ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 508

  • 19 005
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 27 487
Дуда на фотото не е толкова зле . По страшнЪ е била с конската уста и зъби.
Бел ,покажи  на мъжО си Дуда мърдаща и с усмивка ,да видим пак ли няма да я познае .  Ама го предупреди за гледката.
Ча на паркинга е в добра форма .
Хазалинда ,харесала момент с Джан и птичката . Браво на нея и не е пропуснала и нашето сериалче . Heart Eyes Дали  ще лайкне и войника с новата визия. Гинчо е лайкнал хабера от фризьора . Пъзела се подрежда донякъде . Не са двамата в Америка заради казармата ,след службата  се надяваме да се раздвиждат нещата около неговия филм.
Преди НГ  снимаха Джан  на летището, още беше с Тарзанската визия и му задаваха въпроси ,Джан каза нищо няма да отговоря . Да видим след службата ще правят ли екшъна ,който отложиха .

Последна редакция: сб, 18 яну 2020, 16:07 от femmi2

# 61
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 984
Феми, Хазалинда е харесала момента с говоренето на италиански, което мисля ѝ е било по-важно.
А Джан Яман наистина трябва да се научи малко повече да мълчи. От това, което съм видяла по кратки репортажи с него, той е голямо дрънкало. Много е умен, има позиция по всякакви въпроси, речовит е. Може да говори много, като всеки адвокат. И го прави. Ама в бранша, в който е влязъл, с тази публичност и постоянно вадене на думи от контекста, трябва да стане по обран. Иначе ... жална му майка. Вместо да трябва да се обяснява какво е искал да каже, защото 20 издания и 20 журналиста са дали 50 тълкувания и интерпретации на думите му, по-добре да казва малко. Щото като си отпусне ченето и затъва. Мисленето му не е като на 90-те процента от сънародниците му и все ще е неразбран. Видно е, че и голяма част от фенската маса по света явно не е с коефициент на интелигентност поне малко доближаващ се и по-голям от средния. А и там всеки гледа и разбира според собствените си манталитет, представи, национални специфики, образование ...

# 62
  • Мнения: 27 487
Така е Джан има различно мислене и  дърдори повече  .Всеки си интерпретира, както си знае . Сега ще стане по обран .
Рибаря прави добре не говори излишно, за изяви да не говорим, че го прави по задължение .

май 2019 година - Грузия  в помощ на дечицата.
Оказва се , че е посещавал освен Дуду и този от новите фотоси.
Ето какво споделят рускините
Цитат
Чагатай Улусой не раз посещал дизайнера мужских причёсок #Turkmustafa. Вот некоторые подтверждения из инстаграмма этого мастера


 тук е като Емко ,  отдавна се грижи за косата му

Яман
Следващата седмица Ча ще е войник.

Емир след като разбра за лъжата  . Гневен , света му е крив .Пренасяйки се  в Етилер нещата се променят и вижда сам как тормозят Фера.

Последна редакция: сб, 18 яну 2020, 21:21 от femmi2

# 63
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 399
Време беше. сега ще разчитаме на аскерите да пускат снимки, от тях няма как да се скрие. По време на войниклъка на Арас и Толга Саръташ добре се справяха с осведомителните бюлетини наборите край тях . Дано и да поотслабне, по-често да го опъват да бяга, много е бузест и за мой ужас му се очертават цици Smiling Imp
Аз снощи се канех да пиша че берберинът ми е познат в лице и се чудя дали не е от хората на Шукрю, той има верига от салони, или поне два бяха. Много звезден и известен стана батЮ му Дуди покрай познанството си с Ча, може би по такива места Ча иска да остава по в сянка, знам ли. Единият от салоните е в Зорлу, а сред такава навалица някак не го виждам да се пусне нашия.

Значи Джани е учил в италианския лицей? Ех тоя лицей, до тук знам вече за трима негови възпитаници.

Да поправя, това не е Аман а Ча, и когато оная с голямото си его не е наоколо да запълва всяка дупка на екрана със себе  си, задушавайки и смачквайки го с присъствието си, Ча си изглежда даже симпатичен и не толкова смачкалосан, какъвто беше по онези времена на екрана.

Синята Дуда изглежда даже симпатична.

Ей го и потвърждението от берберина и най-долу лайка от Гинчо. Ади казарма да е, какви неща дочакахме, то Дуда, то войник, какво ли още невиждано  предстои Stuck Out Tongue Winking Eye

Последна редакция: сб, 18 яну 2020, 16:24 от Беллора

# 64
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 984
Хич не съм му запомнила на този берберин физиономията.  doh 
Хади, да върви вече войник Чачко, че белким видим някоя тайно щракната фотка!  Praynig 
Няма да са много, че Джан вече 2 седмици е в казармата и дотук само 2 снимки са излезли. Първата, остриган и избръснат, е от преди влизането му.
Така е Белл, и Джан е завършил италианския лицей. Една година преди Хазал. Няма начин да не се познават от училище. И той като нея владее английски и италиански. А от това което съм чула с ушите си, като говорене и на двата езика и от двамата, Джан ги владее перфектно, Хазал не толкова. Поне произношението ѝ малко куца. За Джан из нета витае различна информация за говоримия от него трети чужд език - немски, френски, ... . А защо не и трите (дядо Попе, и трите  Wink  Mr. Green  )! Може и в някое интервю да е казвал, но не съм го запомнила. Като се има предвид смесеното му потекло и фактът, че дядо му по майчина линия говори 6 езика, колко му е и Джан да поназнайва от тях.

Сега съм наточила зъбки   newsm47   и чакам да видя кое войниче първо ще ми падне.  smile3508

# 65
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 399
Ох Проф, то твоите и двамата любимци в казармата, ама че късмет Joy Joy Joy
Казваш че на Джанчо му е втора седмица, май докато Ча влезе на него ще му стане време за уволнение.

Хазал вече знаем че говори английски и италиански, в едно интервю казваше че в момента учела немски, имала планове и за испански . Последния доколкото знам от години и е мечта, заради едновремешната и любов към Рики Мартин но заради липсата на испански лицей в Истанбул, записала в италиански.  Може би латинофеновете да са и дали нов тласък в  посока учене на испански последните 2-3 години.

Иначе да, на нашите двама любимци не им е силата в езиците, но важното е че хубаво, лошо, все пак успяват да се разберат с това което са научили Stuck Out Tongue Winking Eye

Последна редакция: сб, 18 яну 2020, 16:25 от Беллора

# 66
  • Мнения: 27 487
Поне една снимка да видим с униформа . Къде ти тоя късмет да  забрави за Дуда в казрмата ,ама Не !
Още не е дошъл този ден.
Добре му е с нея ,разбира го и тя като него обича да е сред природата .

Бел за коментираното ,Ча задобря с инглиша и добре се справя и говори . Хазалка е полиглот .
Накараха Ча  да пелтечи нещо на еспаньол, скица и се подхилква.

Последна редакция: нд, 19 яну 2020, 06:30 от femmi2

# 67
  • I Love You 3000
  • Мнения: 1 517
Профи, не мога да ти копирам мнението , затова го отбелязах като полезно , че да се сетите. Много хубаво си го казала. И аз мисля така. Джан е с по-европейско мислене и изказ, но не уцели аудиторията изяде голямо гамо. Много жалко , зашото имаше надежда да поразчупи стандарта малко. Само да си беше стоял и да си поства по Инстаграма.

А на мен ми стана интересно, кой ги снима в казармата? Имат ли си телефони и интернет? Малко тъпи въпроси , ама си мислех , че са под строг контрол,най - вече без интернет. Ама то в днешно време къде ли няма нет

Ей тая Дуда, много ме кефиш Феми как не я оставяш намира. Мен откакто ми показахте предишните му завоевания ,  си викам , че е можело и по - зле. И аз повече харесвах Дамла за него, но къде да се загаджат, като те я имаха , я нямаха 5 -6 самостоятелни сцени за по - две секунди. Това ми бодеше очите в Ичердето. Уж Ейлем му е като сестра , както беше Мелек за Мерт, пък един път не показаха , кой знае каква братска обич. Онез другите не спряха да се срещат и прегръщат кат се видят.Аз един път не видях Сарп да прегърне Ейлем, даже един път тя забоде глава в него а той като пън седи, голям смях.
Та отплеснах се , за Дуда бях тръгнала да казвам едно нещо. Satisfied Laughing Онзи ден в Птичката, Музо се върна от казарма и рече, че вече си е изпълнил дълга и какво следвало след това ....... годеж и сватба. Та от Джанчо , още не очаквам такива неща, защото няма с кой. Но откакто казахте , че и Чачо ще дава ред, все ми се върти момента с Музо SmileyLaughing
Таааа Феми , какво ще кажеш?Laughing (Къде ми е прегръщащото човече, ужаснаааа е тази мамаааа:rage:Rage)

# 68
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 984
Ето ти едно прегръщащо човече Ети  Hug
На ти и една целувчица   love001  
Аз си запазих кодовете на всички емотикони от старата версия и сега си копирам като ми трябва в постовете. Малко е играчка и ги имам само на домашния комп, ама по-добре от нищо.

За Музо си права   Mr. Green  Нали преди няколко дни се чу, че ни чака голяма новина около 15 февруари ... Сега това се напасва и с излизането от казармата. И на мен ми минава през ума, че баш пръстенчета, годежи и сватби ни се задават на хоризонта.  smile3521

Белл, тя Хазал си ги говори, но като туркиня. Понякога ми е много странно как комшиите говорят английски. Наскоро гледах старо видео на една от актрисите в Птичката, как говори нещо в инстаграма си призовавайки феновете да гледат предстоящия епизод. Отне ми три гледания да я разбера тая клявка, че говори на английски  doh  .

# 69
  • Мнения: 27 487
Само да познаете мислете му Grin
Какви годежи,кви пръстени.
Ама неведнъж съм писала да не го прилъже шаманската пиявица .
Еми ,прежали албанката и родата на Толга ,но за другият и любимец Чачо има надежда.
В Шампион влезе да играе колежка с която Ча си е партнирал . А ,познайте от първи път коя е ,Марги питаше за нея .

Последна редакция: нд, 19 яну 2020, 17:41 от femmi2

# 70
  • Мнения: 6 106
Феми, не се ядосвай толкова. Не й ли свикна на Дуда. Тялото й е хубаво, явно и романтиката им върви. Само във фейса не я бива, но щом за сватбата на Хазалинда се направи хубава и на нейната ще е. А по-добре ли ще му е на Чачко с красавица с която не си пасват и все да се притеснява дали няма да го зареже заради някой по-слабичък и голобрад. И Мишо е грозноватичък, но Хазал е щастлива с него. И детенце си имат. И с Ча ще е така. И без друго тази с която е най - красив и химичен вече е семейна. С никоя друга жена до него не ми е бил толкова харизматичен колкото в АФК до Фера.

Опс, забравих да ти сложа лаленцата

# 71
  • I Love You 3000
  • Мнения: 1 517
Рори:laughing: Не се бях сещала за това , че до Дуда , Чачо може да си дебелее на свобода LaughingLaughingLaughing Ама млад човек е още  - трябва му една красавица , че да поостане в една форма за известно време , пък след 10- 15 години да си хваща някоя Дуда и да му отпуска края като ще Simple Smile

Профи, мерси , ама не мога да ги копирам нещо. Както и да е ще се мъча да свиквам, но може да помрънквам честичко , та да знаете Simple Smile

Одеве за сериала на Демет щях да пиша. Щом още се котира сериал, в която я женят на сила, как да очакваме да приемат някой със стила на Джан. Той не е за тяхната филмова индустрия с този манталитет. Но не и толкова талантлив , че да става за външна продукция. А дано Нетфликса го вземе за някой екшън след казармата. Тамън Чачо ще има подобаваща конкуренция( визирам физика и бойни сцени) и ако не заради жена , то поне , за да задържи договора ще му се наложи да влезе в "калъп". /Фантазирам си много май ,а ?/ Simple Smile

# 72
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 399

За Музо си права   Mr. Green  Нали преди няколко дни се чу, че ни чака голяма новина около 15 февруари ... Сега това се напасва и с излизането от казармата. И на мен ми минава през ума, че баш пръстенчета, годежи и сватби ни се задават на хоризонта.  smile3521   .
Леле #Crazy Аз онова за Таркан го снесох и моментално забравих smile3537   smile3517  Но понеже някак вярвам че Ча не е от сантиментално лигав тип, и датата 15.02 я свързвам с това че е след 14.02.  колкото и да не ми се вярва че може да му е станало нещо, ама може да си е чиста случайност, кой знае 33uu

Ети, щом договорът му с Нетфликс не може да го удържи да не дебелее и да го накара да ни залива със снимки, няма надежда някоя жена да го вкара в пътя, без значение красива или грозна Peace

Но Рори е права, тази с която е най красив, химичен и харизматичен, че ако вярваме на думите му когато искал да сваля ставал неудържим, нас направо ни повали в нокаут Joy  Та въпросната ни любимка е извън класацията  newsm43  Та все едно  с коя ще е, Дуда -муда.... Да му върви в кариерата пък другото башлаф щом си я харесва... Но то ще е егати и парадокса- допреди година не беше я показвал официално и да вземе че да стане официално.... това ще шок шок шок на годината rotfImao Абе не ми се вярва да е това Naughty

Последна редакция: сб, 18 яну 2020, 19:15 от Беллора

# 73
  • Мнения: 27 487
Рори ,ще си гледкам лаленцата ,ммм колко са нежни и красиви Heart
Остави красотата ,не може всички да сме красиви и успешни .За всеки влак си има пътници са казали хората .
Има нещо в нея не само външно ,няма как да го обясня и ме дразни .
Нейните намеци ,държание . Ама жената си ползва мрежите и като има такъв мъж се фали ,нормално . Азе ще правим така и целуфан ще му лепна , ще сложа романтика кО ще да ми се сърди после ще го омилостивим .Joy
Рори ,върви им романтикатЪ ,Дуда се прежали и на студа за риба с ашкъма .
Както каза Бел ,Йекшън си е зимното море ,но това  не му пречи .
Готвят си чорба,чай ,после вътре ще се стоплят и гушкат .
Прави сте че като се понагласи бива, стига да не си отваря конската уста.
За Таркан  не съм забравила , ще му свърши ли службата дотогава ?
На 28 февруари са келебеците . Нашия е номиниран ,дали ще уважи събитието награден или не .

Последна редакция: нд, 19 яну 2020, 06:17 от femmi2

# 74
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 399
Цитат
💫Чагатай Улусой отправится на военную службу 3 февраля (дата озвучена в прессе, но журналисты могут и ошибаться). Место службы держится в секрете. Пару недель назад Чагатай уже побывал в военном комиссариате, где были согласованы условия его службы. Учитывая повышенное внимание со стороны прессы и всего военного состава к звездам турдизи армейскому начальству приходится принимать особые меры, чтобы военная часть, где служит звезда не превратилась в место паломничества папарацци и поклонников

Според това, най вече предвид датата 3.02. Ча няма да е в състояние да е на линия в Монте Карло на 15.02 Joy

Последна редакция: сб, 18 яну 2020, 21:28 от Беллора

Общи условия

Активация на акаунт