СЕПТЕМВРИйски мaми 2020 - ТЕМА №1

  • 24 518
  • 742
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 34
Здравейте, може ли да ме добавите във фейсбук групата? Greta Toneva се пиша. Термин 10.09 Simple Smile имам син на 2г9м.

Иначе, четох назад. Аз ще си правя пренатест в 9гс. Синът ми е болен от варицела, надявам се да ме подмине, в предвид, че съм я карала, но все пак не е сигурно, че няма да ме повтори. Имах кафяво течение, не се видя причината на ехографа. В 7+2гс, трябваше да имам сватба на 05.09, като доста неща сме капарирали, но се случи нещо неочаквано, в предвид хормоналните ми проблеми. Надявам се всички да имаме щастлив финал септември. С първата бременност лежах 3 пъти за задържане, надявам се тази да е по-добра. 🙄 Та, приятно ми е, Грета.

Последна редакция: пн, 27 яну 2020, 22:21 от AnMary

# 346
  • Пловдив
  • Мнения: 1 373
Грета ще стискам палци всичко да е наред и финала да е щастлив.
При мен всичко ако е наред ще съм гост на сватба и ще бъда към 6 месец тогава 🙈 трябва да измисля начин да поддържам  форма и бебето да има всичко необходимо ☺️. Другата седмица имам час и се надявам да чуем сърчице и всичко да е наред.
Вие как се справяте с умората, като парцал съм последните дни, апетита никакъв го няма, в редки случай ми се ядат неща който изобщо ги няма в този сезон 🙈

# 347
  • Мнения: 34
Грета ще стискам палци всичко да е наред и финала да е щастлив.
При мен всичко ако е наред ще съм гост на сватба и ще бъда към 6 месец тогава 🙈 трябва да измисля начин да поддържам  форма и бебето да има всичко необходимо ☺️. Другата седмица имам час и се надявам да чуем сърчице и всичко да е наред.
Вие как се справяте с умората, като парцал съм последните дни, апетита никакъв го няма, в редки случай ми се ядат неща който изобщо ги няма в този сезон 🙈
Аз едвам се справям. Трябва все пак и да си гледам детето. Ям през 1 час, ужааааас! Аз чух сърчицето във вторник и 😍😍😍😍. С миналата бременност качих от 15кг,а почти не ядох. С тази може би ще се търкалям към родилна

# 348
  • Пловдив
  • Мнения: 1 373
Нека са живи и здрави малките човечета после ще отслабваме 🙈😂. Аз до миналата седмица само за храна мислвх, но тази много трудно.
Нормални ли са болки в бюста 🙈 първа бременостт ми е и всичко ме притеснява 🤦‍♀️.
П. С ако всичко е наред на прегледа ще се присъединя и аз към фб групата.

# 349
  • Мнения: 71
Крампи в ануса?!? Преди да заспя ми се стегна аналния мускул (извинявам се, но тук нищо не бива да крием) острата болка продължи 10 мин. Явно е нормално, вижте какви коментари открих в друг форум.. Много беше неприятно...

 


Опитах да скрия изображенията,
но не стана...

# 350
  • Мнения: 34
Нека са живи и здрави малките човечета после ще отслабваме 🙈😂. Аз до миналата седмица само за храна мислвх, но тази много трудно.
Нормални ли са болки в бюста 🙈 първа бременостт ми е и всичко ме притеснява 🤦‍♀️.
П. С ако всичко е наред на прегледа ще се присъединя и аз към фб групата.
Това е повече от хубаво. Означава, че тялото ти се подготвя за детето. Гърдите ще те болят, ще набъбнат, може зърната да потъмнеят. А коя е тази група???? Как да я открия? Аз съм в една група от бг мама за априлските 2017 и е тайна, предполагам и тази сега е такава?

# 351
  • Мнения: 59
Нелка* моля те, кажи как го направи това с едната опаковка за цялата бременност Open MouthOpen MouthOpen Mouth Аз съм унищожител на козметика. Опаковка от крем 400мл изразходвам за 2 месеца, може и по-малко. А на Мустела и производните козметични, тубичките са около 250мл., стандартно. Мажех се всеки ден, сутрин и вечер и то обилно. Сега мисля пак така да си се клепам и май с една опаковка ще се задоволя само за месец Relaxed
Василева 23, нормални са тези усещания поради промените в хормоните и тялото, както Gretty ти казала. Аз също имам болки в гърдите, чувствителност в зърната. Моята лекарка каза, че ще поотшуми след месец.

Относно групичката във фейсбук, аз също не знам къде е, но няма ли да се разпокъсват нещата и тук и там да пишем Thinking

А темичките тук кога се подновяват, доста сме напреднали със страниците?

# 352
  • Мнения: 34
Нелка* моля те, кажи как го направи това с едната опаковка за цялата бременност Open MouthOpen MouthOpen Mouth Аз съм унищожител на козметика. Опаковка от крем 400мл изразходвам за 2 месеца, може и по-малко. А на Мустела и производните козметични, тубичките са около 250мл., стандартно. Мажех се всеки ден, сутрин и вечер и то обилно. Сега мисля пак така да си се клепам и май с една опаковка ще се задоволя само за месец Relaxed
Василева 23, нормални са тези усещания поради промените в хормоните и тялото, както Gretty ти казала. Аз също имам болки в гърдите, чувствителност в зърната. Моята лекарка каза, че ще поотшуми след месец.

Относно групичката във фейсбук, аз също не знам къде е, но няма ли да се разпокъсват нещата и тук и там да пишем Thinking

А темичките тук кога се подновяват, доста сме напреднали със страниците?
Разпокъса се малко с априлските, но във фейса е по-удобно. Там качваме снимки, клипове, книги файлове и прочие. Simple Smile От 2016та ни е и все още постваме какво готвим, снимки, новини и прочие. Много е готино

# 353
  • София
  • Мнения: 3 175
Ами как, сещам се през 2-3 дни. То не е за хвалене, но съм супер несериозна с козметиката. Освен в купуването де, там съм много стриктна 😂
Сутрин и вечер да се мажа абсурд, особено като бременна. Вечер припадам преди детето,  едва си държа очите отворени. А миналия път като нямах дете, се е случвало да си лягам преди ММ да се прибере от работа (а той не работи до късно).
Имаме време до новата тема, на 50 страници се пуска нова.

# 354
  • Мнения: 1 126
И аз съм в групата във ФБ на дъщеря ми. Докато бях бременна тук ми беше по-удобно. След като родих във ФБ, снимки, въпроси, всичко си остава там между мамите.
Аз отбих дъщеря си заради неприятното усещане, докато я кърмя. Все още не знаех, че съм бременна и това ме усъмни. Вече гърдите ми са само мои за следващите 7-8 месеца 😄

# 355
  • Мнения: 34
Леле... Колко разлика имат? Аз кърмих моя до 2г 😄😄😄 накрая вече откачих и казах "стига толкова". Като спрях да давам се премести и в неговата стая, което беше перфектно, защото най-накрая с ММ можеше да правим каквото искаме на леглото НИ. 😂

# 356
  • Мнения: 62
Здравейте момичета. Добре дошли на новите мамчета. Сега се върнахме от преглед. Чухме пулсацията и на двете. За сега всичко е нормално със нас 🤰❤️

# 357
  • Мнения: 49
Здравейте, момичета! Искам да ви попитам вие в коя седмица чухте пулсации? Аз вчера бях на преглед и съм в 7 г. с. и 4 дни, но май не се чуха пулсации и лекаря каза, че още са слаби и не бил сигурен.... Вика ме пак в петък и дано тогава да чуем 🙏🍀

# 358
  • Мнения: 62
Здравейте, момичета! Искам да ви попитам вие в коя седмица чухте пулсации? Аз вчера бях на преглед и съм в 7 г. с. и 4 дни, но май не се чуха пулсации и лекаря каза, че още са слаби и не бил сигурен.... Вика ме пак в петък и дано тогава да чуем 🙏🍀
Днес ги чухме. Във 7 седмица и 3 дена съм

# 359
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 294
Привет на новодошлите 🤗
Момичета, какво мислите за ходенето на басейн през бременността? Честно казано малко ме е шубе от разни бактерии и гъбички, но малкия много ме юрка, засега ходи само с баща си.

Общи условия

Активация на акаунт