Защо мъжете са такива?

  • 19 117
  • 577
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 174
Факт. Винаги сериозните ми връзки са забавяли професионалното ми развитие. Не е само и при мен.

Как така ? Не го разбирам. Аз примерно за сеиозната си връзка отделям по 20 часа/седмица. Съответно за тия 20 часа получам 3-4 пъти секс. Ако изляза на свободния пазар, отношението внимание секс отива над 12 часа / 1 секс.
Много по-времево ефективно е да си с постоянна жена. Плюс качеството на сеска е по-високо. Аз от качество на секса не обичам да спестявам.

Та, седмицата има 168 часа, от тях спя 56 часа, 40 за работа и 20 за разправи с жената, остават 52 часа за мен. Ако същото количество секс си го докарвам от свободния пазар, ще ми остават само 24 часа/седмица за мен. Защото вместо тия 20, ще трябва да се занимавам 4*12 = 48 часа с потенциални жени.

# 61
  • Мнения: 63
Че жените нямали нужда от секс.
Здравата жена има нужда от секс. Особено по време на овулация. Много често по време на бременност нуждата от секс нараства силно. Всичко това е свързано с нивата на хормоните (по време на овулация и по време на бременност). За да разправя една жена, че няма нужда от секс или има здравословен проблем (най-често хормонален) или сексът с конкретния мъж не струва.

Ей с тази заблуда цял живот се боря. На ти тва подаръче, три минути секс, ай готово. Не бе, човек!

Като бях тийнейджърка, все исках да си говорим, да се разбираме, а те ме дърпаха за секс. Сега, на средна възраст, когато съм се опознала телесно, а той вече не може толкова, ролите  се обърнаха. Хич не ща да си говорим. И това, дето българският джентълмен го смята за секс, хич не е това, което жените имат предвид.

# 62
  • Мнения: X
Факт. Винаги сериозните ми връзки са забавяли професионалното ми развитие. Не е само и при мен.

Как така ? Не го разбирам. Аз примерно за сеиозната си връзка отделям по 20 часа/седмица. Съответно за тия 20 часа получам 3-4 пъти секс. Ако изляза на свободния пазар, отношението внимание секс отива над 12 часа / 1 секс.
Много по-времево ефективно е да си с постоянна жена. Плюс качеството на сеска е по-високо. Аз от качество на секса не обичам да спестявам.

Та, седмицата има 168 часа, от тях спя 56 часа, 40 за работа и 20 за разправи с жената, остават 52 часа за мен. Ако същото количество секс си го докарвам от свободния пазар, ще ми остават само 24 часа/седмица за мен. Защото вместо тия 20, ще трябва да се занимавам 4*12 = 48 часа с потенциални жени.

Имаме различен начин на живот и концепции просто. Аз казвам как съм го усетил аз.

# 63
  • Мнения: 63
Факт. Винаги сериозните ми връзки са забавяли професионалното ми развитие. Не е само и при мен.

Как така ? Не го разбирам. Аз примерно за сеиозната си връзка отделям по 20 часа/седмица. Съответно за тия 20 часа получам 3-4 пъти секс. Ако изляза на свободния пазар, отношението внимание секс отива над 12 часа / 1 секс.
Много по-времево ефективно е да си с постоянна жена. Плюс качеството на сеска е по-високо. Аз от качество на секса не обичам да спестявам.

Та, седмицата има 168 часа, от тях спя 56 часа, 40 за работа и 20 за разправи с жената, остават 52 часа за мен. Ако същото количество секс си го докарвам от свободния пазар, ще ми остават само 24 часа/седмица за мен. Защото вместо тия 20, ще трябва да се занимавам 4*12 = 48 часа с потенциални жени.

И аз така ги разбирам нещата, макар да съм жена. Но от жените в България по принцип се изисква повече "слугинаж" и да си постоянно на разположение. А професията ми ме изисква на разположение дори повече от ревнив и мързелив мъж. Така че сигурно за това не ми се получават нещата с браковете. Simple Smile

# 64
  • Мнения: 3 186
В лицето изглеждат добре. Не са грозни.

Тогава прави секс с тях, щом те кефят .. аз нямам нищо против !
А теб кой те кара? Жена ти ли е бременна? Любовницата?

# 65
  • Мнения: 3 691
То и за концентрацията не е много вярно.
В живота не съм забелязала на мъж без жена да му се влошава работата, но може и да греша.Blush

Факт. Винаги сериозните ми връзки са забавяли професионалното ми развитие. Не е само и при мен.
Толкова много сериозни връзки ли си имал?

# 66
  • Мнения: 174
по принцип се изисква повече "слугинаж" и да си постоянно на разположение.

Ами в същност е както си го направиш. Има мъже, които не ги интересува жената с която правят секс да им чисти, готви и "обгрижва". За всяко едно от тия неща си има евтина платена услуга. Колкото това да си постоянно на разположение .. еми, не е необходимо. Има си хора с хобита, разнообразни интереси и т.н.

# 67
  • Мнения: 19 969
Братане, на си попаднал на жИнЪ. Затова те дърпат назад. Като попаднеш ще видиш как взаимно се дърпате един друг напред.

# 68
  • В.Търново
  • Мнения: 6 689
Поне 80% от мъжете са простаци, това е, и никой не може да ме убеди в противното.

# 69
  • Мнения: 15 356
Поне 80% от мъжете са простаци, това е, и никой не може да ме убеди в противното.
Сама ще се убедиш ,че не е така.Дано е по-скоро.

# 70
  • Мнения: 17 407
Факт. Винаги сериозните ми връзки са забавяли професионалното ми развитие. Не е само и при мен.

Как така ? Не го разбирам. Аз примерно за сеиозната си връзка отделям по 20 часа/седмица. Съответно за тия 20 часа получам 3-4 пъти секс. Ако изляза на свободния пазар, отношението внимание секс отива над 12 часа / 1 секс.
Много по-времево ефективно е да си с постоянна жена. Плюс качеството на сеска е по-високо. Аз от качество на секса не обичам да спестявам.

Та, седмицата има 168 часа, от тях спя 56 часа, 40 за работа и 20 за разправи с жената, остават 52 часа за мен. Ако същото количество секс си го докарвам от свободния пазар, ще ми остават само 24 часа/седмица за мен. Защото вместо тия 20, ще трябва да се занимавам 4*12 = 48 часа с потенциални жени.

Егати скуката с тез сметки, бетер жена. Какъв свободен пазар?!

# 71
  • BG
  • Мнения: 2 173
Поне 80% от мъжете са простаци, това е, и никой не може да ме убеди в противното.
Ееех, как хубаво и лежерно си вървеше приказката и изведнъж някой се изцепва... 80% простаци. Стига де, не може да е така. Сметката не излиза - не оная с часовете, секса, качеството и т.н. /то и аз не я разбрах, де/. Нали, мъжете и жените, сме горе долу по равно и като гледам жените са 100% готини, умни, интелигентни и забавни. При 80% простаци, би трябвало на всеки от останалите мъже да се падат поне по 4-5 русалки, ама не би...
p.s. - това не е опит за убеждаване!

# 72
  • София
  • Мнения: 17 592

Ми не, не може да се очаква от всеки. Уви, просто такива са хората, с които контактуваш. Как да ти кажа... сред моите приятели (мъже) и дори познати (също мъже) такива практически няма.

# 73
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Поне 80% от мъжете са простаци, това е, и никой не може да ме убеди в противното.
Ееех, как хубаво и лежерно си вървеше приказката и изведнъж някой се изцепва... 80% простаци. Стига де, не може да е така. Сметката не излиза - не оная с часовете, секса, качеството и т.н. /то и аз не я разбрах, де/. Нали, мъжете и жените, сме горе долу по равно и като гледам жените са 100% готини, умни, интелигентни и забавни. При 80% простаци, би трябвало на всеки от останалите мъже да се падат поне по 4-5 русалки, ама не би...
p.s. - това не е опит за убеждаване!
Перхидрола НЕ прощава! Sunglasses
Ама то и без него май е същото, когато на втория етаж няма никой...

# 74
  • София
  • Мнения: 17 780
Повечето са такива, да.
Това е верният отговор и за мен. Не че няма и от другия вид мъже, има, ама не са 50/50. По- скоро нещо като 70/30 или дори 80/20.

Просто тук удряш по болно място и ще чуеш от всички, че поставяш хората под общ знаменател, че средата ти е смотана, че е глупаво и най- вече, че има много много свестни мъже (и хора катл цяло), щото иначе би значело увеличена вероятност възлюбените на съфорумките също да се заглеждат по колежки, да флиртуват с приятелки и т.н. Бъдете реалисти. Дори нормалните мъже, които уж си гледат семействата, понякога се заиграват, дори да не правят действителни стъпки.

Общи условия

Активация на акаунт