ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 508

  • 17 854
  • 736
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 27 196
Рори и ти ли бе джанъм . Разкрасяването може да е свързано за някой нов проект, или просто е искала да смени цвета . Жените сме така ,обичаме се глезим.
На мойта коса слаба ,внимавам  и ползвам безамонячни или професионални от фризьорския салон , но ти излизат солено.Отдавна не съм я клепала .
Както се изрази  Бел, нашия не е Айнщайн Joy Не се изисква акъл да се ожениш и разбереш кО е брачния живот. Споко.... хаберите ще са свързани с проеките му или визитата в Монте Карло .

Маргиии , опитвам се да те примамя с твоето цвете


Тази фотошопират ли я но ми изглежда добре .



Съвършен , изящен Heart





Рори  за теб  нашите нафталини. Деколтето й ще се пръсне,  нашия аресва такива  да мАчка .

Последна редакция: сб, 25 яну 2020, 19:15 от femmi2

# 151
  • Мнения: 13 216
   

     Феми, да разредя поста ти с една от партньорките на Чачо.

Скрит текст:


# 152
  • Мнения: 27 196
Еми , златна си ,  Грасияс за редуването Hug
Още от фотосесията на Гизем  Караджа




Момента Гизем играе в Шампион с Толгахан . Вкараха я наскоро в дизито . Дъщеря на мафиот  , името и е Елза или Елиза не знам точно различно го пишат . Образа и те първа ще се развива за какво се бори .  Не е от   добрите актриси   в страстта я бива . Не ми се вярва да има такива сцени по държавната тв .  Колегата ЧУ злоупотреби на яхтата , чак хлътна и се надруса  в реала.
ето и гифки от Еми от сериала


Илайда Алишан я водят в каста за новите сезони на Защитника , но каква го играе ще разберем като го излъчат .
Дали ще е Хаканова любима след Лейля



Heart
клип от Али Ав  , така ги сглабя Евалла !

Последна редакция: сб, 25 яну 2020, 17:41 от femmi2

# 153
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 326
Не видях да сте я слагали. Мисля че след уволнението му от казармата ще започнат с по интензивна рекламна кампания, макар че от компания като Нетфликс сякаш очаквах повече, някак много вяло в това отношение и с другите им турски проекти Rolling Eyes


Във видеото на Али Ав наЩи какви са фини, едва ги познах Laughing  Дано да влязат във форма че със сегашната им не ги харесвам  newsm43 Хайде, Хазалинда е след скорошно раждане, ама и година преди това беше нагоре-надолу...

Гизема е понатрупала някое килце, но на нейната фигура има къде и изглежда добре. Радвам се че най-после някой е разбрал че тя за главни роли не става, а като някой злостър си е екстра. Де и за други да не се мъчеха да изкарат от тях нещо което го нямат....

Ако Марга се появи може да донесе и как Емко повдига и понася Фера от приклек все едно е лека като перце Kissing Heart  Тя май тогава наистина си и беше такава. Изкарвали са им целуфаните и са ги броили, но май никой не се е сещал да преброи колко пъти я е носил, а бяха доста Laughing

# 154
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 903
Гиземката ми харесва на тази фотосесия. Я каква е гимнастичка!  Wink И, обратно на Белл, струва ми се малко отслабнала. Тя по едно време даже козуначена беше почнала да става.
Въобще, напоследък масово комшийските актриси и голяма част от работещите в бранша го удрят на стопяване. Илка даже на изчезване върви  Mr. Green  . Някаква мода е, последните две години особено.

Бтв са измели Птичката от Тубата. Понеже у нас излъчването стигна вече 18 оригинална серия, т.е. 1/3 от сериала вече е излъчен, освен заради почването му в Румъния и Словения(?), не се сещам какво друго ги е юрнало чак сега да го правят. Макар, че ми минава през ум и причината да е точно питането онзи ден от потребител в темата тук в Маммата, къде аджеба да си намери сериите. БиТиВи-ту иначе направо го бяха забравили да го затрият от Тубата, като започнаха излъчването му.

# 155
  • Мнения: 27 196
Фуркан Андъч войник
Скрит текст:
Цитат
Как сообщает турецкая пресса Хазал Кая хочет заботиться о своем сыне Фикрете Али сама, поэтому прошла курсы по уходу за ребенком. Однако она также наняла для малыша опытную филипинскую няню с профессиональным образованием, которая займется воспитанием малыша. Как известно, 90% информации ребенок получает до года, поэтому развитие на ранней стадии очень важно для последующей жизни и социальной адаптации детей.
Когато Бел публикува как  бута  количката навън забелязах филипинската бавачка .
Помага и за грижите на бебето. Тук го записвам , че дълго няма да стои вкъщи и ще се завърне . Не я свърта непрекъснато между четири стени . Излиза между хора.
quoteИмам негови любими снимки по гол торс, не са с червените плувки, макар че и там е огън. Някаква фотосесия само по дънки на плажа. Ето това беше тяло Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  Ако имам време по късно ще се опитам да намеря най-хубавата. Макар че като се замисля с червените плувки е най естествено заснет- без определено осветление, без грим и разните му гримьорски и фото трикове. Красота в най-чист вид, на обичайна слънчева светлина, мокър, рошав и прекрасен.... Ех Joy Но беше и някак щастлив, сега имам някакво чувство че вече не гори толкова за работата си- как беше израза, май прегаряне? Не е нужно да изглежда като на 20-22 то и не може, самво малко повече старание е нужно.][/quote]
Бел изрових цитата , защото е в десятката и на мен ми е любим естествен с червените шорти .
Няма връщане това тяло .

за тази снимка по дънки ли  иде реч?

припадащо човечеее

Последна редакция: нд, 26 яну 2020, 00:13 от femmi2

# 156
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 326
Ами то това е най гадното след раждане - въртиш се в един кръг, къпане, хранене спане,  преобличане, после пак спане,  смяна на памперси, хранене и къпане всичко между четири стени. Нормално е да иска да излиза навън, когато преди е била толкова активна.

Проф, обърни внимание на заметнатия и крак и на пухкавата и ръка между лакътя и рамото.

Всяка баба колкото едното му бедро Joy


# 157
  • Мнения: 27 196
Бел ,редактирах и добавих нещо, което търсеше, погледни  дали е същата снимка .
Цитата го оклепах , докато свикна с новостите   .
Не ги махна тая червена риза и това си е.

Последна редакция: нд, 26 яну 2020, 00:11 от femmi2

# 158
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 326
Да, това е фотосесията, но любимата ми снимка е друга, направо беше един път,  но не ми се търси сега.

# 159
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 903
От истерията в края на миналата година сефте мъцване от Джан Яман. Споделил е в сторито си това след земетресението.
Скрит текст:

# 160
  • Мнения: 27 196
Нашия войник Чачо също е споделил за земетресението . За жалост има жертви .
В казармата и нет им разрешават да ползват ,едно време абсурд . Лабаво я карат .
Жената с напомпаните устни от родата за сефте я виждам . Може да са естествени .
Родителите няма едно фото от новобранеца . Бабите му се радват .
Снимките са  преди да иде на фризьор да го подкъси .

# 161
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Еми, много ми харесват гифките, сваляш клипче и тогава режеш или...? Питам, понеже аз нямам такова търпение. Копирам адреса на видеото и ползвам разни сайтове.

Бел, май не съм го нарязвала този момент който си споменала - Емко вдига Фера с лекота и я понася към стаята си (добре, че беше палтото, роклята ѝ доста къса се оказа)
Мислех да донеса нещо друго, но сигурно съм ги слагала многократно и ще стане досадно.
Надявам се пръста ти вече да е по-добре, много ти се насъбра напоследък.

Снимката на Дуда от онзи ден беше с надпис #tbt и смея да предположа, че може би е стара и сега си е без промяна във визията. Изглеждаше добре, чертите ѝ не са груби. Хазал я е лайкнала. Не е важно, ама пак си е един вид признак за близост помежду им:)

Между другото благодаря за емотиконите, възползвах се да си ги запазя наготово, че по-рано не ми се занимаваше.

Не че съм целяла да привлека такова, но благодаря за вниманието Феми. Purple Heart Страхотни са маргаритките, за Орела на Маргарела в пост на Бел пък да не говорим...
Нямаше с какво да се включа по-рано.... Ами не съм във възторг от вида на любимците, но вярвам ще се оправят като му дойде времето Sweat Smile
Онзи път измежду Фемирски и Емирски съм изтървала едни със Сарп, да ти ги пратя ли?
Коси, да си имаме и проблемите, е моята е в излишък Joy Стана ми смешно, че и аз сега съм на такава вълна. Чудя се да пробвам ли, да не пробвам ли нещо. Цял живот съм все със същата прическа и цвят, ама ако направя онова, което съм замислила дали ще мога да се покажа пред хора после Joy  

Пиша и неща несвързани с темата, обикновено минавам да забърсвам след себе си,  но сега ги оставям в този им вид,  кВот такова Joy

# 162
  • Мнения: 13 216
Марги, свалям видеото, режа това, което ми харесва и тогава правя гифки.
Скрит текст:
Ползвам този сайт: https://ezgif.com/maker Харесвам го, защото мога да режа надписите и да трия отделни кадри.
Сигурно има и по-лесни начини за правене на гифки, но аз сама се уча и минавам по дългата процедура. И понеже си падам и "Плюшкин", съхранявам видеа, които ми харесват и когато имам време с удоволствие си правя гифчета.
 

 

# 163
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 903
Феми, едно време, когато имаше казарма, изобщо нямаше нет.  Peace

Маргарелче, то и аз си пиша каквото ми тегли душата в момента. Grinning

Еми, много хубави гифчета. Heart Eyes

# 164
  • Мнения: 27 196
Така е нямаше нет,технологии  едно време.Сегашното е като лоша зависимост.
Мениджъра на Джан е в Измир ,от което следва ,че службата му наистина е в Измир.Темата на птичката изчисляват, че са изтекли 20 дена .

Последна редакция: нд, 26 яну 2020, 17:51 от femmi2

Общи условия

Активация на акаунт