ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 508

  • 17 851
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 901
Феми, Еми, извинявайте, ама ...
Оффф ..
зНачи ... като видя преводи на рускините и се изприщвам.
   smile3515     smile3515     smile3515  
Ето го оригиналът на интервюто - http://www.hurriyet.com.tr/kelebek/ne-olursan-ol-gel-ama-yalansiz-gel-18105716
Тук-таме има по нещо общо с преведеното от тях.
Умолявам външни четящи темата ни да не вземат превода на рускините за имащ много общо с истината!   Praynig

# 46
  • Мнения: 27 195
Профи ,рускините за бой ли са ?
Начи има ли нещо вярно че не може без кекс или са измислици . Е ,тъкмо се изкефихме ,че е откровен а то ...Rage
Трябва през гуги да го минем

# 47
  • Мнения: 13 209
Профи, искрено се извинявам, че съм ви подвела. Сега прочетох оригиналното интервю. Обикновено като пиша нещо за любимците си търся турския текст и не се доверявам много на рускините, а сега действах по инерция!
    Още веднъж ме извинете.

# 48
  • Мнения: 27 195
Еми ,то аз трябва се извиня че така го дадох ,но не ровя за турски текстове .
Знае как действа на жените ,нищо че понякога се прай на лисичка .
Нищо нека имаме забавен превод .

Последна редакция: пт, 17 яну 2020, 20:26 от femmi2

# 49
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 901
Еми, не се коси, не си виновна за глупостите им на подругите.
Профи ,рускините за бой ли са ?
Начи има ли нещо вярно че не може без кекс или са измислици . Е ,тъкмо се изкефихме ,че е откровен а то ...Rage
Трябва през гуги да го минем
1.Да, за бой са.
2.Гуги изисква опитно интерпретиране, а не буквално да се възприема избълваното от него.
Да речем, че -
"В живота ви сексът какво място заема?
✔Задължително прави животът ви по-щастлив."

е най-близко до действителността.

# 50
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 324
Новички Kissing Heart
Турските медии пишат че другата седмица влизал в армията за 3 седмици, очакваме потвърждение Peace Не е много подкъсен, но прилично, но пък с брада дали може?










Феми, Еми, извинявайте, ама ...
Оффф ..
зНачи ... като видя преводи на рускините и се изприщвам.
   smile3515     smile3515     smile3515  
Ето го оригиналът на интервюто - http://www.hurriyet.com.tr/kelebek/ne-olursan-ol-gel-ama-yalansiz-gel-18105716
Тук-таме има по нещо общо с преведеното от тях.
Умолявам външни четящи темата ни да не вземат превода на рускините за имащ много общо с истината!   Praynig

Joy Joy Joy

Еми не се тревожи, това нещо първо аз съм го носила тук и още миналата или по-миналата година като го направих, писах че нещо нямам спомен да е говорил за секс , което не ми попречи да го обсъдя Joy Аз хич не си играя да ги превеждам, кой разбрал-разбрал Joy

Пък това със стоте рози нещо не го вярвам много, гледал го е в някой филм Joy
За писоара знам и за какви неща раждат жените както и за изписания му профил : peace:

Искате ли да ви кажа в кои серии е най големият му срам от целуването?  При първата му целувка не личи толкова, но първата оригинална я пускат някъде в края на 14 серия, там Фера нещо се спъва  Peace Ние сме виждали 2 дубъла. Първия за нас е доста постен от към изпълнение и там наистина е притеснен,  ушите му бая се открояват с аления си цвят Joy Joy Joy Но тази в описаната от мен серия 14-15 в спомените на Емко не личи притеснение, даже доста бързо го резват, за разлика от другия ни познат дубъл, че предполагам я е целувал както в живота, не като на филм.

А там където наистина си личеше срам, не знам кой номер е серията,  прибират се от разходката с хеликоптер, паркира колата в двора на университета, слизат и се целуват. Но се колебае, приближава я и пак се колебае, очите му трепкат, поглежда я в очите и пак надолу към устните и, и точно до устата и спира, а Хазалинда се самопогалва в ръката му, дава му знак демек  newsm03 За такъв случай ако цитирам една наша съфорумка от миналото, щеше да прозвучи  горе долу така  "ади давай бе бастун, какво се спече сега" rotfImao  Той все си е наведен към нея, а накрая Хазалинда с до вчера нецелуваната и героиня повдигна глава и го цуня първа и той тогава се размрази и се включи Joy Това е единствения му срам или по скоро колебание, който съм забелязвала, останалото нататък е че повечето пъти Хазал се стиска . Сигурно е имало защо.  Нещо в срамовете му не вярвам, но веднъж гледах 2 снимки от заснемането на креватна сцена в турски филм, по-скоро вече си лежаха в леглото - ми то такава навалица, хем бая ги поразреждат на сета в такива сцени.  За нашите навремето пишеше 6-7 човека, другите навън зад вратата и влизали при повикване. Разказвала съм ви случка между Ева Лонгория и Джеси Меткалф  градинарчето Джон, тя гореща кака на 30 той на 20... Снимат подобаваща сцена върху скъпа маса в хола, обсъждат покупката на Карлос мъжът и и сефтосването на масата Joy Joy Joy Обчаче Джеско изпуска контрола над нещата, няма точно описание какво се е случило, Евка се опитва да му помогне и да скрие срама, ама не много успешно, щом все пак новината плъзва още докато се снима серията, а там не снимат седмица за седмица както е в Турция... А на градинарчето му излиза прякор Joy Та сигурно не е лесно. Например с Айча на нашия хич не му личеше, както и с Хазал, а там сцената беше доста огнена, даже и някакви движения имитираше или му дойдоха спонтанно, да не говорим че в далечния план зад пердето можеше и да не се раздават толкоз Joy Двете ми любими креватни сцени са от 52-ра и с Айча.

ПП Ей значи, защо не ми се появяват старите емотикони, Проф виждам че твоите излизат, защо така?

Последна редакция: пт, 17 яну 2020, 21:34 от Беллора

# 51
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 901
Ами, на едно място видях да имаш някакъв празен интервал след първите две точки на емотката, затова не ти излиза. Другаде мястото не е достатъчно за да се появи съответния емотикон. Оставяй за всеки случай по един допълнителен интервал от двете страни /преди и след двуеточието или скобите/ на емотикона, който вмъкваш.
Пробвай да си редактираш поста, спазвайки тези ми указания и да видим дали ще се получи. Плачещото до сълзи от смях човече ще си остане такова грозно, защото има съответствие на "формулата" му в новата версия. Т.е. показва нея, няма как да покаже старата.

Еха, какъв свежо окастрен Чачослав!    Crazy 
И най-накрая и той за 21 дни в армията! Вече бях почнала да си мисля, че е нещо дефектен та не го взимат.  Mr. Green

# 52
  • I Love You 3000
  • Мнения: 1 517
Тепнаха Мидуря тази вечер:disappointed_relieved:Disappointed Relieved Много неподходящ
 час ми идва еййй.
Онзи ден щях да питам гледахте ли Лебедовото езеро на двамата братя на покрива, ама с тази гнусна нова мама , ме отказват хептен да пиша.RageRageRage

Това интервю дето го снимали до писоари , ново ли е? Astonished Голям резил са някой фенове. Close

# 53
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 901
Не-не, Ети   Hug   ,  от 2011г. е. В линка, който съм дала към оригиналната публикация, се вижда датата.  Peace
И на мен Ичердето ми идва в много неудобно време. Снощи го проспах цялото. Предната вечер изгледах балета  Wink . А тази вечер съм си пуснала Злодеида за фон и съм на пилешко на компа.  Crazy

# 54
  • Мнения: 27 195
Леле , добре че е армията да се преведе във вид.
Нашия кО ще прави  без кекс , все пак мъжете имат потребности.Grin

 готин , подмладен, не е дебел  , който каже че е шишкав нищо не разбира ,за мен си е много добре.

още една нова снимка

Последна редакция: сб, 18 яну 2020, 21:12 от femmi2

# 55
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 901
Мен ми стана интересно защо е сменил Шюкрю Дуду.  Thinking

# 56
  • Мнения: 27 195
А,Профи на мен също ми направи впечатление смяната на коафьора .
От вълнение че го виждаме и се преведе във вид забравих да го коментирам в поста .
Трябва ли причина ,сигурно е искал нов фризьор . Дуду  намаза покрай ЧУ .
https://vk.com/cagaulusoy?z=video-128333062_456241198%2F8954fdad … l_wall_-128333062
Ча ,подготовка за новите сезони

от едно време Heart Eyes
 Прочетох в контакта коментарите . Фризьора е писал за  казармата , Гинчо е лайкнал коментара . По тази логика се сметя за потвърдено. Почнах да си мисля или е болен или е вкарал връзки , че му се разминава .
Всяко нещо с времето си , ще отбие служба. Сега контрола е лабав .

Последна редакция: сб, 18 яну 2020, 00:53 от femmi2

# 57
  • I Love You 3000
  • Мнения: 1 517
Аййй разгеле и той в казарма. Успокойх се Sweat Бях взела да си мисля , че нещо му има ( Пази Боже!)
Неговия вид го преживявам положително. Джанчо още го жаля милият Disappointed Relieved

Тези емотикони са ужасниииииии RageRageRageRage КАто тръгна да пиша повече от една и ми ги пляка в началото на текста.

Профи, тези епизоди на Ичердето са ми най - интересни и се старая да не ги изтървам. Особенно братята като се съберат. Виках , че тука ще го обсъждаме, ама много гаден часа.

А за пилещкото и аз се приспивам с него на таблета Simple Smile

Ааа сетих се да питам , някой случайно да е загледал новия сериал на Демет? И ако да , може ли един спойлер за какво точно иде реч. Аз не мога по две причини : Много бързо след Птичката ми идва и втора мустакати - твърдо НЕ! Обаче във фийда ми на Инстаграма нали следя Джанчо , та и Деметката излиза и гледам на втория епизод са я заженили май, а тя като на заколение.И доколкото разбрах е дадена булка на бърза ръка на този.Та тази нишка не се ли изтърка вече? Ама да де , те сериалите си ги правят за тях , а не за целия свят. Rage


ПП: Ама какво е това име Шюкрю Дуду...... Луда работа ....... Много ми е смешно, ама нямам икони , с които да го изразя Simple Smile

# 58
  • Мнения: 27 195
Етии , Чачо на вид е по - добре . Джан с Тарзанската визия  като свикнахте , сега промяната за  войник ви шокира. Ча с тази брада  , не ги ли искат окастрени бради , коси . Да не излезе фалшив хабера.
Всички си мислихме че нещо му има , но ще си мине по реда.
Ичердето , началото повече го гледах по бтв , сега не толкова.
Значи утрепаха ашкъма . Ще  го запомним  с загаджването с Дуда , кой би си  помислил ,че баш тая и в тоя сериал . Каста мъжки ,Бенсуто си има бузнесмена,Дамлуша е хубавка ,но нашия не ги заби ,а онзи крокодил пръкнал се от нищото ... уредена ,не уредена
За сериала новия с Демет е драма . Рейта е добър засега. Четох , че е тежък , друго не знам. Демет е в различен образ от комедията. Ако не греша ,героинята се казва Зейнеп . Омъжи се ама по любов ли, по принуда ли не знам .
Ети , и на мен така с емотките . Дуду му е бившия фризьор . Така са имената и смешни и гадни има .Много ми е смешно Дурсун Joy От Марга го знам ,свързано е нещо със зетя . Добре ,че бебето е с друго име .

Последна редакция: сб, 18 яну 2020, 10:09 от femmi2

# 59
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 901
Дуда е влезнала в син период  Mr. Green   
Скрит текст:

Илка е пуснала нещо в сторито за 45 годишен мъж живял 8 месеца в пещера в планината и Хазалинда е теглила един голям смях - айде чак толкова нямаше нужда.
Скрит текст:



И понеже хич не спи, а непрекъснато броди из инстаграм, преди 11 часа е тагнала поста в един албански фен профил  - с текст на поста "Това е моят италианец" - https://scontent-den4-1.cdninstagram.com/v/t50.2886-16/83716648_ … 4df0209b6b47873b1 Все пак с Джан са завършили лицея с една година разлика само.   Crazy    smile3521
А преди 17 часа е тагнала това  - https://scontent-den4-1.cdninstagram.com/v/t50.2886-16/83426474_ … 197a1cfc3bda3fe33  Heart Eyes  Heart Eyes 

П.П. Ети, не съм гледала новото дизи на Демет, но чета за него. Два епизода са излезли, рускините вече имат първия със субтитри. Доколкото съм схванала женят героинята на Демет - Зейнеп за приятеля на брат ѝ - Мехди. Човек от чергата на родното ѝ семейство, с професия, солиден, с добро име в средата им. Брак, на който тя се съгласява, въпреки че има взаимна любов с друг мъж - от кръга на по-висшето общество, в което е отгледана и израстнала, и който не е готов да се откаже от нея. Основната борба ще е Мехди да спечели сърцето на Зейнеп. Интригите и драмите ще са покрай противопоставянето между двамата мъже и между двете майки на Зейнеп, от което ще има много, мноооого страдание за Зейнеп. Ако изгледам двата епизода може и повече да схвана.  Peace

Последна редакция: сб, 18 яну 2020, 10:26 от profi_1

Общи условия

Активация на акаунт