Звънкат коледни звънчета и ДЕКЕМВРИйски бебешки гласчета! 🔔🎅👼

  • 16 773
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 882
Femme ш ние бяхме така и единия ден през  деня го закачах  да не спи и после  вечерта спа. Еделвайсче и аз съм потресена на мм баба му е отишла уж вс говорила е аз като реших да питам а папи и като  ми каза 40 лв ми падна ченето.  Викам как 40 лв е било 20 ама от тая година  дигнали цените  с 20 лв още повече  се ядосах щях да се откажа ама бабата е платила вече. Обирджии аз съм ходила молитва да ми се чете и винаги са ми казвали колкото оставя . Иначе да ортопед ние ще ходим  в горна баня при ефремов или нещо такова

# 691
  • Мнения: 489
Ние минахме през ортопед. С направление и платихме 20 ле за ехограф. Показаха ни какви упражнения да правим и нампреглед на 4 чесеца и 7 месеца и като проходи.
На молитвата ми казаха колкото преценя. Това 40’лв си е бизнес-срамна работа.
Ние в момента позлваме памперси Лидл и съм много доволна. Обаче днес ака доста рядко и му изпускампрез кръста. Смених около 10 памперса за през деня само.
А относно обръщането- преди няколко дни го намерих по корем. Бях гомоставила да спи на спалнята докато мина през банята сутринта и го намерих по корем. Още не мога да си обясня как се е обърнал.
И да допиша за ортопеда-каза че нога да си го слагам на раници и кенгуру още сега.

# 692
  • Мнения: 444
А по принцип, дори не трябва да оставяте нищо за тази молитва. Църквата се издържа от държавата. Всичко друго е един вид обир. Бележка за тези 40 лева имате ли? 😂 😂 😂
Един път ми се наложи да осветя една икона на Свети Георги за рожден ден на баща ми. В църквата имаше едно съндъче за дарения. След като отецът освети иконата го попитах колко дължа. Не помня сумата, но помня как ми каза да не слагам парите в съндъчето, а на ръка, на него. Още повече се отвратих от тази "религия" и "църква"

# 693
  • Мнения: 882
Ама точно  че им.плащат . Това служителката  там уж са двете приятелки и съм сиг че тя ще си ги прибере парите.  Аз днес щях да ходя до там да питам какви са тия 40 лв  ама беше студено и само 20 мин и се прибрахме.

# 694
  • Мнения: 1 139
Момичета мн сте писали, немога да ви изчета 😁
Лани стискам палци вс да е наред с малката.
Мартина на баткото му се беше подула тази имунизация и имаше гной към 30,40 ден и това е нормално. Сега при малката няма такава имунизация, тук не слагат за Тоберколоза и първата ваксина ни е др седмица през устата, не разбрах коя точно е.
Ние вчера бяхме на консултация 3900 е, педиатъра каза че е супер няма нужда да дохранвам. Моята също мн плаче особено следобяд и вечер.
И ние утре ще правим погача, взех малко украса и ще правя сладкиши.
Ох още нещо щях да пиша, ама и аз съм супер разсеяна 😁

# 695
  • Мнения: 62
Мони всичко е далавера в църквите вече 🤨 На мен ми казаха 3 лв. Не съм говорила с попа още ,но няма да мога да отида най-вероятно.
Бебчо е с 2 пуфис и му остават следи на едното краче. Памперсите са от 3 до 6 ,а той е 4 кг трябва ли да мина тройка ?

# 696
  • Мнения: 112
Ние много се чудихме за църквата, ама като ви чета, хептеп се отказах. Мм и без това не искаше...
Еделвайсче може ли да споделиш от къде  сте поръчали тортата и сладките (може и на лично)
Само сладки неща ли ще поднасяте на погачите или и по нещо соленичко ?

# 697
  • Мнения: 803
Симка мога да ти кажа, но надали ще ти е от полза, защото не съм от София Simple Smile
Аз исках да поръчам някъде и солени парти хапки, но бях чела на ММ от интернет какво се прави на погачата и като знаеше, че пише, че трябва само сладки работи и категорично ми забрани да има солено Sweat Smile

# 698
  • Мнения: 196
Аз запазих час за молитва за понеделник, че тогава са точно 40 дни. На мен в Пловдив, в нашата църква ми искат 20 лв. 😂 Май всеки поп си е с отделен ценоразпис. Завиждам на вашите 2 лв.

# 699
  • Мнения: 354
Според мен не би трябвало да искат пари в църквата за молитвата...
Мина и нашата погача Simple Smile момчето ми се държа добре, но сега пак пее с баща си в др стая...

# 700
  • Мнения: 882
На мен не ми е до парите , но ме дразни това , че мамят  точно такива хора , които работят в църква.  А определено сега като написахте вашите 2 , 3 лв още повече се изнервям.  Аз тая седмица ще ходя на фризьор.  Решила съм да променям визията цвят на косата, дължината и формата  пък да видим какво ще излезе . Плана е да на кърма малчо после в колата с мен и баща му към фризьора и ако е топло времето после в количката да се возят ако не ще спи в колата . Да са наблизо, че таткото още го е страх сам с малкия отделно не съм сиг дали ще  яде кърма от шише . Абе трудно си е като нямаме и все още режим създаден.  Лани чакам да споделиш прегледа с кардиолога

# 701
  • Мнения: 3 789
Така, Най-накрая седнах да ви напиша.
Мерси че ни мислите ❤️
При кардиологът се откри малък проблем-стеснение на съд, минава кръв, но по-трудно един вид, но не е проблем засега, защото има 3 такива съда на клапата или нещо подобно,та през другите тече нормално. Обикновено се израства, но лекарят иска да се видим пак след 3 месеца. Обстоен преглед, обран откъм емоции лекар, но съм доволна, че ще следим все пак това нещо и се надявам нещата да са ок.



Ето ви Памперса, нещо подобно ни показа, гръбчето е по-високо, на коремчето по-ниско, а лепенките идват под пъпчето.

Аз досега чистих и украсявах малко за погачата утре,че няма да имаме време за всичко. Исках такива хубави сладки като на Еделвайсчето, ама не намерих, а торта с фондан не обичам, та си поръчах обикновена Шоколадова 😁 аз взех и малко мезета, ще си вървят с виното 😁

В нашата църква искат 10 лв май, не е много, но наистина не е редно да ги искат. Но за мен си е хубаво да се прочете, особено ако майката е кръстена и вярваща.

Ние днес й дадохме замразена кърма, беше й много странно отначало, ама се сети какво трябва да прави и я изцока до последна капка 😁 причината беше, че не видях колко е часа и имахме 10 минути да излезем, а аз бях с мокра коса, та без да искам ни се наложи таткото да я нахрани, ама й беше ок 😁 нали е мляко, как няма

Момичета, лягам, че бебето заспа, а на мамите с предстоящи погачи желая весело изкарване, хубави орисии и да е сладък живота на нашите съкровища 😍❤️❤️

# 702
  • Мнения: 2 170
Здравейте!
Аз цял ден търча по задачки днес ,  защото утре ни е погачата. Ходих да взема тортата и сладките, да пазарувам. Купихме семпла украска, нищо фрапантно. Взех и цветя за масата. Искаха ми се божури, но няма по това време на годината😕, нищо де , доволна съм и са много красиви.
Доредих се за маникюр и фризьор. На Вики също малко ѝ кръцнаха от къдриците, малко ми беше тъжно, но ще расте здрава косичка.

Лани, радвам се, че не нищо сериозно! С времето Ели ще го израсте, не се тревожи😉❤

Мони, днес докато бях на фризьор с Вики, таткото сновеше между салона, колата и близката градинка с бебка, накърмих я непосредствено преди да вляза, за 3 часа ме оправиха, че даже и забравих. Не ми се иска да я водя в салона, малка е още.

# 703
  • Мнения: 882
Точно такъв е и моя план да са на близо  иначе аз едва ли някога бих го водила с мен на фризьор освен ако не трябва  него да подстригват 😁 . Лани къде ходи на кардиолог и при кого . Не се притеснявай вс ще е наред

# 704
  • Мнения: 3 789
Мони, при Д-р Маринов в болница Надежда.

Аз бях на фризьор. Избрах салон, близо до вкъщи и с пътуването, миене, подстригване, сешоар и прибиране, ми отне всичко 1 час. Бебето беше спало през цялото време, че и след като се прибрах. Но тя има хубав дневен сън,а и таткото се справя на 100 % с нея. Най-добре наистина да е място, близо до вас. И ако има и замразена кърма, няма да има грижи 😁това да чакат в колата или в градинка е вариант, но ако времето позволява

Общи условия

Активация на акаунт