Естетична хирургия на гърди/Мамопластика - 7

  • 41 522
  • 767
  •   1
Отговори
  • Мнения: 257
Здравейте ,дойде ред и на новата седма подред тема за мамопластика.
 
- Честито на новите с пресни придобивки и безпроблемно заздравяване!:hibiscus:


Линк към старата тема - https://bg-mam.ma/t/1154186

# 1
  • Мнения: 35 951
Отново с молба снимките в темата да са публикувани в скрит текст.

# 2
  • Мнения: 14
Здравейте, дами! Моята операция беше преди месец, харесвам си придобивките, макар и скромни като големина 😁
С Мотива ергономични съм 300сс, при старт под нулата. Никога не съм имала гърди, но след раждането и кърменето и малкото което имах се залепи за ребрата 😂. Питането ми е за тези от вас които са от Пловдив... бихте ли ми казали къде мога да отида на масажи? Благодаря и хубав ден на всички 💐

# 3
  • Мнения: 2 722
Здравейте, дами! Моята операция беше преди месец, харесвам си придобивките, макар и скромни като големина 😁
С Мотива ергономични съм 300сс, при старт под нулата. Никога не съм имала гърди, но след раждането и кърменето и малкото което имах се залепи за ребрата 😂. Питането ми е за тези от вас които са от Пловдив... бихте ли ми казали къде мога да отида на масажи? Благодаря и хубав ден на всички 💐
А защо не си ни показала нищо:stuck_out_tongue_winking_eye:
За Пловдив не знам,  др не те ли насочи? Тези импланти и аз ги харесвах, избрах други. От това което съм виждала седят много добре

# 4
  • Мнения: 14
Здравейте, дами! Моята операция беше преди месец, харесвам си придобивките, макар и скромни като големина 😁
С Мотива ергономични съм 300сс, при старт под нулата. Никога не съм имала гърди, но след раждането и кърменето и малкото което имах се залепи за ребрата 😂. Питането ми е за тези от вас които са от Пловдив... бихте ли ми казали къде мога да отида на масажи? Благодаря и хубав ден на всички 💐
А защо не си ни показала нищо:stuck_out_tongue_winking_eye:
За Пловдив не знам,  др не те ли насочи? Тези импланти и аз ги харесвах, избрах други. От това което съм виждала седят много добре
Коригирам се и ти пращам снимки на лично. Ще кача и тук, но още се ориентирам как стават нещата, хич ме няма с тези работи.
За сега съм доволна от избора си. Доста бързо омекнаха, даже вече и забелязвам специфичното движение когато съм легнала на страни. Т.е. започват леееко да следват естественото движение на гърдата, но явно трябва да мине още време

# 5
  • Мнения: 4 292
Честито и на теб!Ако разбереш нещо за масажи в Пловдив,ще се радвам да споделиш Simple Smile
Не разбирам точно,какво е това специфично движение настрани при легнало положение.

# 6
  • Мнения: 477
Здравейте честита нова тема😍😍😍да се запиша и аз моята операция мина преди почти седмица. Добре се чувствам. Ще споделя малко повече после. Снимки ще кача когато имам не мога да се снимам сама защото не смея да си вдигна и двете ръце едновременно.Вие кога се върнахте към нормалкият си начин на живот и кога започнахте да шофирате. И тези с малки деца кога започнахте да ги вдигате

# 7
  • Мнения: 77
Здравейте честита нова тема😍😍😍да се запиша и аз моята операция мина преди почти седмица. Добре се чувствам. Ще споделя малко повече после. Снимки ще кача когато имам не мога да се снимам сама защото не смея да си вдигна и двете ръце едновременно.Вие кога се върнахте към нормалкият си начин на живот и кога започнахте да шофирате. И тези с малки деца кога започнахте да ги вдигате
Честито ! Със здраве да си ги носиш и да им се радваш 🤗. Аз честно казано две седмици след операцията започнах да се чувствам пълноценна . Не мога да каже, че  ме е боляло кой знае колко, но не можех да си вдигам хубаво ръцете , резки движения също не можех да правя в началото и колкото и да е не си пълноценен

# 8
  • Мнения: 14
Честито и на теб!Ако разбереш нещо за масажи в Пловдив,ще се радвам да споделиш Simple Smile
Не разбирам точно,какво е това специфично движение настрани при легнало положение.
Благодаря! Надявам се да намеря скоро.
Може и аз да не се изразявам правилно, но ми прави впечатление, че започнаха да се "движат". Когато лягам на една страна леко започват да се накланят. Може и да е нормално или и при другите да е така...? От известно време доста ги тормозя, опитвам се да правя масажи сама и наистина бая поомекнаха и вече не са така статични

# 9
  • Мнения: 61
Здравейте честита нова тема😍😍😍да се запиша и аз моята операция мина преди почти седмица. Добре се чувствам. Ще споделя малко повече после. Снимки ще кача когато имам не мога да се снимам сама защото не смея да си вдигна и двете ръце едновременно.Вие кога се върнахте към нормалкият си начин на живот и кога започнахте да шофирате. И тези с малки деца кога започнахте да ги вдигате
Честито и от мен аз съм с 2 малки деца и вече 3 седмица след операцията не смея да ги вдигам казаха ми да се пазя колкото мога повече до 5 кг най мн но и толкова гледам да не вдигам,а колкото до движението на ръцете от ден 2 си ги дигам и смъквам без проблем шофирам от два дена с плавни движения който ме изнервят аз просто немога бавнооо и плавно да правя нещата Joy дано не съжалявам след това

# 10
  • Мнения: 136
Да се запиша и аз на новата темичка:) Вече съм 3ти ден. Малко не спазих препоръката изобщо да не поглеждам и поразкопчах презрамките за малко. Това, което виждам за сега ми харесва. Особено лявата 😂 Тоест малко са различни. Стоябов бешв споменал да не очаквам пълна симетрия, тъй като съм с гръбначно изкривяване + и зърната са ми малко различни. Вижда ми се, че десния имплант е по-нагоре и долния полюс не е запълнен. Левия пък си стои чудесно. Не знам дали нарочно го е направил. Утре се надявам да разбера. Ако ми кажете как се правеше скрит текст през тел. ще кача снимки:)
ПС Аз вече се чувствам мудесно. Почти нямам ограничение в движенията. Единственото, което ме боли е гърба в дясно( по необяснима за мен причина 🙄)

# 11
  • Мнения: 77
Здравейте честита нова тема😍😍😍да се запиша и аз моята операция мина преди почти седмица. Добре се чувствам. Ще споделя малко повече после. Снимки ще кача когато имам не мога да се снимам сама защото не смея да си вдигна и двете ръце едновременно.Вие кога се върнахте към нормалкият си начин на живот и кога започнахте да шофирате. И тези с малки деца кога започнахте да ги вдигате
Честито и от мен аз съм с 2 малки деца и вече 3 седмица след операцията не смея да ги вдигам казаха ми да се пазя колкото мога повече до 5 кг най мн но и толкова гледам да не вдигам,а колкото до движението на ръцете от ден 2 си ги дигам и смъквам без проблем шофирам от два дена с плавни движения който ме изнервят аз просто немога бавнооо и плавно да правя нещата Joy дано не съжалявам след това
И моите са малки и се пазих около 3 седмици, но повече и да исках нямаше как 😊

# 12
  • Мнения: 3 022
Да се запиша и аз на новата темичка:) Вече съм 3ти ден. Малко не спазих препоръката изобщо да не поглеждам и поразкопчах презрамките за малко. Това, което виждам за сега ми харесва. Особено лявата 😂 Тоест малко са различни. Стоябов бешв споменал да не очаквам пълна симетрия, тъй като съм с гръбначно изкривяване + и зърната са ми малко различни. Вижда ми се, че десния имплант е по-нагоре и долния полюс не е запълнен. Левия пък си стои чудесно. Не знам дали нарочно го е направил. Утре се надявам да разбера. Ако ми кажете как се правеше скрит текст през тел. ще кача снимки:)
ПС Аз вече се чувствам мудесно. Почти нямам ограничение в движенията. Единственото, което ме боли е гърба в дясно( по необяснима за мен причина 🙄)
Коментирали сме, че десния мускул е по развит и по бавно се намества десния имплант ( при левичарите е левия) с времето ще се изравнят, сигурна съм. За зърната вече, незнам. Щом не са и коригирани...
За снимка в скрит текст- пишеш [ spoiler ]  без интервал, качваш снимката и пак пишеш [ spoiler]

# 13
  • София
  • Мнения: 141
Да се ципна в новата тема,да не ви изгубя.Mims аз след третата седмица вдигах вече едното дете,но въпреки това много се пазих.Шофирах от 3 седмица пак.Bagira би трабвало да се изравнят гърдите.Аз също имам асиметрия едната гърда ми е по голяма,е не чак фрапантно но ако се загледаш ще се види разликата.

# 14
  • Мнения: 37
Запис и от мен.Аз съм на подчти месец вече и се чувствам много добре само малко ми малеят и съжалявам ,че не сложих повече.

Общи условия

Активация на акаунт