Пациентки на д-р Владимиров и СБАЛАГРМ "София"-тема 5

  • 36 750
  • 753
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 72
Момичета, има ли някоя от вас, която е правила трансфер на 3 ти ден и има ли успешни резултати?

# 106
  • Мнения: 469
Здравейте момичета, отдавна не съм писала тук, тъй като имах нужда от време да се по съвзема от декемврийския ми първи опит и неуспех. Как сте, има ли момичета в процедура или предстоящ ЗЕТ Simple Smile На мен онзи ден ми беше 2ри ден от цикъла и стартирах естрофема и уж ЗЕТ след 15 дни...ама с това положение в момента... Чух се с Владимиров, каза че прогнозира пик на заразата точно тогава и спрях всичко Sad Много се сдухах пак ама какво да се прави... Най-важното е да сме здрави!

# 107
  • Мнения: 1 663
Добро решение сте взели, щеше да ти е много притеснено, ако трансфера се падне точно в Пика на заразата.Просто сега гледаме да оцелеем и да оцелеят близките ни.

# 108
  • Мнения: 49
Здравейте и от мен..Аз имах замразен трансфер на 2 ембриона на 12март..След три месеца от абразиото..

# 109
  • Мнения: 469
Стискам палци Иве Simple Smile Дано всичко стане както трябва и се получат нещата 🙏🤗


 
Здравейте и от мен..Аз имах замразен трансфер на 2 ембриона на 12март..След три месеца от абразиото..

# 110
  • Мнения: 49
Благодаря🙏❤

# 111
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Иве,стиснати палчета и от мен!
И моите неща ги стопирахме.Разбрахме се с доктора да се чуем на 12 ден от априло-майския ми цикъл.Дано дотогава всичко отшуми.Бъдете здрави!

# 112
  • Мнения: 399
Здравейте,
със съпруга ми правим опити за бебе около 7 месеца. Миналата седмица бях на гинелолог и ни препоръча да направим спермограма. Направихме две  - За съжаление резултата е лош - азооспермия.... Ходихме на андролог - при д-р Макки. Каза ни, че единствения начин е инвтро.. тъй като има запушване. Трябва да  направят оперативна биопсия на съпруга ми и да вземат сперматозоиди. Направиха му единствено изследване на тестостерон, като резултата е 24.80.

Мислим да посетим за второ мнение д-р Кацаров и д-р Владимиров.  Какво мислите според вас има ли смисъл от второ мнение.
Благодаря предварително!

# 113
  • Мнения: 49
Винаги има смисъл от второ мислене според мен

# 114
  • Мнения: 469
Здрасти, ние минахме и през двамата. Близо година опити, знаехме си, че има проблем, защото ММ е карал тежка заушка. Диагнозата ни не мога и да я напиша правилно Severe Oligoastenoteratozoospermia... Демек всичко най-зле. От 2 млн след добавки, изписани от Кацаров, станаха 6 млн. Но за инвитро няма смисъл, то един читав ти трябва. Като цяло и от Кацаров, и от Владимиров сме доволни. Второ мнение винаги е добре да има, за да може да се ориентирате.
Аз правих 2ри ЗЕТ миналата седмица при Владимиров. Каква ирония, теста ми се падна на 1ви юни... Уви отрицателен, нямаше и имплантация даже. Върнахме 2 бластоциста. Остават ми още 5 бр замразени.
Другите момичета, как сте, има ли добри новини покрай някоя, да раздвижим тоя застой Simple Smile

Здравейте,
със съпруга ми правим опити за бебе около 7 месеца. Миналата седмица бях на гинелолог и ни препоръча да направим спермограма. Направихме две  - За съжаление резултата е лош - азооспермия.... Ходихме на андролог - при д-р Макки. Каза ни, че единствения начин е инвтро.. тъй като има запушване. Трябва да  направят оперативна биопсия на съпруга ми и да вземат сперматозоиди. Направиха му единствено изследване на тестостерон, като резултата е 24.80.

Мислим да посетим за второ мнение д-р Кацаров и д-р Владимиров.  Какво мислите според вас има ли смисъл от второ мнение.
Благодаря предварително!

# 115
  • Мнения: 49
И ние сме с същата диягноза олигоастенотератозооспермия.Миналата година правехме икси,имах 7 бластоциста ссмо един се хвана ама с синдром и абразио.Сега ще правим опит икси за втори път.Дано стане🙏Пожелавам на всички успех и няма предаване продолжаваме...😍

# 116
  • Мнения: 469
Ivee, помня твоя случай. И на мен 6 месеца ми отне да се съвзема и някак бях уверена, че този път ще стане. Предния път 13 ЧХГ, но не нарасна, сега дори имплантация нямаше... Не знам защо, много съм разстроена пак, в петък сме при Владимиров за коментар. Мисля да пуснем Кариотип да видим да няма нещо генетично.

И ние сме с същата диягноза олигоастенотератозооспермия.Миналата година правехме икси,имах 7 бластоциста ссмо един се хвана ама с синдром и абразио.Сега ще правим опит икси за втори път.Дано стане🙏Пожелавам на всички успех и няма предаване продолжаваме...😍

# 117
  • Мнения: 49
Ще стане ако не този нареден път...човек само трябва да вярва и да не се предава,не е хич лесно ама ще се борим!

# 118
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Момичета,винаги има смисъл от минимум две мнения.
Ще се случат нещата на всички ни-на някои по-бързо,на други по-бавно.
Ето аз този месец успях да докарам страхотна лигавица и два доминантни фоликула,но т.к. ЗЕТ трябваше да е чак на ден 30 и имам само 1 ембрион, решихме да го отложим за другия цикъл,когато ще включа Летрозол,за да скъся фазата до овулацията-аз правя ЗЕТ на ЕЦ без прием на естрогени,т.к. не ги усвоявам, когато са от лекарства.И знам,че вече ще се случи Успех на всички!Прегръдки!

# 119
  • Мнения: 399
Момичета, в клиниката на Владимров има ли андролог. Вече не знам при кой да отидем за второ мнение. Бяхме решили да отидем при Кацаров, но след като се разрових във форумите взех да се колебая.
Бихте ли ми препоръчали андролог?

Общи условия

Активация на акаунт