Забранената ябълка/ Доктор Чудо/ Онур Туна и Севда Ергинджи Тема 25

  • 43 069
  • 737
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 41 686
Дъга,благодаря за линка с озвучка! Hug Явно е на друг сайт,не където гледахме началните епизоди!

д-р Ферман отказа да изпитва учениците си! Сега знаели всичко,друг път ще бъде внезапно! Grinning







# 301
  • Варна
  • Мнения: 7 505
А  д-р Адил отиде да моли за момиченцето.
Оффф тия изпаднали типове .... Божеее.


Един хубав колаж:

Последна редакция: чт, 23 яну 2020, 20:41 от BVAR

# 302
  • Мнения: 41 686
Хайде Али успя чрез СМС да срещне Адил и Селви,поговориха и се сдобриха....







# 303
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Много хубаво : ) направи Али

Тия и те сдобрени : ))))





Хазал е голямо дърво JoyJoyJoy седи като парализирана до Онур

# 304
  • Мнения: 41 686
Ферман започна внезапно да изпитва Демир! Голям смях,как Али му подсказва  зад гърба на Ферман!











# 305
  • Мнения: 9 530
Moмичета , вижте кой ви водя
Това е за Дъгичка , за линка с озвучката Stuck Out Tongue Winking Eye

# 306
  • Варна
  • Мнения: 7 505
ООоо хахаха Злати - това ли правеше Али? Hands Plus1 и аз се чудя какво се криви там : )))))
АААА -Али нали не може да лъже? - това си е чиста лъжа.

Фили Hands Clap много готина снимка!

# 307
  • Мнения: 934
Момичета, Боби, Злати, Фили, Дъгичка 

                       Аз съм на линия, но нищо не видях от серията и понеже искам да си гледам Онур непре-
               къснато дали като д-р или като бизнесмен ще си прегледам някои любими моменти от ЗЯ 1-ви
               и 2-ри сезон и за днес това ще е. Фили е права, че там наистина се намират някои интересни
               неща, които съм пропуснала . Колкото и да плюхме СЦ, но определено си знаят работата.
                         Не знам защо ми прекъсва нета от известно време и трудно гледам директно от комшуто.

                         Аз ви чета непрекъснато после и горе долу се ориентирам  в серията.
                         Лека вечер на вас.

# 308
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Танита и на мен ми прекъсва.

# 309
  • Мнения: 6 589
Фили, мерси миличка.
Истинска радост за окото е Синеочко.
Аз много малко видях от серията, защото ми се наложи да проведа спешно няколко телефонни разговора по работа и гледането ми пропадна. Все така ми се случва напоследък, но ще  гледам с превод през уикенда.

# 310
  • Мнения: 9 530
Момичета , много хубава серия .На мен пък нета този път ми  беше ОК . И озвучката беше много по-добра от предишната . Дъгичка , как я откри ? Браво на теб Flowers Hibiscus
Боби , наистина  ,там в сцената на  спланята Хазал беше като препарирана . Все рдно Ферман прегръщаше от онези гумените секс кукли Grinning Stuck Out Tongue Winking Eye .Не разбирам това държание на Хазал режисьорско виждане ли е или тя се чуства некомфортно с Онур . Не знам , все пак е опитна актриса , по-опитна от Севда ...
А всъщност тук те трябва да ни покажат една голяма любов м/у двама интелигентни и умни хора , които са заедно от известно време , а аз не виждам нищо такова - някак конфузно им се получава ...

# 311
  • Мнения: 41 686
Ето  фрагмана

Mucize Doktor 20. Bölüm 1. Fragmanı
https://www.fox.com.tr/Mucize-Doktor


https://www.youtube.com/watch?v=vZX9odzySwM

И при мен нета не ми прекъсваше!

Благодаря за компанията!:hugs:Flowers Bouquet

Последна редакция: чт, 23 яну 2020, 23:25 от Zlatina3

# 312
  • Мнения: 9 530
Мерси , златна Злати Gift Heart

# 313
  • Мнения: 6 589
Малкото, което видях и разбрах от серията много ми хареса и нямам търпение да я изгледам с превод.
Много вълнуващи моменти имаше с всички герои.

От фрага разбрах, че предстои серията, която ми беше най-интересна от всичките в американската версия на сериала, в която в болницата има карантина, а  част от персонала й е изолиран. Ще бъде много интересно.

Фили
Тази група май превежда за сефте сериал онлайн и пишат, че ще го правят абсолютно безплатно.
Групата явно е някаква дето няма почти никакви публикации, сигурно е нова. Нямаше и много гледащи, защото явно не са си направили реклама в други групи и не се знае.
Намерих я абсолютно случайно като отворих контакта, но си я запазих.
Момичето каза, че щели да превеждат и новия сериал с Алп Навруз, който започва в събота.
Ами браво на тях.

Благодаря ви за компанията, момичета!

# 314
  • Варна
  • Мнения: 7 505
ООО Супер, Дъгичке. Сега ще си запазя групата и аз.
Да каза момичето ,че е нова група. Добре ,че има такива : )
И много добре превеждаше. Дано да вземат и Мразовитото, че там тази дето превежда е голям майтап. Само слушаме коментарите й.

Пак плака синеочкото. Много държат да го карат да пуска сълзи : ))



Фили , явно са само за пълнеж тия сцени на Ферман и Белиз  и за това много не обръщат внимание : )))

Тази серия постоянно говореха за кахрамани - (супер)героите. Всеки за някого и по някаква причина беше герой.
Това им беше лайтмотива.

Хубав ден!

Общи условия

Активация на акаунт