Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 14 / Януари 2020

  • 283 956
  • 5 108
  •   2
Отговори
# 4 545
  • Мнения: 35 069
Как е хаУса, момичета.. честно , хващат ме лудите от тия инфлуенсъри и тяхното " бързане" и грешен
Скрит текст:

# 4 546
  • Мнения: 1 831
И аз току що изгледах Теа и Наум, ами както и да се изцепват понякога са ми много сладки и естествени, предпочитам да изгледам тяхно 20минутно видеоп пред 20минути на Ванчето, примерно 😃
На Валери видеата за виетнам също ми харесаха, не помня до сега да съм гледала цяло нейно видео😃

Последна редакция: ср, 29 яну 2020, 00:27 от Monika08

# 4 547
  • Мнения: X
Наистина са страхотни картите на Ипси, хем обичам повече кучета Simple Smile
Много стойностен продукт, наистина е вложила усилия и мисъл, а не просто е поръчала нещо от алиекспрес. И аз препоръчвам, супер идея за подарък е. Радвам се, че има фенове на Ипси и Бибонс

Такива момичета следя с интерес, а не скучновати и мързеливи жени, които пускат по 50 снимки от единственото различно действие през месеца освен маникюр, сок от селъри и претрупан интериор с вехтории.

# 4 548
  • Мнения: 35 069
Бибонс я знам коя е. Ама Ипси може ли да ми покажете?

# 4 549
  • Мнения: 1
Какво мислите за това, не е ли подигравка с болен човек? Участва и небезизвестния веган Никола Донев

# 4 550
  • Мнения: 5
Какво мислите за това, не е ли подигравка с болен човек? Участва и небезизвестния веган Никола Донев



Абсолютна подигравка, господинът с ризата е сравнително адекватен, въпреки че и той се подсмива, но Донев май е само за сеира.

# 4 551
  • Мнения: 1 463
Въпросната Катерина не е добре. Засичала съм я в различни фейсбук групи, където често админите я блокират.
Проси, държи се неадекватно. Мисля, че и "работи" древният занаят.
Не знам дали е тук мястото да се обсъжда, но момичето наистина е с психическо заболяване.

# 4 552
  • USA
  • Мнения: 7 233
Част от отговорите са откровенно малоумни - например Ивана, която пише 2 изречения, които се взаимоизключват. Първото, че не се сеща да има неприятна част от влогърството. Второто, че най-неприятно й е негативна обратна връзка. Както винаги никакъв смисъл и логика.
Laughing Клоуни.

Само да вметна - картите на Ипси са СТРА-ХОТ-НИ! Трябват ви! Страшно смислени въпроси, отварят много поле за разговори!

Аз пък ги намирам за откровена простотия.Лични въпроси,които да задаваш на непознат...че да му стане още по-неловко ли? Кога си правил секс за първи път,как се казва майка ти...моля ти се..Имайте някакво уважение към личния живот.

# 4 553
  • Мнения: X
Четох и аз отговорите на въпросите.
За съжаление не казват нищо ново - колко е сложно поддържането на рекламен профил в инстаграм, пардон "инфлуенсърството", колко труд отнема, как ние не виждаме усилията им, как не всеки може да го прави, а се изискват едисикакви умения, колко тежи да си известен, колко се различава от обикновената работа....

Малко са тези, на чиито твърдения вярвам. Примерно Флора наистина влага усилия в монтирането на клиповете. Но някои други, които само пускат телефона/камерата да ги следва....

# 4 554
  • Мнения: 1 859
Какво мислите за това, не е ли подигравка с болен човек? Участва и небезизвестния веган Никола Донев
Скрит текст:



Има си проблеми момичето, да.

Озадачена съм, че от точно този канал са си позволили да го качат. Следя им редовно стриймовете и за мен е един  от интелигентните канали с качествено съдържание.

От друга страна, показателно е какво промиване на мозъци са тези семинари за личностно развитие.

# 4 555
  • Варна
  • Мнения: 623
Катерина се подвизаваше по варненските плажове цяло лято, също я засичах в една от големите групи на града във Фейсбук. Непрекъснато приканваше към срещи, канеше на рожден ден, изживяваше се като звезда с 2 думи. Подигравките си ги отнасяше, разбира се, но продължи до края на лятото в същия дух. Казва, че живее в София, като гледах постнатото видео, не знам с какво се занимава толкова лятото тук. И макар че имам някакво предположение, ми се ще да греша. Със сигурност има проблеми, на 100 % и аз съм на това мнение.

# 4 556
  • Мнения: 1 502
Пуснах за фон клипа на Ейчеви...ами през цялото време си мислех тези хора защо снимат. Скука та дрънка. Не знам. Ютуб ми се изчерпа  No Mouth

# 4 557
  • Мнения: 1 752
Част от "негативите " на инфлуенсърството : Нездравото любопитство към личния ми живот! -Галя Симеонова
Ох , Галке , никой не го интересува скучния ти живот на trophy wife.Гледай си там безплатните процедурки и лигавия син и не се обяснявай колко си над нещата.

# 4 558
  • Мнения: 35 069
Като изключим разходките, които можеха да спестят. Гледките са много хубави. Рядко във видеа се показват такива гледки от България и чужбина. Мисля, че само при Милена съм виждала.
Ох, Габриелчо... Прекрасен!

# 4 559
  • Мнения: 1 859
И аз хвърлих едно око на тези карти, не съм във възторг. Явно и аз нямам приятели и въображение. Disappointed Relieved

Последна редакция: ср, 29 яну 2020, 12:32 от Не се сърди, човече

Общи условия

Активация на акаунт