Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 14 / Януари 2020

  • 284 488
  • 5 108
  •   1
Отговори
# 4 560
  • Мнения: 9 485
Дайте да ги видя и аз тия вълшебни карти?

# 4 561
  • Мнения: 1 502
Дайте да ги видя и аз тия вълшебни карти?

Заповядай Simple Smile

# 4 562
  • Мнения: 1 870
Дайте да ги видя и аз тия вълшебни карти?

Като въпросите са от този тип -

Скрит текст:

# 4 563
  • Мнения: X
И аз следя българско рационално общество, харесва ми подкастът им, както и правят онлайн куизове, интересни неща представят. Доктора (момчето с ризата) имам чувството, че го хвана жал накрая за тази Катерина.
Не ми харесва при БРО, че понякога се изказват като последна инстанция и често са крайни в думите си, най-вече в групата във фейсбук, но пък мога да го преживея. По-скоро са ми полезни.
Имат подкаст и с Любо Жечев.

# 4 564
  • Мнения: 3 743
Само на мен ли ми се струва странно на събиране с приятели да кажа : "Я чакай сега да извадя едно тесте, че да ни тръгне разговорът". 🤔 Даже ми звучи по-неудобно това отколкото да си мълчим, което не си представям да ми се случи с близки. С непознати хора пък изобщо не бих тръгвала да подхващам лични теми. Иначе са сладурски картите, красиво направени, може би малко по-интересни за тийнове, които попълват лексикони.

# 4 565
  • Мнения: X
Еми, това е като в комедиен филм - колежките се събират на по коктейл след работа и си разказват коя е имала най- кофти среща. Печели тази, която се е срещала с мъжа с картончетата Joy

# 4 566
  • Мнения: 9 485
Нищо уау не ми изглеждат. Може би наистина за тийнове ще бъдат интересни, но иначе - не.
Пък може и въображението да ми куца. 👻

# 4 567
  • Мнения: 1 502
Картите може да имат приложение, да речем за интроверти, които трудно комуникират в общи компании. Повечето хора, които общуват повече виртуално наистина се затрудняват да говорят на живо.
Направени са красиво, според мен може да се ползват с цел сближаване с хора, които трябва да опознаем, но не знаем как.
Не знам, ако съм опряла до карти положението е зле.

# 4 568
  • Мнения: 18 508
Това с картите е някакъв абсурд, поне за средносоциализирани хора. Може да са подходящи за някакви тотални задръстаняци или хора без никаква обща култура, иначе кой би задал въпрос "Кои са твоите малки неща". Все ще намерят някаква интересна тема за разговор, не може да е чак толкова зле, че да вадят карти с такива въпроси.

# 4 569
  • Мнения: 6 604
Идеята на картите, според мен, е опознаване чрез игра.
А не някой си просто да плясне картите на масата и да чете въпросите.

# 4 570
  • Мнения: 9 485
За мен такъв тип игри ми се струват по-приложими сред приятели за забавление, отколкото, ако трябва с някого тепърва да се опознаваш.

# 4 571
  • Мнения: 6 930
Нищо уау не ми изглеждат. Може би наистина за тийнове ще бъдат интересни, но иначе - не.
Пък може и въображението да ми куца. 👻

И аз не виждам никаква връзка с въображението, съотнесено към тия карти.
Много по-забавно и изискващи въображение е играта "Истина или предизвикателство" - там поне всеки трябва сам да измисли въпрос, не да разчита на патерици като картички. Бля.

# 4 572
  • Мнения: 6 604
За мен такъв тип игри ми се струват по-приложими сред приятели за забавление, отколкото, ако трябва с някого тепърва да се опознаваш.
Аз съм ги срещала само в клип на Ивана мисля. И останах с убеждението, че ги препоръчва точно за вечер с приятели.
Но понеже картите не са моята чаша чай 😜, не помня подробности и не съм се интересувала повече.

# 4 573
  • Мнения: 113
такива игри всъщност са много забавни, когато сте се събрали група хора, особено ако сте сбор от познати и непознати. Измислят се какви ли не неща и всеки си споделя. Доста е готино.

# 4 574
  • Мнения: 1 695
За непознати - не, но с по-близки приятели и на 1-2 чаши вино, когато се разбърборите, според мен не са лоши. Иначе Бибонс и Ипси в началото ми бяха не особено симпатични и странни, но последно време започнаха да ми харесват. На светлинни години са от Валериана, Иванина и сие

Общи условия

Активация на акаунт