Почивка на Малдивите /Тема 4/

  • 51 837
  • 824
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 737
mim4eto_84, благодаря за предупреждението! А каква беше сумата за доплащане спрямо цялата сума?
Цялата сума беше 600 евро, доплащането 90 евро, т.е. 15%

# 61
  • Мнения: 2 962
Благодаря  Simple Smile

# 62
  • Мнения: 167
Предвид ситуацията в Иран, знаете ли от къде летят Катарците до Мале?

# 63
  • Мнения: 267
nkv_sz, би ли споделила моля те има ли комари в момента в Курамати?
Какви средства използвате за Малдивите срещу комарите?

# 64
  • Мнения: 167
nkv_sz, ще помоля да споделиш от къде минава самолета на Катарите и дали се удължава полета предвид това, че не лети над Иран от съображения за сигурност

# 65
  • Мнения: 1 123
Здравейте , Sisley 666 няма комари и до сега аз не съм имала оплаквания от тях .Така че си направете резервация .За първи път сега виждам в Курамати толкова много китайци , макар че не са толкова шумни и нахални .

Mkalcheva когато летяхме към Малдивите преди нова година полета беше нормален на Катарците , но още нямаше проблем с Иран .Довечера ще летя и ще пиша утре когато кацна в Бг .

# 66
  • София
  • Мнения: 3 052
Предвид ситуацията в Иран, знаете ли от къде летят Катарците до Мале?

nkv_sz, ще помоля да споделиш от къде минава самолета на Катарите и дали се удължава полета предвид това, че не лети над Иран от съображения за сигурност
Като гледам полетите в момента, има самолети на Катарците, които летят и са летели днес над Иран(този за България също е летял над Иран), но има и такива, които и в момента летят над Ирак. Шарена работа.
Най-много летящи над Иран в момента са самолети на ОАЕ.

Като цяло по-големият самолетен трафик на всички компании е изместен сега над Ирак.

Дано се сетя довечера по тъмно да видя каква разлика ще има, че то нещата там ескалират май по тъмно.

# 67
  • Мнения: 167
А за комарите на Курамати - имаше за малко след един дъжд, но после явно напръскаха и не се появиха до края на престоя. Носим си аутан тропикал

# 68
  • Мнения: 267
Благодаря ви, mkalcheva и nkv_sz!
Ние сме резервирали вече за края на февруари, надявам се че тогава съвсем няма да има, но ще взема Аутан Тропикал, мерси! Ще взема и Райд за в стаята може би, много ме притесняват комарите там.

# 69
  • Мнения: 167
Sisley666, за Курамати ли е резервацията?

# 70
  • Мнения: 267
Да, за Курамати резервирахме.

# 71
  • Мнения: 167
Супер!  Островът е много добре стопанисван и не вярвам да срещнете комари, персоналът е повече от туристите! Хубава почивка и ще чакам снимки от любимия остров.
Проблем с комарите срещнахме на Пукет и на Сейшели ми казаха също, че има страшно много комари. Но в Курамати се стараят много да комфорта на туристите.

# 72
  • Мнения: 267
Много благодаря за мнението, mkalcheva. Аз покрай форума и добрите отзиви реших да запазя там и съм сигурна, че няма да бъдем разочаровани Simple Smile. А и това ни е първо ходене на Малдивите изобщо.
Ще споделя отзиви и снимки като се върнем Simple Smile

# 73
  • Мнения: 1 123
Много благодаря за мнението, mkalcheva. Аз покрай форума и добрите отзиви реших да запазя там и съм сигурна, че няма да бъдем разочаровани Simple Smile. А и това ни е първо ходене на Малдивите изобщо.
Ще споделя отзиви и снимки като се върнем Simple Smile

Ще останете доволни от Курамати , качеството на предлаганите услуги е повече от много добро .Днес при тръгването от острова имаше семейство от Германия които бяха за 11 път .


















Последна редакция: чт, 09 яну 2020, 16:16 от nkv_sz

# 74
  • Мнения: 167
Красота! Комфортно пътуване на вас до Бг 😊

Общи условия

Активация на акаунт