ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 508

  • 19 009
  • 736
  •   1
Отговори
# 165
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 400
Маргиии Hug

Бирсен Алтунаш писала че Ча си продавал яхтата, може би ще я сменя с по-голяма smile3508

Ама Дуда може да е мацнала някой нов цвят, че се виждаше на една от снимките на последната им почивка .
Аз винаги много съм си харесвала косата и цвета и никога не съм мацала нищо. Даже последните години когато вече се опасявах че ще започнат да излизат бели коси, ами няма, може би защото е светла, баба ми си умря руса на 81, пък аз приличам на нея и съм още наполовина на годините и, но все някой ден ще трябва, накупила съм няколко бои, даже на 1-2 вече им изтече срока Joy

Така е Марги, роклето и беше късо и тясно отвсякъде- и на горния етаж, така я беше подпряло че аха да се покаже нещо, не че не се е виждало за по-висок от нея човек, вървящ до нея Stuck Out Tongue Winking Eye пък долу докато я вдигаше се белна нещо, бельо ли не знам Mr. Green Колко ли пъти я е вдигал докато нагласяват нещат за пред камерата да не се виждат, ай накрая и с палтото и я покри Joy


Май не я помня newsm12   smile3506

Марги, отминава, започнах да го свивам, но все още е бая надут... Пресрещнах го във вратата, повикаха ме докато посягах към вратата, която междувременно отвориха от другата страна та си беше съзнателно движение, уж лек беше удара, а ефекта неочакван, сигурно още една седмица ще мине, докато придобие предишния си вид ooooh!

# 166
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 986
Белл, много е стара. От времето на АФК е.
Айде да минава тоя пръст вече и да нямаш повече инциденти и други подобни!

Мениджъра на Джан е в Измир ,от което следва ,че службата му наистина е в Измир .
Това пък как го реши?! Няма такава логическа обвързаност. Единствено значи, че човекът или има работа там, или си гледа кефа пак там. Работата му може да е от всякакъв характер.

# 167
  • Мнения: 27 492
Профи ,не знам как го реших логика няква Joy Помислих ,че може да отишъл да го посрещне . Права си че причините може да са други .

# 168
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 400
А Ча е влязъл миналия понеделник и ето че една седмица от службата мина....
Някъде и режим бях прочела - душ в 5:30 и вечеря в 17:30, прекалено рано ми се вижда, останалото по средата изредено по часове го забравих Joy

Не знам дали свикнахте, но при мен няма свикване с това нещо, всеки път посягам да поставя линка направо Imp
Heart Eyes

# 169
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 986
Не знам дали свикнахте, но при мен няма свикване с това нещо, всеки път посягам да поставя линка направо Imp
Heart Eyes
Двете ми любими неща - котки и Чачко    newsm76  Баялдъм   smile3544 

И аз не мога да свикна.
Всъщност трудно намирам и къде са бутоните за цитиране и публикуване, че така съм свикнала с предишните им места, че ръката ми с мишката автоматично отива да цъка там, без още мозъкът ми да е видял и разбрал какво има сега.

# 170
  • Мнения: 27 492
Котенца и Чааа Heart Eyes
На мен двете са ми любими .
Това сме ние наредени котанки и сме зяпнали Чачо -котарачо Sweat Smile
За свикването с версията ,посвикнах . Мен проблема  ми е за слагане на изображение.Намерихме лесен начин. Не се ориентирам къде се виждат, колко потребители са в темата . Старата версия се изписва , колко пъти е четена и посещавана темата. Колко потребители са на балкона .
Отесня му яхтата на рибаря ,ще купува по-голяма . Ще глези Дуда нали заради нея купил лодката и ще правят бебе на нея и морето FlushedJoyJoyJoy купих лодката на скъпата ми любима . Възможно е да му стига караваната да не си купува нова яхта .
Бирсен споделя верни неща , интересно кой е подшушнал за продажбата . Хайде да напише нещо и за проектите му какво става с тоя Пехливан?
Продължавам да мисля, че няма да го бъде .Собствения му филм е пълна мистерия Rolling Eyes
Визитата в Монте Карло е учудваща предвид че не си пада по това ,кО изобщо новината е вярна . Ще се радваме да отиде ,няма да е суша .

Последна редакция: нд, 26 яну 2020, 18:54 от femmi2

# 171
  • Мнения: 6 106
Марги, и аз не по темата ти предлагам първо с оцветяващи шампоанчета да пробваш. Пише, че издържат 6-8 измивания. Когато съм ползвала държат цвят около 3 седмици.
А актуални снимки на Ча след седмица в казармата има ли. Би трябвало след още  2 седмици да е в супер форма и да си влезе в червените шорти. Това ако кара истинска казарма, де.
Хайде за всички едно котенце

# 172
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 400
Аз като ги видях се сетих за лафа на Профа  букет от котки Joy Joy Joy
И полето с иконите ми излиза върху полето за писане (ядосано човече) И посягам да търся неща които вече ги няма (още по ядосано човече)
Рори и да умре от глад фигурата в червените шорти няма шанс да се завърне. Не е важно да го уморят от глад или бягане, а да тренира за определени зони, където са "слабите" му места. Появяващите се гърди, увисналите рамене, отпуснатия корем... С мързел, ядене и пиене няма как да се случи, а след две седмици роднините му като го емнат, само ще се мести от маса на маса... ще се изпотрепят да му угаждат, смятай, на какво ще заприлича Imp Много съм лоша, (засрамено човече)

Последна редакция: нд, 26 яну 2020, 18:17 от Беллора

# 173
  • Мнения: 27 492
На въпроса ти нови снимки няма.
Марги ,едно голямо гуш Hug
Ти имаш коса в излишък ,мойта е пет косъма . Като почне да расте е наникъде.Важно е фризьора да е добър и знае какво да прави .
Рори ,червените шорти и тяло няма стигане . Аполон !  Мечтаем си да е във форма ,това е Ча обича да си хапва .

Последна редакция: пн, 27 яну 2020, 16:34 от femmi2

# 174
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Не съм я виждала тази снимка с Ча, но за разлика от една друга при която се колебаех Емко ли е или Сарп, тази поне я разпознавам, че е от времето на Емко 3 Joy

Еми Flowers Bouquet супер са. И аз ползвам Езгиф, най-вече когато искам да донеса нещо от Туитър. Права си, има и други начини, на мен лично са ми по-лесни. Мога да споделя, но само ако проявяваш интерес, иначе не бих те занимавала. Аз също сама се учих, е щъках из подфорума, старата мама даваше възможност да се види адреса на изображението и така гледах къде са ги правили потребителките, които ги споделяха... т.е. крадях си идеи
Твоите са по-малки и постовете ти са прегледни.

Бел, радвам се, че е по-добре.
Късметлийка, с естествено светла коса си. Моята не мога да определя каква е, кестенява, но се мени в зависимост от сезона. Joy  През повечето време кестенява, лятото - с руси кичури. Харесвам си я де...
Рори, тц не да я боядисвам, но искам малко да променя формата, че откак вземам сама решения как да изглеждам съм си все същата, премислям дълго за бретон, ама да видим... Не е голяма драма, малко в повече се вживявам Joy

Свикнах с новата версия, аз още същата година като я пуснаха взех да качвам снимки и гифчета на нея, че новото винаги ми е интересно, но като цяло не я харесвам.
Изгубих интерес към една тема и колкото и да следвах указанията не мога и не мога да изключа известията за нови отговори. Маркирам ги просто като прочетени без да отварям, какво да се прави...

# 175
  • Мнения: 27 492
О ,баджаначке  мислех, че ще я мацаш.Внимавай с бритона  да ти подхожда .Разглеждай прически, консултирай се с фризьора .

Последна редакция: нд, 26 яну 2020, 21:49 от femmi2

# 176
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Да би мирно седяло, не би чудо видяло, нали Феми

Да ти разкажа ли нещо забавно: миналата вечер сме седнали да гледаме Ичерде, а насреща Дуда. (Чачун си е слабост и на баба, с тази разлика, че за нея той продължава да е Емир:)) Та ѝ показах коя е приятелката на ”Емир”, не получих отговор в момента, след 5 минути мълчание стигна до заключението, че имало и по-хубави от нея. Ох, паднах
ПП в петък май нямаше епизод, не знам кога е било

# 177
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 400
В петък даваха последните две серии на Медичите, затова га нямаше вътрешния.

Аз преди ползвах новата мама за качване на нимки и за рязане, ама сега не ще да ми реже отдолу и отгоре, затова искам да помоля някой да опита и да каже при него как е .

От първия сезон на Защитника, нашия пак се е накичил с камерата.  Нетфликс-метфликс, хич им я няма рекламата. Хората пускат забавни моменти от снимките, снимки с фенове, а това нищо Imp


Скрит текст:
Е, тя и моята се мени през сезоните, обикновено лятото ми изсветляват няколко кичура... Имам много странна коса с по светли и тънки косми смесена с дебели и твърди като конски и доста по-тъмни в основата на тила. Общо изглежда като кехлибарена и по-светла от кехлибар до златисто  отгоре. Интересен цвят е, даже се случва да ме питат как постигам ефекта с кичурите Joy Много странно описание направих, звучи ужасно, но всъщност е красива. Фризьорката ми казвала  да не бързам да я боядисвам.  През живота ми е била много светло руса почти бяла и къдрава, после златиста на едри вълни, после много по-тъмна, до тъмно кестеняво- тежка и права, и към 16-17  годишната ми възраст придоби гореописания цвят, а през бременността започна да се къдри в основата на тила, само там, като даваше обем на косата над нея, после пак си растеше права. При брат ми метаморфозите с цветовете са същите, от казармата се върна с набола руса коса, а 2 години преди това му обръснаха тъмната коса.

# 178
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Бел, при мен работи.

# 179
  • Мнения: 27 492
Маргиии ,поздрави бабчето от мен . Кажи от баджаначката в темата ,ама ще има да се смее:joy:
Ах ,този Емииир Heart Eyes Номбър уан е във всичко визия естествена ,вживяване в образа . Партньорката си я бива ,двамата се привличат.
Марги с рязането как става ,нерде е опцията ?

Последна редакция: пн, 27 яну 2020, 20:11 от femmi2

Общи условия

Активация на акаунт