Отложена сватба

  • 9 538
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 42
Ти на рокля и на празненство ли държиш или на законова сигурност?
Нищо не ви пречи да подпишете, пък празненства и рокли като имате пари. Кажи му тоя вариант, пък ако се дърпа, ясно. Въпреки че е нормално момче на 25 да не си мечтае за брачни обети.
Държа също и на сигурност, хем ми е мечта, но както иска дете, аз искам брак, преди да имаме дете

# 16
  • Мнения: 42
Може ли да иска първо да се уверите, че можете да създадете дете (нямате проблеми в това отношение)?
Просто друго не ми хрумва...
Не ми се вярва, той е сигурен, че ще имаме деца, никога не го е слагал под съмнение.

# 17
  • Мнения: 3 148
Според мен временно е билв някаква еуфория и повлиян от нещо ти е придложил. Къде бяхте и как ти предложи? После може да е размислил, щом по принцип не е бил много навит.

# 18
  • Мнения: 162
Да, хубаво е да държиш и на твоето желание и да не се отказваш. Чудно е защо се дърпа сега?
Предложението какво беше? Романтично и добре измислено или набързо скалъпено?

# 19
  • Мнения: 1 376
Ти на рокля и на празненство ли държиш или на законова сигурност?
Нищо не ви пречи да подпишете, пък празненства и рокли като имате пари. Кажи му тоя вариант, пък ако се дърпа, ясно. Въпреки че е нормално момче на 25 да не си мечтае за брачни обети.
Държа също и на сигурност, хем ми е мечта, но както иска дете, аз искам брак, преди да имаме дете
Бракът е подпис и е почти без пари. Този подпис не е гаранция, че е готов за баща или ще е добър баща въобще, но можеш да му го поставиш като условие. Иначе бебе няма.

# 20
  • ☀️София / London🌂
  • Мнения: 3 439
Следващия път като повдигне темата за дете, казваш в прав текст, че дете ще има след сватбата. Щом може сватба да отложи и правенето на дете ще изчака. Как така няма финанси са скромна сватба , но за дете има. Хипотетично ако родиш може да каже, че е по-добре да се събират и харчат пари за детето и пак да няма сватба, щото ето вече сте семейство и другото не е важно. Като го тревожи финансовата част, подпишете само , без празнества.

# 21
  • Мнения: 42
Според мен временно е билв някаква еуфория и повлиян от нещо ти е придложил. Къде бяхте и как ти предложи? После може да е размислил, щом по принцип е бил против.
Каза ми, че предложението е било замисляно дълго време и било по сценарии, беше романтично.

# 22
  • Мнения: 42
Следващия път като повдигне темата за дете, казваш в прав текст, че дете ще има след сватбата. Щом може сватба да отложи и правенето на дете ще изчака. Как така няма финанси са скромна сватба , но за дете има. Хипотетично ако родиш може да каже, че е по-добре да се събират и харчат пари за детето и пак да няма сватба, щото ето вече сте семейство и другото не е важно. Като го тревожи финансовата част, подпишете само , без празнества.
Тук идва другия момент, като сме правили сватба, да било както трябва. Той искал поне да почерпи роднините си, иначе смисъл от сватбата няма.

# 23
  • Мнения: 162
Има го пък и другото: правят си предложение, но сватба не желаят. Срамуват се , смятат, че е прахосване на пари и т.н.
Хубаво е тези неща да се обсъждат. Недей отстъпва. Това си е важна тема. Примириш ли се с това, ще се примириш и с много други неща в бъдеще.

# 24
  • Мнения: 42
Има го пък и другото: правят си предложение, но сватба не желаят. Срамуват се , смятат, че е прахосване на пари и т.н.
Хубаво е тези неща да се обсъждат. Недей отстъпва. Това си е важна тема. Примирил ли се с това, ще се примириш и с
много други неща в бъдеще.
Не бих отстъпила, в никакъв случай, не може днес искам утре не, постоянно да сменям дата пред гостите. Не съм изтривалка!

# 25
  • Мнения: 1 376
А е хубаво да отиде на гинеколог и да й предпишат противозачатъчни. За всеки случай.

# 26
  • Down south
  • Мнения: 7 719
Цитат
Тук идва другия момент, като сме правили сватба, да било както трябва. Той искал поне да почерпи роднините си, иначе смисъл от сватбата няма.
Как "поне" Нали ти си поканила роднини и приятели?

# 27
  • Мнения: 866
Поредният егоист !

Пожелавам ти това със сватбата да ти е най-малкият проблем в тази връзка !

Тези разколебани мъже, често причиняват много стрдание на жените.

# 28
  • Мнения: 4 518
Аз, честно казано, не виждам кой знае какъв проблем. Една сватба си е 20 000, от къде да ги извади. И аз като се сгодих бях супер ентусиазирана, но после осъзнах нещата. Другото е, че сватба за 5-6 месеца не се прави лесно. Най-малкото повечето хубави заведения, DJ и фото- и видеооператори са заети вече. Ние няколко пъти променяхме дата, място и цялостна концепция докато разберем какво точно искаме. А моя мъж не произвежда пари в тоалетната, аз също. Ти ако можеш да изкараш парите за сватбата и да я организираш до съответната дата, чудесно. Аз не успях.
П.С.: прочетох само първия пост, не знам после какво се е писало.

# 29
  • Мнения: 42
Цитат
Тук идва другия момент, като сме правили сватба, да било както трябва. Той искал поне да почерпи роднините си, иначе смисъл от сватбата няма.
Как "поне" Нали ти си поканила роднини и приятели?
Да, това казвам, че не става само с подпис, без събиране на роднини

Общи условия

Активация на акаунт