Фермата сезон 5 тема 11

  • 133 449
  • 3 004
  •   1
Отговори

Анкета

КОЙ е Вашият победител?

Опции:

* Гласуването приключено: пт, 03 яну 2020, 17:53

# 2 745
  • София
  • Мнения: 2 238
И на мен Ваня ми е НЕсимпатична, още като влезе в предаването. Много нагласен ми дойде годежът им във Фермата, а Митко го харесвах докато Иво беше вътре, после и той ми стана безличен.

# 2 746
  • Мнения: 8 513

    Добре де,не можеше ли просто едно  "Честито!"?

А ти ще ме ограничаваш в писането ли?
Не може просто едно "Честито!" Твърде ми е просто. Simple Smile
На кого да го пиша това "Честито!"?  Нито са пред мене, за да им честитя, нито ще го прочетат. Тук пиша с вас. Окей, марулета, имаш от мене едно просто "Честито!"
    Не те ограничавам,въобще.Зададох прост въпрос,на който вече получих прост отговор.

# 2 747
  • London
  • Мнения: 6 732
Поли и Краси на някакво събитие - Секссимвол или нещо от сорта. Явно Поли е спечелила приз.
https://www.instagram.com/p/B7gTNj_n01B/?utm_source=ig_web_button_share_sheet
И Бети е намазала награда.

# 2 748
  • Мнения: 2 560
Мале, те събрани отбор юнаци на това събитие. Поли не изглежда уау, ама Краси и Сами са свежарки.

# 2 749
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
От https://www.flagman.bg/article/205857 :

Цитат
Участниците от "Фермата" обраха половината статуетки. Оказа се, че любимците ни от малкия екран са много обичани от всички, а освен това и адски... секси. В категория "Риалити секссимвол" наградата спечели Елизабет от "Фермата".
Тя пребори своята колежка от риалитито Красимира и Бояна Генова от "Игри на волята". Бети вече се готви за сватба. Чаровната брюнетка се сгоди веднага след като напусна формата. Щастливото събитие ще бъде след няколко месеца, а Елизабет е поканила всички най-близки от шоуто за най-важния й ден. Изненадващо за всички Паулина и Красимир от "Фермата" се окичиха с наградата за най-секси звездна двойка. Залюбилите се в риалитито имаха сериозна конкуренция в лицето на Алекс и Дани Петканови, както и Криско и половинката му Цвети. Сами е секссимвол при мъжете. Мачото, който може да плени всяка жена, се появи на светското събитие с очарователката си приятелка и близкия му приятел Митко Калайджиев, с когато се сближиха във "Фермата".

# 2 750
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 046
Бети и секссимвол?! 😳 Ай стЮга бе!

# 2 751
  • London
  • Мнения: 6 732
Ами явно са искали да заложат на някой без тунинг, че в последно време във всеки конкурс печели някой с по 5-6 пластични операции.

# 2 752
  • При семейството си
  • Мнения: 6 507
Категорията е “Реалити сексимвол”, по-горе  са посочени и другите претендентки в същата.

# 2 753
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 046
Ами дори и това с тунинга да е, сори, ама Бети ми е далеч от секссимвол.   По-хубавки имаше от нея. Една Краси, например.

Последна редакция: сб, 25 яну 2020, 03:58 от Pupitka

# 2 754
  • SF
  • Мнения: 20 771
Бети и секссимвол?! 😳 Ай стЮга бе!

Ами тя доста говореше за секс. Държеше се по един секси лигав начин, който е предизвикателен за доста мъже "да я опитат".

# 2 755
  • София
  • Мнения: 4 192
доста пъти се оплака че й липсва секса. А мъжете обичат животинските инстинкти

# 2 756
  • London
  • Мнения: 6 732
Вкус другар няма. Не знам кой е журирал, но явно Бети му е била по вкуса.

# 2 757
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Гласуванията бяха онлайн, мисля.
Явно "студенината" на Красимира ѝ е попречила да стигне до повече от второто място.

# 2 758
  • London
  • Мнения: 6 732
Много е широкоплещеста Красимира. Това не се харесва на всеки, самите й стойки, поведение.... бяха далеч от нежна женственост. Оттам навярно е и резултата, една жена не е само лице и черти, тя е държание, походка, стойка, глас, излъчване, маниер. При нея нещата бяха леко махленски в тази насока, Бети е по-женствена.... макар и не първа красавица според мен. Разбира се, нищо лично към двете, просто виждане за нещата и опит за прочит на избора на хората.

# 2 759
  • Мнения: 8 507
Красимира си е направо мъжествена в сравнение с Бети.Мъжествена в лице,скули, широки рамене.Бети е по женствена, а кривият зъб и придаваше някакъв чар и характерност

Общи условия

Активация на акаунт