Забранената ябълка/ Доктор Чудо/ Онур Туна и Севда Ергинджи Тема 25

  • 42 919
  • 737
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 41 540
Добро утро! Hug



Боби Hug,е наминала рано,рано! Wink

ЧД

прекрасни сцени ....м/у брат и сестра...
страхотен Онур,разтърси ме снощи...




а тук Назлъ и Али....




фрагманът с озвучка...


https://www.youtube.com/watch?v=MWtNXA7A0AE&feature=youtu.be

зад камера...


https://www.youtube.com/watch?v=MIM6gn0zAUk&feature=emb_logo

ЗЯ
днес очакваме новите снимки и озета....
 

Приятен ден на всички! Flowers HibiscusFlowers Four Leaf Clover

=========================================================

рейтинга....

Total / 1 / 16.94
Ab / 1 / 18.12
Abc1 / 1 / 18.67


▪Total:
1. Чудо доктор [FOX TV] - 16.94⬆(+0.31)
2. Однажды в Чукурова [ATV] - 13.31⬆(+0.35)
13. Клятва [Kanal 7] - 3.54⬆(+0.47)

▪AB:
1. Чудо доктор [FOX TV] - 18.12⬇(-0.40)
3. Однажды в Чукурова [ATV] - 7.97⬇(-0.94)
21. Клятва [Kanal 7] - 1.35⬆(+0.59)



Последна редакция: пт, 24 яну 2020, 10:07 от Zlatina3

# 316
  • Мнения: 9 520
Здравейте дружки Hug Heart
Рейтингът в сравнение с последните няколко епизода е по-висок . Всички казват ,че сл .серия с карантината щяла да бъде бомбЕ Smile
Боби , Злати Heart Eyes Heart Eyes
Във фрага на 20 еп. Онур вика с пълно гърло , направо с тези викове във Вятърния да го вземат Stuck Out Tongue Winking Eye

Последна редакция: пт, 24 яну 2020, 10:55 от Phillipine

# 317
  • Мнения: 41 540
Фили Hug

ЗЯ

Има 2-ри фрагман за 66 еп.


https://www.youtube.com/watch?v=ghVBu4eS2Cg

става интересно....Grinning





и Шахика включи алармата...Grinning

и гост звездата...Енис Аръкан


# 318
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Хахахха Фили : )))) ми те както от нашия сериал се изнасят към Вятърните - като нищо може да отиде.

Злати, мерси!
Ай, Шаика като малките деца : )))))
Йълдъз ще кара Халит да ревнува, май.
Масата или бюро ли е - ми хареса много

# 319
  • Мнения: 934
Добър вечер мили Дружки,


                                            ЧД  изгледах 18 еп. с буквички, уникален. Много ми хареса, но много тежък и пак
                           както винаги доста си поплаках. Боже колко мъка има по този свят, дано на никой Бог не
                           дава  една майка да прави избор кое от децата й да живее. Момента  беше тежък, но не само
                           този момент, за двете сестрички също, въобще за сетен път се убеждавам, че комшуто
                           много си го бива да прави кинематография, просто си го могат. Това, което ми харесва в
                           този сериал не са само медицинските случаи, но и много прочувствени човешки, морални,
                           етични проблеми, които засягат. Толкова все още съм развълнувана, че въобще не мога да
                           си събера акъла и да напиша нещо по-читаво,  мисля, че ще ме разберете, аз съм много
                           емоционална и нещата ги приемам много навътре, макар и на кино.

                                          Лека вечер Дружки,  аз сигурно няма да мога да заспя преживявайки серията.

Последна редакция: сб, 25 яну 2020, 04:57 от Tanita53

# 320
  • Мнения: 41 540
Добро утро! HugHugHug



Боби,Таня HugHug

Севда с котана


и Онур


нова


''Довечера ние сме на концерт на Megadeth" Stuck Out Tongue Winking EyeGrinning


ЧД
нова от официалната страница
 "Героят на Али е неговия брат, а на Фатош герой е също брат й Ферман. А кой е вашият герой?"


ЗЯ


фрагманът с озвучка


https://www.youtube.com/watch?v=YIikZx5aBpc&feature=youtu.be

Приятна събота! Flowers Four Leaf Clover

# 321
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Привет група! : )
Айде излязоха и първите слухове, че Ябълката ще финализира в края на този сезон.
Няма да ни мъчат още много : )))))



# 322
  • Мнения: 5 407
Привет! Ако рейтингите са добри - не виждам причина да спират ЗЯ. Това е универсален сериал, в който могат да минават от история в история само като съхранят например Йълдъз.

# 323
  • Мнения: 9 520
Хелоу дружки Heart Eyes Злати , Боби , Вики , Таня Hug
ЗЯ Макар да не съм фенка на сезон 3 и аз като Вики мисля ,че ако са високи рейтингите могат да си го продължат като заформят и друга история . Но те си знаят .
ДЧ Онур пак е с шапка - ужасТ , ама защо е решил ,че е много хубав така ? Scream .Ние си знаем ,че е рокаджия , аз също , ама Мегадед  не е черешката на сладоледа в жанра - е , поне за мен не е Smiley
Севда косата ли си е изсветлила , така ми се струва напоследък , очаквам да ни изненада с нов проект .
Знаете ли , дали излезе 19 еп на ЧД с руски букви ?

# 324
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Фили, дарлинг  Hug  - цъкаш на първа страница и се вижда дали са ги пуснали - има ги руските субтитри на 19-та, даже и озвучаването е излязло.

А Онур освен шапка и коса си сложил Joy

Севдето - не знам дали търси изобщо проект, или е решила да си почива.

# 325
# 326
  • Мнения: 9 520
Фили, дарлинг  Hug  - цъкаш на първа страница и се вижда дали са ги пуснали - има ги руските субтитри на 19-та, даже и озвучаването е излязло.   - Боби Hug , от къде толкова акъл ,че да се сетя Grinning , както казва моят мъж - ''от сериали си затъпяла '' , ак да му обясня ,че в момента гледам само 2 сериала , никога не би повярвал Satisfied
(Предпочитам със субтитри да гледам филми и сериали , обичам да им слушам гласовете на актьорите , даже и на китайски да говорят ). Но когато са онлайн - и озвучката ми харесва . Особено в четвъртък онова момиче страхото превеждаше .
Вики Hug , мерси

# 327
  • Мнения: 41 540
Добро утро! Hug



Боби Hug Фили Hug Вики Hug

И аз четох на много места за финал на 3 сериала в края на сезона май-юни:ЗЯ,Чукур и Гълъбица,който започна наскоро!Решението взимат продуцентската компания и канала!
Скрит текст:
По слухам, если рейтинги сериалов "Голубка" и "Запретный плод" не упадут, то проекты будут идти до конца этого сезона (т.е. май-июнь).
Несмотря на высокий рейтинг сериал "Чукур" может уйти на финал, дабы не растягивать проект.
Напомню, что такие решения принимаются продюсерскими компаниями и каналами весной (март-апрель).

Перевод сделан для группы Большой Клуб Турецких сериалов- turk_dizileri

ЧД










ЗЯ
Още не са пуснали снимките и озета за новия епизод!

Еда с фенка....


Grinning


Приятна неделя! Hug

# 328
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 791
Привет! Ако рейтингите са добри - не виждам причина да спират ЗЯ. Това е универсален сериал, в който могат да минават от история в история само като съхранят например Йълдъз.
JoyBlush

# 329
  • Мнения: 6 566
Привет, дружки!

Благодаря ви за споделеното!

Успях да изгледам  последния епизод на "Ябълката" на руски.

Серията този път не беше кой знае какво сякаш, но бива.

Халит много прекали този път. Кога стана чак такъв сноб.
Като се женеше за Йълдъзка беше много над нещата и широко скроен, същото е и с Ендер, която му е била секретарка. Лейлята сега и тя не е от кралския двор. Но зетят, видиш ли трябва да е от висшето общество. На това му се  вика двоен морал. Изключително груб беше с Ийит и силно го унижи пред всички. Дожаля ми за него, но колкото и да е ядосан и обиден, това не оправдава последващата му постъпка – да остави момичето само на безлюден път през нощта. Много бързо пали Ийит и върши големи глупости. А и какво му е виновна Лила в случая.

Йълдъзка с простодушието си много ни разсмива. Това  прогнозата за времето беше такава глупост... Веднага повярва, че и тя е станала феномен. Мен повече от самата прогноза ме развеселиха преговорите с онзи човек от канала в присъствието на „мениджъра“ й Акън и Зехра. Тя наистина си вярва, че е страхотна и хората й се възхищават. Със Зехрата постоянно си оспорват титлата за най-голяма глупост. А Надир пак е една крачка пред другите. Бързо й секна ентусиазма като разбра, че той е собственик на канала.

По друг начин забавни бяха Йълдъзка и Ендо в магазина за бельо. Те си имат специален начин на общуване. Йълдъз да дава съвети хо сълазняване на Ендер наистина е доста смешно.

 Да видим какво е замислила този път Шахика за  Ийит. Пак ще му врътне някой номер и ще го използва за целите си, а той голям Муньо излезе, жив бащичко. Как пък нищо не прихвана от майка си.

А чичко Халит голям хитрец излезе. Стегна си багажеца и обяви, че заминава за Анкара по работа и се метна на врата на Лейлята. Йълдъз и Емир я издирват из квартала и се чудят къде живее като няма никакви пари, а тя се е настанила в къща-палат. Интересно кой й я нае… Не вярвам да е стиснатия Халит, и без това е във финансова криза. По-скоро това е план на Надир и Шахика да сразят врага си, в който Лейля е пионка. А с тая жълта рокля с преливащо деколте приличаше на момиче на повикване.

Интересно ми беше това, което сподели Зерин, че знае, че дъщеря й се е привързала към Йълдъз и не иска брака им с Халит да се разваля. Като се има предвид слабостта й към Халит и непрекъснатите надежди преди да се съберат някой ден отново, това е голям напредък за нея.

И друг исках да кажа,  но не почня какво.
Ще видим за утре какви интриги са ни забъркали.

Еда сигурно много се е привързала към това бонбонче.
А то буквално израсна пред очите ни през последните месеци. Беше толкова мъничък...

                   

Хуквам по задачи, а днес трябва да изгледам и ЧД...

Пожелавам ви хубава неделя!Flowers Hibiscus

Общи условия

Активация на акаунт