Лаковe за нокти - 134

  • 34 577
  • 746
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 5 478
tanch, свинско розово Joy Joy Joy


Камъчета и аз лепя на мокър лак и не ми мърдат, ако не ги сваля.

# 601
  • Мнения: 2 242
georgieva88, разкошни ваденки Heartpulse

# 602
  • Мнения: 2 089
Кико си го купувам от чужбинско, Сеш с поръчки. Но пак да кажем, че всичко е индивидуално. Скъпичък експеримент е.

Ако е от Амазон може ли линк. Ще правя поръчка от английския скоро

Сеш го поръчвам от Hipnotic polish. Веднъж и от Бюти, но отдавна няма наличност. Може в Амазон да го намериш Yum

# 603
  • Пловдив
  • Мнения: 13 501
От скоро и аз ползвам диамантения като база.
Сложих един England,  с който не мога да се възприема

# 604
  • Мнения: 27 587
Леми, Heart Eyes
Георгиева, тази комбинация с разранено под нокът+ лакочистител я пробвах и аз преди няколко дни Joy Ваденките са супер Heart
Джулс, значи аз съм се объркала, че S 48 е пясък Blush
Джаста, много хубави пясъци имаш Heart Eyes Май не съм те виждала с тях. А синичкото кой номер е?
И аз лепя камъчета както са писали момичетата. Също така, понякога с клечка за зъби нанасям малко топ лак и отгоре притискам камъчето- това ако са големи или със специфична форма. Защото и аз по-скоро трудно ги махам Grinning
Танч, когато си купувах онзи ден "свинското розово" Joy и през ум не ми  мина да го нарека свинско Stuck Out Tongue Winking Eye
И една смешка от мен....Гледах някакви снимки онлайн на маникюри с квадратна форма и малката каза, че не и харесват. На въпроса ми защо ми отговори "Мамо, ама те са счупени!" Joy Това беше последното нещо което очаквах да чуя Joy

# 605
  • Мнения: 15 330
...Джаста, много хубави пясъци имаш Heart Eyes Май не съм те виждала с тях. А синичкото кой номер е?
Долче, благодаря. Отдавна не съм слагала пясъци, може би трябва да се поправя.
Снимката не е моя, от нета е, но синичкото, ако не бъркам е s62, мисля, че и него го имам, трябва да погледна в кутиите. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 606
  • Мнения: 20 174
Аз понякога слагам върху лака топ, и в него забучвам камъчето, и отгоре още един слой топ. Но отдавна не съм правила декорации, и ваденки даже не ми се занимава да слагам.

# 607
  • Мнения: 2 089
И аз така. Сега съм във фаза "неизживяно детство" и слагам каквото имам и ми хрумне, да е шаренко, лъскавко Joy не винаги става, каквото искам, но си се кефя. Маникюр = психаротерапия Stuck Out Tongue Winking Eye

# 608
  • Мнения: 20 174
Точно, направо си е терапия 😜

# 609
  • Мнения: 528
Момичета, при вас промени ли се вкуса от към цветове?Толкова много ми харесваше червено и лилаво,че сега си седят,и не се докосвам до тях.Но пък си взимам все лъскави и светли.

Аз пък към доволна от топа на Catrice и Avon.
Бързосъхнещия топ лак на Catrice ли ? Бях го загледала, но не знаех дали ще ми хареса. Не намерих никакви отзиви за него.
И аз не намерих,но реших да пробвам.Съхне бързо,не размазва(При ваденка), не се оцветява от  лака,по-бавно се разваля от Avon.Но исках да ми се задържи лака повече от 3 дена.И така тези ги използвам.

# 610
  • Мнения: 20 174
Промени се до толкова, че да съм по отворена към цветове различни от червеното 😸

# 611
  • Мнения: 2 242
Моят вкус доста се промени покрай вас. Поразчупих се и вече не слагам само нюдове Grinning

# 612
  • Мнения: 27 587
Моят вкус се промени- започнах да харесвам И по-тъмни лакове на своите нокти, както и някои по-необичайни за мен цветове- оранжево, "тревно" зелено, зелен неон, жълто, сиво, дори заглеждам един тъмнокафяв Флормар с някакво шоколадово-какаово име... Joy И цвят тип млечен шоколад/капучино ме блазни... Grinning Подчертавам, защото в тийн годините ми кафявото за мен не беше цвят, сивото пък ми беше безлично (освен сребро). Май само кехлибарени/ръждиви лакове нямам- Каталано имаше много хубав лак в такъв нюанс и много и отиваше. Аз не знам дали би ми отивал...
Да ви питам, използвали ли сте от онези лакове на Перфект с дребни чертички? Аз им викам "рошави лакове" Joy И Есенс имат един подобен, но Перфект са с много дребни частички...Имат и с много ситни точки (май са мат, а не брокат), но тях мога да си ги представя на нокът.

# 613
  • Мнения: 797
Аз продължавам с Масурките, тук в комбинация с един много готин A-England.

Masura Pistachio Ice-Cream & A-england Punk:

https://www.instagram.com/p/B73WI_gA_Wh/

# 614
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 767
Промени се до толкова, че да съм по отворена към цветове различни от червеното 😸
Точно и при мен по същия начин. BlushSunglasses

Общи условия

Активация на акаунт