ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 508

  • 19 006
  • 736
  •   1
Отговори
# 135
  • I Love You 3000
  • Мнения: 1 517
Смея ли да кажа ,че Дуда тук ми хареса как изглежда? Че даже ми е и симпатична. А и като не грачи с оригинален глас CloseАма май е от "оутфита". Бунтарският стил ми харесва, въпреки , че не го нося Simple Smile

Ама и този имал сериал, бе - Енго Що не казвате? Simple Smile Че баш с бухтичка. За какво иде реч? Изместил бил Чукура Thinking Че с какво?

Бел, слагай лед и утре на снимка! Пожелавам ти , да не е счупен и да минава бързо!

Последна редакция: ср, 22 яну 2020, 23:04 от Forever-Stark

# 136
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 984
Отзад напред:
Ети, откакто народът ползва, съответно пише на новата версия, оттогава поне 1000 потребители, в няколкото теми относно нея, се оплакват за идиотското позициониране на емотиконите при повтаряне/поентване в началото на  съответния ред. Ако случайно им е отговорено, то е било под формата на щедро обещание, че като пуснат алфа версията, всичко ще е точнУ.  Wink
Коя е бухтичка?  newsm78

Белл, ти пък се утрепа от премеждия!   ooooh!   
На ти едно припадащо човече - да си имаш.  smile3544  Няма да ти помогне за пръста, ама поне ще можеш да си го ползваш. За пръста - компрес с настърган суров картоф.

Феми, за амнайсети път го пиша - Чачо доведе гаджето си Дуда да се снима в Ичердето.

П.П. Понеже никой не е писал след мен, ще се допълня.
С благодарности на постващите в птичата тема, споделям това - https://bg-mam.ma/p/1148987/40054728 Много ми допадна фактът, че интервюиращият е благоевградчанинът Станислав Кимчев.

Последна редакция: ср, 22 яну 2020, 23:47 от profi_1

# 137
  • Мнения: 27 487
Оф писах но всичко изчезна . Оф ядосах се Imp
После ще допълвам или ще го оставя за утре .
Бел ,ще мине ,прави компреси ,дано не е счупен . Само премеждия при теб ,гушкам те Hug

# 138
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 399
Проф, аз си ги имам, пазя си ги на ЛС, но ме мързи да ги разцъквам, много се бавя така... Ама някой път като ми писне от новите безобразни емоджита и тогава си вадя старите Imp Като не им е готов форума защо въобще ни мъчат с това недоносче? Ами че то половината му функции не работят Imp При мен не само се появяват всички следващи емотикони в началото, ами и при всеки нов, трябва да отделям с интервала, в старата нямаше нужда.

Ети, на Енгин сериалът е Дъщерята на посланика. Нито него харесвам, нито главната му, тая сополана като ревне и всичко и полепва по лицето чак до веждите - сълзи лиги и сополи. Пък в очите е като след тежък запой, да видите на какво се вика торбички. Сера с нейните сополи ще ви се види като китка.

В началото само прическата му не харесвах, но после го рошнаха, разкараха лимбите, и стана екстра Heart Eyes


Фемо твоя сериал с Алперен тръгна надолу, много лош знак още от втора серия, при това със солидна разлика от първа... Според мен АЯ много зациклят на старите муцуни. Хилял Сарал беше добър режисьор, но отдавна се е изчерпала,, а наскоро гледах известни филми, и сцени които е копирала от там,  за рекламата на въпросния сериал, забравих му заглавието.  Пък Зерин Текиндор във всяка нейна драма е като на всяка манджа мерудия, аман от нея, толкова ли няма друга актриса на нейните години. Така както се отърваха от Еджела, започнаха да работят с нови актьори от младите, е редно и романтично- драматичните им режисьори и по-старите и употребявани лица да си ходят. Добре че им е Чукура който все още ги отсрамва и напомня за старата им слава....

Последна редакция: чт, 23 яну 2020, 12:25 от Беллора

# 139
  • Мнения: 27 487
Бел ,така добре го изразила за главната в дъщерята с Енго.  Мяркам информативно някой ред да съм час за дизитата .
Това не ми харесва в нея торбичките и цивренето ,като добавим и устните .
Подува се ,зачервява в лицето . Какво толкова и фалят способностите . Не казвам ,че няма талант ,но....
Мернах откъс от фрагманта в началото . Не го и догледах ,не изтърпях крясъците и зъбенето й . На премиерата на постановка на мъжа й думи нямам... като дрогирана с  едни раздропани дрехи .
Фенките й си гледат дизито ,радват и се .
Няма лошо ,всеки с вкуса си . Насила хубост не става .Само не искаме да ни я слагат до нашия любимец за проекти .
Не желая да му партнира . Ама ако стане никой няма да ни пита ,не зависи от нас .
Добре ,че ни се размина с онази жаба Шекерджи . Собствения му филм е пълна мистерия. Не се ли говореше, че ще е нещо военно и статисти наемат .
На въпроса на Ети с какво е надминал Дъщерята на посланика дизито с Арас а де и аз се чудя ? Сценария е за любов, страдание, драма , богат, беден. Нищо ново под слънцето . Знам ,че героинята на Несла се казва Наре и скача от една скала да се самоубива , оцелява по чудо, но е цялата изпотрошена има операции . Снимали са в Черна гора в чужбина . Героят на Енго е Санджар .
Двамата имат дъщеря в сериала .
Сега са разделени и Санджар е женен за друга .
Новата версия свикнах да качвам снимки по лесния начин . Дразни ме фона и емотките .

Последна редакция: чт, 23 яну 2020, 17:08 от femmi2

# 140
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 984
Значи бухтичка била Нела.

Цитат
На въпроса на Ети с какво е надминал Дъщерята на посланика дизито с Арас а де и аз се чудя ?
Аз пък не се чудя - със значителния брой фенове на Енго пред тези на Арас и със сълзливата тематика.

# 141
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 399
Фемо не знаем дали ни се е разминало с Шекерджито, предстоят 2 нови проекта и никакви подробности не знаем за тях, а Ча и Шукрю по традиция си менкат партньорките вече 5 броя така, пък Ча е имал общо 7 като Ханде Субашъ никак не играе, значи не влиза в сметката, една Хазал ги дели.... Процента на размяна на колежки е доста висок, надявам се да се спрат до тука, Ча имам предвид, другия не ме интересува Joy

Проф, Чукура все пак е трети сезон, даже се учудвам такива дълги сериали как издържат да ги гледат, това омръзва, пък както имат навика да зациклят на едно място..... А иначе създателите на сериала са обединили фанатичките на Енгин, с тези на Несла. Кои са по ненормални е трудно да се каже, но заедно работят за една кауза, общия проект Joy Не знам кой ми е по-неприятен от двамата,  гледах го във Фатмагюла и едва го изтърпях. Нея се опитвах два пъти- в двете лица и в Карасевда, ама там и Бурак беше пълен ужас,  битер сълзлив индийски актьор, та двама неприятни главни ми дойдоха свръх,  ади нЕма нужда.
Как разбра че феновете му са повече от Арасовите? Гледам Арас солидно количество са го последвали в Инста, а на другия Инст не намерих.  Което ме подсеща пак да се ядосам на Ча че не ползва своя, досега не 6 млн. щяха да са, а двойно. Ех.....


Ама вярно е бил като нарисуван в профил    

# 142
  • Мнения: 27 487
Мммм с кораловата ризка (емотка припадащо човече .) Кара кола в тунела и му се вее ризката Heart Eyes Тъжен и замислен. Лицето е като рисунка .
Бел , така е трябваше да напиша засега ни се размина ,щото не се знае за в бъдеще . Да се надяваме да не ги пльокнат въпросните актриси .

Последна редакция: пт, 24 яну 2020, 00:30 от femmi2

# 143
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 399


# 144
  • Мнения: 27 487
Сега набързо ,после ще пишем още .
Брех ,наш кипатан и дъртата, дето играят в ябълката е имало цуни ,гуни. Като се добера на компа ще метна снимки .

Последна редакция: пт, 24 яну 2020, 19:07 от femmi2

# 145
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 399
Няма Ча, затова каквото има Mr. Green Има и друга подобна, но тази е нова, значи наистина си е променила цвета. Мислех че очите и са черни newsm78 А като не се вижда чЕлото и не се е озъбила си е съвсем добре.



Едва го познах, Лабумски избутал своя 21- дневен дълг към държавата... С брада без брада все е отвратителен, но най ми е отвратително че се е лепнал за Ча Sick

# 146
  • Мнения: 27 487
Каквото има му е в къщата и леглото, кака имам предвид Grin щото има и други хабери за актьори. Сега ще спи сама три седмици ,после ще наваксат с шамански нюанси след казармата .
На новата снимка и цвят на косата е доста добре ,не мога да кажа нещо лошо .
Като я видим  в целия и блясък мърдаща и озъбена е ужааас . Като се понагласи бива. На сватбата на колежката се постара.На една стара снимка от инста, която обсъждахте в старата тема и ме шашардиса, като Джей Ло . Flushed

Последна редакция: пт, 24 яну 2020, 19:56 от femmi2

# 147
  • Мнения: 6 106
Белл, това на снимката кака ли е?

# 148
  • Мнения: 27 487
Да ,Рори кака е . Коментара ми е в предния пост . Ето виждаш ли злодейки сме  ,като ми хареава си го казвам .
Я кажи харесва ли ти войника ,направо колегите му по принцип са като гладки яйца без бради и коси . Лабумски е неузнаваем ,служи на родината .Къде ли е да не е при Ча в Анкара .

# 149
  • Мнения: 6 106
Феми, не можах да повярвам колко е различна.
Като войниче Ча е смъкнал някоя и друга годинка от лицето си.
Феми, не ме бий, но си мисля че това разкрасяване на кака не е безпричинно т. е. мисля че след казармата ще има снимки с годежен пръстен.

Общи условия

Активация на акаунт