Пациентки на д-р Владимиров и СБАЛАГРМ "София"-тема 5

  • 36 841
  • 753
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 469
По тия форуми мнения колкото искаш, за мен той е супер и го препоръчвам с 2 ръце, според мен няма да сбъркате, идете и сами си съставете мнение. За всеки лекар има колкото доволни, толкова и недоволни. Човека си разбира от работата според мен.
quote author=li92 link=topic=1162242.msg40847166#msg40847166 date=1591268076]
Момичета, в клиниката на Владимров има ли андролог. Вече не знам при кой да отидем за второ мнение. Бяхме решили да отидем при Кацаров, но след като се разрових във форумите взех да се колебая.
Бихте ли ми препоръчали андролог?
[/quote]

# 121
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 030
Мисля че има,но за по-голяма сигурност се обадете да питате.Виждала съм няколко лекаря,които са приходящи за консултации,но не знам кой какъв е...

# 122
  • Мнения: 170
Момичета, в клиниката на Владимров има ли андролог. Вече не знам при кой да отидем за второ мнение. Бяхме решили да отидем при Кацаров, но след като се разрових във форумите взех да се колебая.
Бихте ли ми препоръчали андролог?
Мисля, че няма. Колкото до мненията във форумите, има инположителни и отрицателни. Ние избягахме от един в Щерев при Кацаров. И съм доволна. И то не защото е помогнал, тъй като за съжаление при моя мъж няма нито едно сперматозоидче при направени две биопсии.... А защото ми хареса отношението и си личеше, че си разбира от работата. Имаше няколко неща, които се оказа грешни от другия лекар и просто си ми направи добро впечатление човека. Даде едни хапчета да пробваме без излишни надежди, без да се натиска за лечения и прегледи и биопсии да ни взима парите. Всеки съветва според собствения си опит. Винаги е добре да се потърси второ мнение, не се отказвай Simple Smile

# 123
  • Мнения: 49
Здравейте момичета!Има ли някой започнато с стимулация?

# 124
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 030
Аз.Утре съм на преглед, лекарството (Фемара) го изпих и утре на проверка.Ако всичко върви по план другата седмица между понеделник и сряда трябва да е така чаканият ми трансфер.А утре е много специален ден за мен-синчето ми става на 12 години и вярвам,че ще получа добри новини от прегледа.През 2016-та пак на р.д.на малчо разбрах,че съм бременна.Е,нещата се объркаха,но вече знам какво да правя.Успех на всички!

# 125
  • Мнения: 1 259
Здравейте мили момичета, предстои ми първа инсеминация след 2 дни . Днес фоликулът ми беше 19 мм и ми изписаха инжекция Ovitrell, за която ми каза да я сложа днес. Бихте ли споделили дали е сложно поставянето сам вкъщи и имахте ли някакви странични ефекти  и с какво трябва да се съобразя. Притеснявах се ако ми я сложат днес сутринта да не изпуснем овулацията , ако инсеминацията е след  повече от 48 часа.
Благодаря предварително

# 126
  • Мнения: 1 681
Не съм имала проблеми с Овитрела, тя е тип писалка и се поставя лесно.Не си спомням да съм имала някакви реакции.Поставя се точно, за да тайнира овулацията, спокойно.

# 127
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 030
Овитрела ММ ми го сложи в къщи,както и всички други инжекции след като от клиниката му показаха как става.
И да споделя какво се случва с мен-вчера на ден 12(и три дни след приключване на Фемарата) лигавицата ми бе около 6 и в ляво имах един фоликул с големина 16,5.Утре пак съм на преглед, но като знам ,че при мен бавничко става нищо чудно и в понеделник да ме викат на проверка.Така трансфера се очертава около 4.07,което ще ми е ден 22 и ме устройва.Стиснете едни палци за успех че това ще е.Повече няма да отлагам...

# 128
  • Мнения: 49
Успех Елислава!!!❤🙏🙏🙏

# 129
  • Мнения: 469
Ей Ели, много положителна енергия пращам, най-сетне тоя пуст трансфер да се състои и е така едни поне 8мм да стане Simple Smile Едно момиче, с което си писах наскоро ми каза, че е спортувала на едната подготовка е направила по-хубава лигавица, заради притока на кръв в малкия таз, този сок от нар също уж вършел работа. Само споделям и стискам палета Simple Smile

# 130
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 030
Ха-ха,едва ли има човек изял повече нар от мен.Даже си бях намерила човек да ми го доставя извън сезона.Обаче не ми помогна...За движението като цяло знам,че помага и се опитвам максимално много да съм активна.Даже куче си взехме и покрай него значително увеличих физическата активност...
И да се редактирам-ще има трансфер.След цяла година го дочаках.Още не знам точния ден,но ще е между 1 и 4.07.Докторът ще ми каже днес следобед...

Последна редакция: пт, 26 юни 2020, 10:27 от Елислава

# 131
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Здравейте , доколкото познавате  Д-р Владимиров, би ли се заел с 46г. жена ?

# 132
  • Мнения: 100
Здравейте , доколкото познавате  Д-р Владимиров, би ли се заел с 46г. жена ?
Няма да Ви върне. Ще Ви предложи да пробвате с донорска яйцеклетка. При него има доста успешни опити на жени на тази възраст с ДЯ. Но много се чака. Виждала съм при него, пред кабинета му, жени на възраст много над 40 г. Ще поиска Вие и Вашата половинка да си направите пълни изследвания в неговата клиника или да му представите документи с пълни изследвания от другаде. Ще цитира статистиката, а тя е, че шансовете клонят под 5% успешни опити след 43 г. Както и всички репродуктивни специалисти, той се грижи за добрата статистика на клиниката и трябва да осъзнаваме, че не сме любими пациенти заради малкото успешни опити със собствени яйцеклетки на тази възраст. И все пак, дори и да вземете решение да пробвате с ДЯ, няма да ви откаже преди това да направите опити и със собствена Я.

# 133
  • Мнения: 1 259
Успех Елислава,

Стискам палци! Моята инсеминация мина и  сега започва  чакането . От утре  почвам и  Кринон- някоя от по-опитните дами може ли да сподеми впечатления от препрата - имахте ли странични ефекти, прилошаване или напълняване от него? Четох че има случаи, в които се събира във влагалището като на бучки и предизвиква дразнене. Ще съм благодарна за вашия  споделен опит.

В допълнение, има ли смисъл да пускам кръвен тест за ЧХГ преди 14-ти  ден от инсето или да си трая мирно и да чакам ?LaughingLaughing

# 134
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 030
Много благодаря Успех и на теб.При инсето е добре да се изчака точния ден.С кринон нямам много опит,само веднъж съм го ползвала доста отдавна.Сега ме пита дали искам него или утрогестан.Аз му казах,че имам утрогестан останал от преди и питах кое е по-добро.Той каза,че и двете и ми остави 2 пъти по 4 от това, което имам...

Общи условия

Активация на акаунт