Фермата сезон 5 тема 11

  • 133 836
  • 3 004
  •   1
Отговори
# 2 760
  • Варна
  • Мнения: 1 559
Бети ми е отврат. Кофти зъби, една такава мека. Отделно имаше много лелински стил на обличане /откроявала ми се е на разните вечеринки, които им правеха/.
Цялото охкане, пъшкане, уж случайно вкарани думички, които трябваше да са секси.. ако беше около мен, не бих я изрърпяла.
Няма да продължавам.
Красимира определено е по-спортен тип,леко като плувкиня. Но с чар. На такава жена не и се налага да мяука нон стоп, за да и се обърне внимание.

# 2 761
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
За който не е гледал същинския първи епизод от експеримента на Красимира и Митко:



Скоро в "новинарския поток" на телефона ми излиза заглавието Митко Калайджиев и Красимира от “Фермата” по-влюбени от всякога  … бствено предаване. В първия момент обаче аз възприемам "Милко" и започвам да се чудя откъде накъде пък Милко с Красимира. Rolling Eyes Това става за части от секундата, разбира се, защото видях снимката, но все пак се върнах, за да прочета, че си пише "Митко"

# 2 762
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Митко Калайджиев си е изпълнил обещанието:

# 2 763
  • SF
  • Мнения: 21 172
Ами, браво! Simple Smile Готин е. 100 пъти ви го казах. Simple Smile

# 2 764
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Конят, нали?

# 2 765
  • при късмета
  • Мнения: 24 005
Браво на Митко. Още тогава казах, че много искрен ми се видя в желанието си да купи кон на Веселка и изобщо за всяка помощ каквато предлагаше.
Като цяло Митко ми харесваше като образ, постъпи недостойно само на дуела с Красимир, според мен.

# 2 766
  • London
  • Мнения: 6 732
Чудят се с какво да напомнят за себе си, аз чакам новия сезон.

# 2 767
  • SF
  • Мнения: 21 172
Да, да... чудят се. И от чудене купуват кон.

# 2 768
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Чак пък да се чудят...
Разбирам да го е натрапил по някакъв начин, пък то... просто е публикувал в Инстаграм, както правят хиляди.

# 2 769
  • Мнения: 3 386
Ако не беше купил, щеше да бъде обвинен, че е давал празни обещания,  че е играл за пред камерите и пр.
Угодия няма Wink

# 2 770
  • при късмета
  • Мнения: 24 005
Да ама сега и психолог трябва да ѝ плати Joy

# 2 771
  • Мнения: 8 772
Еее,браво на Митака!Не съм си и помислила,че няма да удържи на думата си!За психолога-изобщо не вярвам на Веселка за психо проблемите,от които страда.

# 2 772
  • София
  • Мнения: 27 175
Аз много късно се включвам, но да споделя, че изгледах последния сезон на Фермата. Нямаше как да изгледам абсолютно всички епизоди, но да кажем, че битките гледах и някои по-интересни случки + изцяло последните три седмици без прекъсвания/превъртания. Като цяло ми хареса, но очаквах повече от игрите. Твърде силови (като за мъже) и твърде еднотипни. Точно липсата на разнообразие не ми хареса кой знае колко. Иначе имаше някои наистина тежки игри, спор няма. Най-много от всички участници ми хареса Сами. Той ми стана така да се каже любимец и много ме хвана яд, че не спечели накрая. И в Игри на волята и тук във Фермата не ми хареса как завършиха форматите, хаха. Като цяло сиромасите не ми допаднаха, иначе замисъла бе добър. Велислава ми хареса най-много от жените. Никога няма да забравя за великия дуел на арената (и не само) между Митко Караиванов и Иво Шопски. От мъжете Стани ми хареса също. Не мога да повярвам, че се стигна до секс.
Ако трябва да го сравня с Игри на волята, то ИВ ми хареса повече, но онова все пак е 1 сезон, докато това тук е 5 сезон. Има разлика... Обаче от Иван и Андрей чух, че това им бил най-силния сезон, най-запомнящия се, с най-великите битки и пр. и пр. Ако наистина е така, то аз не съм очарован цялостно погледнато. Но все пак ми хареса. Позачетох ви и вас, както винаги в темите е по-интересно, отколкото в самото предаване, хаха. Закон за Бг мама. Grinning

# 2 773
  • London
  • Мнения: 6 732
Ако не беше купил, щеше да бъде обвинен, че е давал празни обещания,  че е играл за пред камерите и пр.
Угодия няма Wink

Аз лично бях забравила какво е обещал, предполагам и хората не се вълнуват особено вече. За мен поне със сезона интереса към бившите участници се изпари, това имам предвид. Заради това казвам, че чакам нов сезон.

# 2 774
  • при късмета
  • Мнения: 24 005
Те хубаво Иван и Андрей разправяха, че това е най-силния сезон, но аз не познавам човек, гледал сезона и да е съгласен с това. Напротив, всички са на мнение, че това е най-слабия сезон. Аз гледам от трети и за това което съм гледала, и за мен е най-слабия. И в темата нагласата е същата. На И и А това им е работата, да вдигат рейтинга

Общи условия

Активация на акаунт