Лаковe за нокти - 134

  • 34 496
  • 746
  •   1
Отговори
# 615
  • Бостън
  • Мнения: 13 483
Промени се! Почнах да нося червено!
... и зелено!
... и синьо!
... и розово!
... и бяло!

... и спрях да нося нюдове!

# 616
  • Мнения: 20 157
Аз кафявото и бежовото ги свързвам със соца, оттогава съм ги намразила тези цветове, и не мога да го превъзмогна това чувство.

# 617
  • Мнения: 27 486
Леми, аз започнах да ги асоциирам бежово и кафяво с бисквитки, шоколади, капучино, какао... Grinning Иначе преди за нищо ги нямах тези цветове

# 618
  • Мнения: 5 108
Кафяво, бежаво, милитъри зелено, жълто и оранжево не понасям върху себе си на клетъчно ниво, защото ми бяха налагани години наред. Особено болднатите, да не казвам никога... Като се замисля имам само разни флуро оранжеви спортни екипи и това е. Ама тези разновидности не ги броя изобщо за оранжево Grinning
Вкусът ми на мен изначално е променлива величина, така че лакирането е въпрос на настроение и повод при мен Simple Smile

# 619
  • Мнения: 1 975
Последните месеци започнах да нося бяло и оранжево и ръждиво (dolce miele Heart Exl)и горчици разни със и без скейл и най-голямата  промяна е, че не ми пука особено.
Отива - не отива - все тая, остарях, докато робувам на разни самоограничения.
Разбира се, тъмните лакове си остават голямата ми любов, а с черен винаги се чувствам най-уютно и спокойно.

 Вярвам, че ще се доразвия и до главоболна маджента, даже съм набелязала обект, но засега само се гледаме лошо през монитора Simple Smile


Наде, страхотни, страхотни!! Green Heart

Последна редакция: ср, 29 яну 2020, 16:29 от Catalano

# 620
  • Мнения: 5 478
Определено и моят вкус се измени през годините. Преди носех основно червено, розово, нюд и френски. Сега мажа всичко, само за определени нюанси не мога да се пречупя Grinning

Също така в последните месеци сякаш предпочитам маникюр без декорация. Изключвам шарениите, които си правех през декември, говоря като цяло. А може и да е от липса на нови ваденки Joy

# 621
  • Мнения: 5 832
Преди имах около 70 лака и масово бяха нюанси на червено, циклама и розово, както и няколко нюд. Сега слагам зелен и син, което преди беше изключено. Е, пак не мога да си понасям ръцете с тези цветове, но поне пробвам. Joy

# 622
  • Мнения: 7 708

Скрит текст:


# 623
  • София
  • Мнения: 38 476
Аз напоследък съм се запалила по есенните цветове, но не мога да си намеря хубави по магазините.
Имам едно тъмно кафяво перлено на She, обожавам го.

# 624
  • Мнения: 4 403
Аз преди слагах повече ярки, неони, а най в началото - само розови брокатени лакове. Сега са ми детски Grinning
Все така не се приемам с ярко червено. А кафяво, оранжево, керемидено и т.н... продължавам да не понасям като цветове, нито за дрехи, нито за лак.

# 625
  • Мнения: 1 129


https://www.instagram.com/p/B75oZhSAjKH/?igshid=19voupc8vs0ns
Отново с франкенполиш ❤️❤️❤️ОБИЧАМ си ги Simple Smile

# 626
  • Мнения: 5 478
https://www.instagram.com/p/B76w-HfJfyO/?igshid=19pqz90ifp5fa

От мен един случайно изровен червен пясък. Червеното на средния пръст, което изглежда като изцапано е разранена кожичка Sad

А онзи ден строших един нокът в опит да извадя батерията на камерата и съответно се наложи да скъся всички...

# 627
  • Мнения: 7 708
аз преди се рисувах, но след това си изоставих ноктите покрай кофти събития, сега май не ми се занимава пак с четки и бои, а и минаха над 3 години и не знам дали ще ми се получава (не че преди се е) ... (голям спам е, sorry)
Скрит текст:
от "нови" към стари вървят ...
правени с бои
Скрит текст:





























правени само с лакове
Скрит текст:

























# 628
  • Мнения: 13 082
Поздрави от немска земя, момичета 😘

# 629
  • Мнения: 2 089
Завид, завид Stuck Out Tongue Winking Eye Честити ти!
Долните три ги имам от там и аз. Кико-тата и те ли са от там?

Общи условия

Активация на акаунт