъщи.
И какъв термометър използвате? Аз имам само един, който ползвам за нас - Quiko, но при нея мога да го използвам само ректално, а не искам и ще търся да купувам друг спешно, че съм в паника.

# 483
  • Мнения: 942
Момичета, здравейте!
Бебето тия дни направо ни разказва играта и направо не смогвам да се включа! Скок в растежа ли е, какво е не знам... Почти не спи, яде значително по-малко и реве та се къса, у нас останахме без ръце! Тази нощ съм спала час и половина и съм ку-куууу.

Ииии, дами, почерпете се за рождения ми ден, днес одъртявам с още една година. 😁❤
Беърче,Честит рожден ден!🌼🍰🥂Да си жива и здрава и много обичана!

# 484
  • Мнения: 347
Честит рожден ден беърче  да си жива и здрава и да те слуша малкият Денка😃❤❤❤❤
Ние тази сутрин с Илиян ходихме да подаваме документи за детски , както винаги аз в последния момент🤣  добре че майка ми беше с нас , че бая се забавих вътре , те ме чакаха в колата на топличко, днеска е голям студ при нас , сега пекна слънце иначе.

# 485
  • Мнения: 499
Мече, Честит рожден ден! Да си жива и здрава и много щастлива! 🌹💋 При нас от вчера е същата история,видях се в чудо,все едно не е моето дете... За целия ден дали спа 4 часа общо.. мрънкане,дране,иска да го нося..Тъкмо заспи,сложа го в кошарата и пак се почва... Накрая към 11 уж заспа , преместих го и до 1 вдигна блока във въздуха.. после поне спа до 5. За 43 дни чак сега разбрах какво е да имаш бебе в къщата..Не знам колики ли са, какво е .. Чувствам се като парцал буквално.. а и са проклетия си бяхме сами.

# 486
  • Мнения: 4 660
Не знам дали да се похваля вчера заспа около 20:00 събуди се около 2:00 за мляко и стана окончателно около 7:00 сутринта. Такова не е било до сега тя си спеше аз се будех Joy
Пових и само ръцете с тънка пелена може би я успокои.
И моето си реве но рядко я разнасям за ръце нямам време за това трябва да гледам и каката.

# 487
  • Мнения: 5 593
Джпрджи, 4 часа са добре. Катлея вчера е спала няма 1 час за целия ден. 1 час бутане на количката за 10 мин дрямка, то дори сън не е. Но през нощта спа от 12 и 30 до 8 сутринта, доволна съм Grinning
Лани, щом челцето не й е топло, няма температура според мен. А защо с quickoто да може само ректално? Зълва ми има такъв и подмишницата мери. Аз имам един от дм, пак подмишницата меря.

# 488
  • Мнения: 3 823
Марти, не успявам май под мишницата да го задържа достатъчно добре. Пробвах сега, показа 36°. Тя се събуди и почна да яде, може би се филмирам просто 😐

# 489
  • Мнения: 499
Марти,яка паузичка е направила Кая.. Какво по-хубаво от нощния сън,все така да е, пу-пу Simple Smile

Ланче,и аз мисля,че щом челцето е студено не би трябвало да има температура. От ония дни и аз само го пипах и следях дали е топъл, е така като си набия някой филм и ми идва да си посегна.

# 490
  • Мнения: 1 139
Меченце, честит рожден ден! Да си здрава и много да те слушат всички вкъщи.
Иви, моята бебка е по същия начин с бибите. Смених няколко вида, нищо неиска. Само грърдата ми ползва за биба.
Лана аз ползвам за чело термометър на Нук. Но по принцип знам че ректално е най-точно и няма нищо страшно. В болницата така ѝ мериха температурата. Сега понякога и аз така меря, ако ме притесни нещо. Сравнявам с др термометър - показват еднакво.
Моята госпожица също спи мн малко, незнам как издържа. И заспива късно към 11.

# 491
  • Пловдив
  • Мнения: 126
Момичета, здравейте!
Бебето тия дни направо ни разказва играта и направо не смогвам да се включа! Скок в растежа ли е, какво е не знам... Почти не спи, яде значително по-малко и реве та се къса, у нас останахме без ръце! Тази нощ съм спала час и половина и съм ку-куууу.

Ииии, дами, почерпете се за рождения ми ден, днес одъртявам с още една година. 😁❤

Честит рожден ден! Да си жива и здрава и много обичана Simple Smile

# 492
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Добро утро!
Мамчетата с адаптирано мляко споделете с какви шишета сте! Ние от два дена като се храним започва едно дърпане, сърдене, ръмжене. Храним сес авент антиколик с една дупка, пробвах и биберон с две дупки, но с него започва да се дави. Мисля си да не от шишето, но се чудя какво да взема!?

Ползвам стъклено на Томи Типи. Но то е до 150 мл.
По-натам, като увелича милилитрите имам едно стъклено по-голямо на Нук. То е от 0-6 месеца, обаче един път го извадих пробно и ми се видя, че биберонът доста бързо пускаше капки. Та, не знам дали него ще го ползвам за по-натам. Или да търся друго.

Беар, честит рожден ден. Да си здрава.Flowers Cherry Blossom

Marthina. много хубава пауза. На нас засега това още не ни се е случвало.

# 493
  • Мнения: 354
Меченце, честит празник! Всичко най- хубаво желая Simple Smile
Момичета, аз съм мн отчаяна Калоян абсолютно всяка вечер е драма до 23-00, започва към 20-21 и нищо не помага- къпахме го в различни часове, пропусках е къпане, хранене от гърда, от шише с кърма, с ам- само и само да хапне и да заспи, но не. Той спи най- късно до 17часа, след това това придремва по 5-10мин и ни започва към 20-21 рев, мрънкане до полунощ Sad вече ме е страх да идва вечерта... какви ли не капки не сменихме, масажи, загряване и нищо няма ефект. Мечтая си да хапне 21 и да заспи... покрай него и каката будува до 00 и откачам Sad
Марти, каката така ми правеше- почти никакъв сън през деня, но заспиваше към 22, първо се будеше към 2-3, после 5-6 да хапне Simple Smile
Темперстурата също я меря в дупето , но се вади 0.5 да знаете.

# 494
  • Мнения: 879
Беарче, честит рожден ден, желая ти здраве, късмет и щастие с цялото семейство! Heart Eyes
Ох момичета и при нас драмата продължава, до 12 си мислих, че се е нормализира полежението ама май не... Пак рев.. Пускам прахосмукачка вкъщи от 12 до сега за не знам кой път, за да се успокой и успи, чак пък толкова не държа да е чисто Joy
Иначе се радвам, че поне вечер спи, заспа 11и30 4и 30 се събуди да яде после към 8 после пак заспа, но пак ръмжеше на сън и се бореше с някой, само ръкоюаха ръце много неспокоен, взех го върху мен и спахме до към 10и30 ама и така не искам да го уча, но иначе нещо го притеснява на сън, точно все едно се бие с някой а като се сгуши в мен спинка спокойно. Много е трудно понякога, дано този период бързо отмине и Бебчетата ни да са спокойни.
Аз много взех да се интересувам от захранването макар да има време, аз нямам търпение Grinning много искам да го видя как ще приеме храната. Вие интересувате ли се, мислите ли го и какво сте измислили по темата Grinning

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт