На море в Турция - тема 65

  • 59 125
  • 759
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 1 286
Да, хубав е хотелът, тип къщички на два етажа, с разкошна зеленина и прекрасен плаж! Досега няма нито един негативен коментар за него, ще останете доволни!

# 526
  • Бургас
  • Мнения: 202
Искам да попитам как е времето в Анталия през Октомври. Ще пътуваме към 10ти и ме интересува става ли за плаж, каква е температурата през деня и на водата.  🙂

вода 22 - 25 , въздух мин. 35 та чак до 38
Е, не......чак минимални 35 градуса...А и зависи до голяма степен, в коя част на Анталия ще бъдете.

# 527
  • Стара Загора
  • Мнения: 516
Дами, съжалявам, но нямам възможност да чета назад. До 16 часа трябва да дам отговор.
Какво ще кажете за Вон Ресорт Голдън бийч , от 28.08. 7 дни самолет 3700 лв за 4 човека, едното дете на 12 год ?
Хубав ли е хотелът ?
Според мен цената е много добра.

# 528
  • Мнения: 103
Здравейте

За много години на всички!

Отдавна не, съм влизал, но най редовно ви следя Simple Smile
И ние имаме вече резервация за трета поредна година в Хотел "Роял Сегинус" от 10 юни за 7 нощувки. А преди това от 6 юни за 4 нощувки в Хотел "Клуб Хотел Сера".
Без агенции, без посредници.
Успех на всички!
Ще ми е много интересно да споделите отзив за CLUB HOTEL SERA 5*.Предлага се от бъл.агенции но не съм срещала някой да се похвали,че е почивал там.Вас с какво ви грабна този хотел?За Роял Сегинус няма какво да питам хотела е супер.Особенно за деца.С този невероятен лунапарк.Мислих ,че ще го смените с Адалия,но явно държите на изпитано.

.....................
За Клуб Хотел Сера знам, че един от най- старите  пет звездни хотели в Лара. Определено с нищо не ме е грабнал Simple Smile Разлика между три звездните и Сера в деня, който си букахме нямаше кой знай колко. Просто ние за тия 4 дена ще обиколим навсякъде. И едва ли ще се възползваме от ултра им инклузива. Просто за нощувка Simple Smile И сме планували къде и за колко време ще ходим.
А що се касае за Роял Сегинус: Наистина този път, аз лично исках да сме в Адаля Елит, но заради детето направих компромис. Като обеща, че този път ще е последен. Адаля Елит, другия път.....
Излишно е да коментирам, че има още много други хотели, които са НАД Сегинус, но да сме живи и здрави и тях ще ги видим.

# 529
  • Дългопол
  • Мнения: 31
m.

За Myra Hotel 3* Marmaris, Моля ви мнения ако има някой да пише, не че ви притискам, ама трябва да дам отговор утре

# 530
  • Немция
  • Мнения: 6 875
Искам да попитам как е времето в Анталия през Октомври. Ще пътуваме към 10ти и ме интересува става ли за плаж, каква е температурата през деня и на водата. Благодаря предварително! 🙂
Ние бяхме този октомври  в района на Анталия, около 15- 20-ти октомври за седмица. Имахме супер време, първите дни 30-32 градуса на въздуха, на водата около 24 градуса. Към средата на престоя ни Т на въздуха стана 27-28 градуса. Може да се улучи и по-прохладно време и дъжд, но като цяло там лятото продължава дълго. Чак към ноември става по-есенно.

# 531
  • Мнения: 5 060
За Myra Hotel 3* Marmaris, Моля ви мнения ако има някой да пише, не че ви притискам, ама трябва да дам отговор утре

Не вярвам някой от тук да е бил в този хотел, ще се ориентираш по ревютата ни от първа страница в какви типове хотели ходят най-често ходещите тук. На твое място бих отворила гугъл, трипадвайзър и букинг, за да видя. Това и направих аз. В гугъл оценката е 4/5, букинг 8/10, трипадвайзър 3,5/5. В трипадвайзъра последните оценки са различни, описват храната като хубава, макар и скромна и предимно пиле (без риба), персоналът - учтив. Гледам снимките - хотелските стаи изглеждат като повечето, в които съм спала в Одрин, сниманата храна от снимките на хората изглежда апетитна. Хотелът е на две преки от плажа. На пешеходно разстояние е от центъра на Мармарис. Не изглежда никак зле според мен, зависи какво търсите, аз, ако беше наблизо такъв хотел в Турция, примерно в Инеада, а не чак в Мармарис, бих отишла за 4-5 дни.

# 532
  • Дългопол
  • Мнения: 31
Благодаря, все пак исках да чуя мнение от форума👍

# 533
  • Г.Оряховица
  • Мнения: 49
Здравейте!
Търся мнения за anabella diamond hotel & spa в Алания.Ако някой е почивал там моля да си каже мнението.
Благодаря!

Последна редакция: чт, 30 яну 2020, 10:33 от firefighter

# 534
  • Мнения: 61
Здравейте, ние сме резервирали за Von resort golden beach, за 26.06. за 9 нощувки, в family room 2 bedrooms, с 2 стаи, но преходни. Интересува ме, някой по-запознат, ако решим на място да попитаме за стаи family suite, просто да не са преходни стаите, а две отделни, с доплащане от наша страна, дали ще бъде на по-ниски цени от тези, които ни ги дава агенцията. В случая разликата е 800лв.

Някой питаше за Green Nature resort в Мармарис. През 2018 бяхме там, първата ни почивка в Турция. Ние лично слизахме до центъра пеша, искахме да се разходим. А се прибирахме с миркобусчетата, не знам как се казват. И до плажа пред другия хотел слизахме пак пеш. Зависи кой колко е свикнал да върви и дали обича разходките или не Simple Smile Хотела ни хареса, мъничък, но приятен. Не търсим някакъв суперлукс, а в стаите почти не стояхме, само се къпахме и спахме там. Храната ни хареса доста, за сравнение миналата година бяхме в Лонисера, и в Green Nature ни беше много по-вкусна и разнообразна.

# 535
  • Мнения: 1 710
PlvsZmb, не мога да дам категоричен отговор, но обикновено цената на рецепция е по-висока. До колкото видях в сайта на хотела, при он лайн резервация, разликата между двете фамилни стаи е повече от 800 лв. Така че ако искате официално да си доплатите на място, има вероятност да е по-неизгодно. Друг е въпросът ако успеете да се споразумеете с рецепциониста.

# 536
  • Мнения: 5 951
Здравейте! Искам да попитам - при резервация директно в хотела какъв документ сте получавали като потвърждение на тази резервация? Преди няколко седмици резервирах в Батихан, платих 30% от сумата, и нищо като документ, удостоверяващ плащане, както и резервация не съм получила. Е,  банкирането имам история за това плащане, но това не ме устройва. От миналата седмица съм им запращала мейли с този въпрос, както и кога си искат останалата част от парите - ни вопъл, ни стон, малко започнах да се притеснявам. Някакви съвети?

# 537
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Пивс -  какви пари са бусчетaта за превоз от хотела до пазара в Мармарис?  
Или въобще  от хотелската част на Мармарис до  градската част с магазините и Гранд капълъ чарши Мармарис?
Работи ли всичко след 15 май

# 538
  • Мнения: 53
Здравейте ,резервирах за Lonicera resort 5 * за 22.05.Може ли някой ,който е ходил в хотела да изкаже мнение.

# 539
  • Мнения: 1 710
venito85, на първа страница на темата има отзиви на хора, почивали в Лонисера 5*.
Хотелът предлага добри условия за почивка, на съвсем умерени цени. Много подходящ за семейства с деца. Най-същественият минус е, че територията, плажът и аквапаркът са пренаселени.

Общи условия

Активация на акаунт