Искам да кажа ... (166) през януари 2020

  • 57 362
  • 1 244
  •   1
Отговори
# 1 110
  • Germany
  • Мнения: 7 944
Добро утро!
Аз пък спах тази нощ и даже се събудих малко преди алармата. Изпратих децата и подхващам къщата. Навън е мрачно и дъждливо...
Болните да се оправят, а на разболяващите се да им се размине!
Хубав ден!

# 1 111
  • София
  • Мнения: 18 700
Добро утро.
Аз пък не пия кафе като съм на работа инак по две.
Орхидея нямам.

# 1 112
  • Мнения: 14 788
Добро и от мен! 🤗☕
Тук е мрачно и го дават да вали... сняг. 😣 Така ми беше добре като е топличко и слънчево.
Ще ходим да плащаме сметките и после на топличко.
Хубав ден! 🤗🌺

# 1 113
  • София
  • Мнения: 1 590
Добро утро!

Грипавите да оздравяват, тези с ремонтите да се кефят и да обновяват!
Мен грипа ме подминава, засега.

На мен ми се отложи операцията на второто око ...
Първия път задължителната консултация с кардиолог мина "по документи" - без дори да ме погледне, обаче това беше с личния лекар като придружител...
Този път реших да отида на произволен кардиолог .... Не ми се обикаляше с личния лекар.
И се оказа, че не дава карт бланш за операция!
Кръвното ми е доста високо, апарата ми за кръвно не мерел правилно (винаги е показвал 120-100/60-65) Confused
Сега ядове!

# 1 114
  • Мнения: 39 339
Ох, Люска....
Намери читав кардиолог и действай!

# 1 115
  • София
  • Мнения: 3 706
Люси, пожелам ти в скоро време да си разрешиш проблемите и да се оперираш!
Ени, хубаво е да имаш двор!
Радвам се за Джони!
Моите орхидеи са напъпили, но нито една не е цъфнала още, а едната е само на часове от цъвтежа вече един месец. Остава само да се отвори, нямам търпение вече!
Тук се изби ужасна буря за няколко минути, след това премина и сега вали дъжд.
Няма да казвам от колко дни не съм се наспала, поне разбрах причината, дано скоро преодолея този проблем.

# 1 116
  • Мнения: X
Привет! При нас е напекло едно  слънце, много пролетно време, доста странно бих казала.
Люси, дано скоро се оправят нещата.
Прочетох и аз снощи добрите новини за Джони. Heart
Нямам орхидеи и винаги ми се е струвало, че изискват много грижи.
За любителите на пъзели в Озон има промоция послучай Световен ден на пъзела. Вчера се възползвах от една друга промоция на книги пак там - три книги за 14.90. Имаха много хубави заглавия. Днес вече са при мен и нямам търпение да ги започна.

# 1 117
  • Мнения: 14 788
Хрис,не искат грижи,само търпение. 😃
Ние вкъщи сме на ретро вълна. Вчера купих царевица за пуканки и сега пукахме в тенджерка. Иначе от онези за микровълнова хвърлям по 2/3 от пакета,понеже малката иска,иска и накрая яде една шепа и другото в коша.
После пък правих крем карамел,че снощи ме домързя и й направих близалка от останалия карамел. 😁 Да види как сме били ние като деца.

# 1 118
  • Мнения: X
Здравейте, банда! Къде се губите?

Новините за Джони толкова много ме зарадваха, един малък голям герой е той. Респект към всички, които по един  или друг начин участваха в това малко чудо.
Ени, аз намирам и разлика във вкуса на купешките и домашно правените пуканки. Тези за микровълнова ми идват прекалено солени.
Мериан, стискам палци бързо да намериш решение за проблема.
Бубе, на мен ми е даже интересно да те чета за ремонта.

Любимият ме изненада неприятно с новината, че ще е в командировка целия април и най-вероятно май, после аз ще съм в командировка около месец и така около 1/3 от годината ще сме на различни континенти. Та ми леко минорно по този повод, но ще ми мине.

# 1 119
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 026
То бива шантав ден, ама пък вие къде се скрихте?
Запуши ни се тръба в къщата, оказа се нещо доста сериозно. Имаме заявка от септември към Софийска вода за смяна на водомер и тръби, днес ми казаха, че ще дойдат, когато те решат. Просто не повярвах! Утре ще ходя на място!
Щяхме да пътуваме, всичко се отложи. А бе да се оправят нещата утре, здрави да сме.
СипАхме си винце, че бая вятър събрахме.

# 1 120
  • Мнения: X
Уф, Ети, голяма гадост. Сега без вода ли сте? Ама много нагли тези от Софийска вода. Imp

# 1 121
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 684
Ем, и това ще мине,  не го мисли от сега!

Ети, изключително неприятно! Дано утре се реши проблема!

# 1 122
  • Мнения: 14 788
Ем,така е! А тя хич не яде сол и може и за това да не ги яде купешките. Днес не й сложих грам сол и си ги хапна.
Ети,кофти. Аз имах неприятности с ЧЕЗ днес и бях бясна,но мина.
Много неприятности тези дни,пуши ми главата.
Наядох се аз,след малко през банята и лягам.

# 1 123
  • Мнения: 11 004
Заради тъпата настинка се наложи тази вечер да си дам почивка от тренировка. Скука, но като съм на топло и легнала, дано до утре живна.

Аз не умея да отглеждам цветя. Щом орхидеите ми са живи, явно не са толкова трудни и капризни.

# 1 124
  • Мнения: 39 339
Ети, дано е по- малък проблема.
Ем, гледай от по- хубавата страна. Ще си залипсвате, ще се преоткриете.....Иначе и на мен би ми било сдухано, признавам си. Но утехата с шоколада е сигурна!

Общи условия

Активация на акаунт