Естетична хирургия на гърди/Мамопластика - 7

  • 41 585
  • 767
  •   1
Отговори
# 720
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
Благодаря Bagira90 Simple Smile

# 721
  • Мнения: X
Може да се запази час и за операция с капаро Simple Smile 1000-2000€ аз живея извън България за това, но обикновено няма нужда, в повечето случаи има дати при всички максимално след около месец - два. Освен това аз говорих с доктора и му пращах снимки.

# 722
  • Мнения: 3 023
При Стоянов капарото беше 1000лв и само след консултация се запазваше дата за операция, защото може и да откаже операция. По телефон дата за операция няма как да се запази, поне при него.

# 723
  • София
  • Мнения: 4 884
Judi, на мен дамата по вайбър директно ми върна час и дата за консултация...иначе това, което е станало при теб, наистина е несериозно! Аз искам просто да си сверя часовника, няма да се оперирам при тях, вече съм се ориентирала към Молов, аз така или иначе кръгли искам, нека да видим каква цена и кубатура ще кажеш, пък може и някоя визуализацийка да има хахах. Благодаря ти за споделеното!

Xetera, 170см на 57кила съм, не съм минъонче, но подгръдната ми е едва 75см, а гръдната 80см и затова искам нещо малко, а не да изглежда, като все едно ще ми се пръснат всеки момент гърдите. Благодаря ти за споделеното за приятелката ти!

Esperanza май ще се окажем с почти еднакви идеи и критерии за бъдещата ни визия Simple Smile А защо смяташ, че с кръгли ще постигнеш естествен резултат? И аз това гоня, но все си мисля, че кръглите ще имат онзи недобре изглеждащ за мен ръб горе, който ще крещи “това момиче има силикон” хаххаах Simple Smile

Ами, както и момичетата под мен са писали, аз не мисля, че ще имам такъв ръб, още повече, че няма да слагам голямо количество,освен това на мен кръглите по-ми харесват като форма, която придават и нямам против да имам малко по-изпълнен горен полюс. Освен това други доводи са ми това, че няма опасност от ротация, аз съм доста активна във всяко отношение и фактът, че лекарите имат много по-голям опит с поставянето на кръгли и не се изисква специална техика за това.

# 724
  • София
  • Мнения: 134
При Стоянов капарото беше 1000лв и само след консултация се запазваше дата за операция, защото може и да откаже операция. По телефон дата за операция няма как да се запази, поне при него.
При първа консултация може би не може. Аз съм за втора консултация и ми каза момичето по телефона, че мога да капарирам дата. В този случай имам дата за консултация и за операция, ако желая.

# 725
  • Мнения: 45
Judi, на мен дамата по вайбър директно ми върна час и дата за консултация...иначе това, което е станало при теб, наистина е несериозно! Аз искам просто да си сверя часовника, няма да се оперирам при тях, вече съм се ориентирала към Молов, аз така или иначе кръгли искам, нека да видим каква цена и кубатура ще кажеш, пък може и някоя визуализацийка да има хахах. Благодаря ти за споделеното!

Xetera, 170см на 57кила съм, не съм минъонче, но подгръдната ми е едва 75см, а гръдната 80см и затова искам нещо малко, а не да изглежда, като все едно ще ми се пръснат всеки момент гърдите. Благодаря ти за споделеното за приятелката ти!
Те улягат с времето. В началото, колкото и да сложиш с този старт ще са си опънатички, но ще се оформят в последствие. 🙂 Успех!

# 726
  • София
  • Мнения: 134

Вижте каква промоция е пуснал д-р Георгиев.

# 727
  • Мнения: 477
Изпревари ме. И а я видях и съм виждала негова работа доста добре ги прави

# 728
  • София
  • Мнения: 134
Изпревари ме. И а я видях и съм виждала негова работа доста добре ги прави
И аз съм виждала доста добри гърди от него, но ми е много лигав. Не обичам подобно отношение.

# 729
  • Мнения: 2 728
Интересни ми стана"разработени от него методи за поставяне", как звучи само

# 730
  • Мнения: 1 725
Да разбирам, че в този ден ще поставя нагледно на workahop-а за тази цена. Ехеее, страшна оферта.

# 731
  • София
  • Мнения: 134
Да разбирам, че в този ден ще поставя нагледно на workahop-а за тази цена. Ехеее, страшна оферта.
И то, може би, експериментален метод на поставяне.

# 732
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
5.200 е много добра цена за Георгиев🙂

# 733
  • Мнения: 51
От доста време не съм се включвала ,аз съм sunny__girl,но си забравила паролата и ме можех да влезна ,та по отношение на "Естетика" съм съгласна ,те ползват само кръгли импланти до 400 cc. Макар ,че съм малка ,мисля след някоя година да ги сменя с по - големи,че ми малеят. 😂 За уголемяване на бюста може и в България ,но за ринопластика препоръчвам водещите турски хирурзи ,без да се подмамвате по турските клиники ,които предлагат почти всички интервенции на достъпни цени.

# 734
  • Мнения: 80

Вижте каква промоция е пуснал д-р Георгиев.

Мдам, много интересно предложение, което всеки път, когато се появи в пространството е с вече заети за операцията часове ... Ама какво пък - като се запишат 100 момичета за прегледи до 28-ми февруари - по 50 лв. ...ето ти добре реализирана "бутафорна" реклама Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт