Трябва да отслабна с много

  • 7 463
  • 75
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 416
КАГ, това е прекалено малко. Щом закусваш си свари 2 яйца, малко кашкавал, сирене, краставица. На обяд си направи една обилна салата и една пържола. За вечеря можеш да си спретнеш миш маш например и пак една салата. Хапвай добре, не ограничавай калориите, за да можеш да издържиш. Иначе не става.

# 46
  • Мнения: 5 351
Благодаря  отново! Ходих около 4 км из града.    Послушах съвета ви и сега обядвах с голяма паничка таратор, плочка сирене  около 80 - 100 г и салата от домат и краставица. Чувствам се сита.  От 13,30 до 17 часа ще работя с  ученици и изобщо няма да се сетя за ядене.   Трудното  ще е после, но пък и аз съм инат, когато реша.

# 47
  • Мнения: 4 416
КАГ, направи си една по-стабилна вечеря, за да издържиш.

# 48
# 49
  • Мнения: 5 351
Успешен  първи ден!  Вечерях  с купичка кисело мляко,13 дребни маслини,  около50 г сирене с половин домат и кашкавал, колкото кибритена кутийка, който беше останал в хладилника.   Чувствах се  сита. Към 21 ч.  ми се прияде, но си намерих занимавка на компютъра и забравих за ядене. Браво на мен! Устоях на нощното ядене!
Днес:
Скрит текст:
закуска -3 с.л. кисело мляко
пак около 4 км ходене
обяд - 3 яйца по панагюрски и салата маруля + краставица
вечеря - миш- маш и таратор
Споделям менюто, за да ме коригирате, ако греша.

Авторке на темата,  започна ли?   

# 50
  • Мнения: 4 416
КАГ, следи само при толкова много млечни дали ще има ефект. В смисъл ако не отслабваш ще се наложи да намалиш млечните. Вземай високомаслено кисело мляко или заквасена сметана поне 30%.
Аз пак да кажа, щом се налага да закусваш, по-добре да е яйце, краставица, плочка сирене или кашкавал. Ще те заситят по-добре от 3-те лъжици мляко.

# 51
  • Мнения: X
Подкрепям Деската. На всяко ядене задължително или яйца, или маслини, или бекон, свински врат, изобщо нещо по-мазно и засищащо.

# 52
  • Мнения: 5 351
Благодаря за съветите. Вслушвам се и се коригирам в  движение. Закусвам по неволя.  Сутрин не ми се яде, но взимам хапче за кръвно и затова хапвам нещо съвсем  малко.
Днес  е по - скоро  яйчен ден и малко млечни.   Утре ще е месо със салата.
За мен е важно да спра да ям вечер късно и то сладки неща. Ако се справя с това, ще е голямо постижение.
Гъбите позволени ли  са? Ако да, то  пълнени гъбки с варено пилешко и отгоре кашкавал е добър вариант.

# 53
  • Мнения: X
OК са гъбите, да.

# 54
  • Мнения: 4 416
Гъбите да ок. Ще се справиш, щом имаш желание.

# 55
  • Мнения: 5 351
Благодаря за съдействието!   Продължавам. Сега усещам лекота в стомаха.. Ще пиша, когато има съществен  резултат.

# 56
  • Мнения: 5 081
И все пак внимателно с диетичните режими, хранете се пълноценно, защото трябва стабилен имунитет и здраве, особено през зимата.

# 57
  • Мнения: 4 416
С този режим си се храня напълно здравословно. Не виждам с какво допринасяха хляба, колата, кафето със захар и мляко /сега го пия чисто/, малкия прием на вода и големите количества сладки неща, които обичах да хапвам. Не вярвах, че мога да отслабна, без да гладувам поне в началото, докато свикна. Явно можело.

Иначе съм съгласна, не може с глад да се отслабва!

# 58
  • Мнения: X
Мисля, че някъде назад бях писала, че свалените килограми са най-малкият бонус от моя режим. Откакто го спазвам, не съм боледувала от нищо, дори когато съм гушкала и целувала болни от грип. Отървах се и от хормоналната мигрена. Може и да е съвпадение, но...

# 59
  • Мнения: 5 351
Продължавам по правилата. Днес кантарът мръдна малко наляво.
 Въпрос - зелен фасул и грах позволени ли са?

Общи условия

Активация на акаунт