Естетична хирургия на гърди/Мамопластика - 7

  • 41 586
  • 767
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 222
От доста време не съм се включвала ,аз съм sunny__girl,но си забравила паролата и ме можех да влезна ,та по отношение на "Естетика" съм съгласна ,те ползват само кръгли импланти до 400 cc. Макар ,че съм малка ,мисля след някоя година да ги сменя с по - големи,че ми малеят. 😂 За уголемяване на бюста може и в България ,но за ринопластика препоръчвам водещите турски хирурзи ,без да се подмамвате по турските клиники ,които предлагат почти всички интервенции на достъпни цени.
тоест да не се подмамваме на ниските цени на естетика защото може да не са добри ли или не разбрах 😁защото аз се чудя за там ама..

# 736
  • Мнения: 1 725
Просто не се хвърляйте, а вижте и тук какво се предлага. Казвам го от личен опит. Не че са лоши, но по информираното решение е най-доброто за всеки.

# 737
  • Мнения: 222
Просто не се хвърляйте, а вижте и тук какво се предлага. Казвам го от личен опит. Не че са лоши, но по информираното решение е най-доброто за всеки.
Аз съм на косъм защото предлагат за 8000лв ринопластика и силикон в комплект. А тук в последно време гледам само Български лекари да хвалите но аз в бг за нищо на света няма да направя нищо 😁 Въпроса ми е да не стане и с естетика така заради ниската цена. А за естетика съм чела само едно лошо мнение и то в група във Фейсбук затова искам повече инфо.

# 738
  • Мнения: 1 725
Е за нос и аз съм съгласна, че Турция е най-доброто място. За 2в1 най добре там, ако не искаш отделни операции. Но разучи по-обстоино.

# 739
  • Бургас
  • Мнения: 877
За гърди ясно, имаше дами оперирани там които са доволни имаше май и недоволни (не съм сигурна), за ринопластиката трябва да се информирате в другата тема, най-вече да си проверите лекаря и отзивите за него, защото може да е добър на гърди, но това не е задължително и за носовете и обратното...
То важи и за БГ също, това че един лекар може да прави гърди не важи и за останалите неща, тъй че се информирайте за самия лекар, а не да се блазните от пакети, ако се окаже че е добър и в двете, тогава е плюс пакета...

# 740
  • Plovdiv
  • Мнения: 121
Абе момичета не ви ли е страх да си правите две операции на веднъж ? И то толкова тежки 😳

# 741
  • Мнения: 28
Абе момичета не ви ли е страх да си правите две операции на веднъж ? И то толкова тежки 😳

Много жени го правят, защо не с 1 коршум 2 заека. Будиш се ,тежко ти е ,но не цели 2 пъти да го изживяваш. Според мен е добра идея.

Последна редакция: ср, 29 яну 2020, 11:50 от bubanka

# 742
  • Бургас
  • Мнения: 290
От доста време не съм се включвала ,аз съм sunny__girl,но си забравила паролата и ме можех да влезна ,та по отношение на "Естетика" съм съгласна ,те ползват само кръгли импланти до 400 cc. Макар ,че съм малка ,мисля след някоя година да ги сменя с по - големи,че ми малеят. 😂 За уголемяване на бюста може и в България ,но за ринопластика препоръчвам водещите турски хирурзи ,без да се подмамвате по турските клиники ,които предлагат почти всички интервенции на достъпни цени.

По въпроса с Естетика за видове импланти и размери,  да повторя информацията, която получих на моята консултация - в случай че избера тях ми потвърдиха , че ще ми сложат анатомични импланти, с минимум 450 СС.
Дали ще се случи ... Кой знае и дали няма да се събуди човек с нещо коренно различно пак в сферата на предположенията. Прочетох няколко мнения назад в темите , че пациентките получават в края на краищата нещо съвсем различно от предварителните уточнения, както и на самата консултация   една от асистентките подчерта, че в хода на операцията се решава какъв имплант да се положи. Мен лично това ме притеснява много.

По повод на видове импланти - в помещението, където протече срещата ни бяха изложени 4 вида импланти . От тях  три размера кръгли и само един анатомичен и то с много малък обем - 280 сс- изглеждаше супер плосък и сплескан 😄. Тази практика ми подсказа , че залагат повече на кръгла форма .

# 743
  • Мнения: 3 023
Абе момичета не ви ли е страх да си правите две операции на веднъж ? И то толкова тежки 😳
Ринопластиката не е с тежко възстановяване. Там болка няма, само дискомфорт от оттоците. Като така или иначе ще лежиш вкъщи..Simple Smile аз за съжаление по отделно ги изтърпях, но и едната и другата много лесно.

# 744
  • Мнения: 51
Относно цените на дазличните лекари... някъде бях, чела че самите имоланти са около 2500-3000лв. пак зависи коя марка но например Ментор и всичко останало е за екип, операционни ако не са в лична клиника, медикаменти по време на операция и разбира се  за самия лекар, та май всичко относно цените е маркетингова стратегия и опит разбира се. Аз лично бихсе чувствала леко прецакана ако съм се оперирала при Георгиев преди месец за 7-8 а сега е 5 и нещо... вече ми е объркано и на мен, но определено човек трябва добре да обмисли анда не се хвърля на оферти и обратното най-скъпото не винаги е най-добро! Успех И здраве на всички оперирани и бъдещи такива Simple Smile

# 745
  • Мнения: 1 725
Zea, мож ли да разкажеш за твоята операция и цц и снимки по сутиен, ако си съгласна?

# 746
  • София
  • Мнения: 4 884
Абе момичета, извинете за тъпия въпрос, но гледам тук какви цифри се споменават, при Молов цената е 4500 и то в лева за поставяне на кръгли импланти, това цена без имплантите ли е? Просто разликата е огромна с всички останали и вече не мога да си я обясня...

Гледам , че няма качени снимки преди операциите, а ми се иска да знам, аз нулев старт ли се водя Rolling Eyes Та ще кача една на моите невероятни гърди аххахах Laughing 170см, 57 кила съм ( на снимката се вижда и част от корема ми, който Молов ще оперира на 27ми февруари)

Скрит текст:

Скрит текст:

# 747
  • Мнения: 1 725
Нулев си хаха извинявай Simple Smile Това е цялата операция и импланти да

# 748
  • София
  • Мнения: 4 884
Нулев си хаха извинявай Simple Smile Това е цялата операция и импланти да

А , няма нужда от извинявай, просто питам, защото като пишат момичита тук за нулев старт и след това сложат снимка след операцията, искам да знам как са изглеждали преди, и какво визират под това определение, поне аз досега не съм видяла снимка на никоя преди операция, вярно,че отскоро следя темата. Аз знам, че нямам никакви гърди и не се обиждам, но просто си мислех, че нулев старт е това:

Скрит текст:

защото при мен си има някаква кожа и определно не мисля, че на мен и момичето от снимката биха ни стояли еднакво 300 кубика, примерно.

А откъде идва супер ниската цена на Молов, имате ли идея?

Последна редакция: ср, 29 яну 2020, 18:24 от bubanka

# 749
  • Мнения: 41
А откъде идва супер ниската цена на Молов, имате ли идея?
Моята операция при д-р Молов е утре - повдигане и увеличаване. Крайната цена за плащане е 7000 лева.Чак пък супер ниска не мисля, особено като чета за Естетика.

Последна редакция: ср, 29 яну 2020, 18:25 от bubanka

Общи условия

Активация на акаунт