Слънчеви юнски късметчета 2020 - ТЕМА 4

  • 22 492
  • 744
  •   1
Отговори
# 60
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 639
Според мен не трябва да се приемат на гладно витамините. Аз 1 път направих тази грешка и веднага повърнах.. ама и аз не съм и сериозна с тях, защото много ми се повдига от тях, всички ми миришат ужасно гадно.

# 61
  • Мнения: 168
Аз каквото и да взема на гладно, лекарство или витамини,  и веднага съм го върнала... Може би при хората с по-чувствителен стомах така се получава .

# 62
  • Мнения: 188
На мен ми се гадеше от Пренатала и го смених с Пре Мама Дуо и съм по-добре.След ядене пише си и на опаковката.

# 63
  • Мнения: X
Аз пия Prenacare Original, по предписание на АГто. Честно казано нямам наблюдения дали от тях ми става лошо, тъй като на мен все си ми е лошо, но като цяло съм доволна. Със сигурност знам обаче, че не бива да се приемат на гладно. 

И аз пак да се върна на мойто питане от днес.
Относно продуктите стимулиращи лактацията. Знаете ли от кога е добре да започнат та се приемат и имате ли впечатления от добре работещи такива?

# 64
  • Мнения: 3 945
След като родиш, сега няма никакъв смисъл.

# 65
  • Мнения: X
Имам и едно много глупаво питане, чак ме е малко срам да си го задам ☺ На ранния скрининг преглеждат през корема, нали?
Последно ме гледаха през влгалището преди 3 седмици, а с предната си бременност ходих направо на втория! Това го казвам в моя защита 😁

# 66
  • Мнения: 79
Аз пия Биозин мама и фолиева,като тя е до 16 г.с. а биозин до края

# 67
  • Варна
  • Мнения: 358
И аз пия само фолиева киселина. АГ каза витамини - по-нататък.

# 68
  • Мнения: 46
Здравейте мами Simple Smile Ето ме и мен .Не бях писала от много време,но пък си ви следя редовно,просто исках да мине БХС.Е,мина.Всичко наред Simple SmileНеразбиране много от самите резултати да си призная ,но докторът каза ,че са добри.Относно витамините аз все още си пия доста.Витамин Д ,фолиева ,магнезий, желязо ,калций ,комбинирани за бременни и утрогестан.Все още се притеснявам дали всичко е наред,защото между прегледите са цели 14 дена и съм в невидение дали бебо е добре от преглед до преглед.При вас как е ?Кога ще започнем да усещаме движение на бебчето ,че да отдъхна.При мен пише че е предна плацента и явно ще си почакам докато почна да го усещам .Наближават празниците.Вие вече съобщихте ли на роднини и приятели?Как ги изненадахте?

# 69
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 238
Ако може да ви върна на тема витамини.. Някоя ако пие Пренатал на джеймисон,може ли да сподели преди или след храна ,защото днес за 1 ви ден пих и едва не повърнах сутринта ... на гладно беше .

Аз пиех също Пренатал след хранене и половин час след това повръщах всичко. Така няколко дена, докато се усетя, че е от него. Пила съм го и преди, но сега не знам защо не ми понесоха. Смених ги с Фемибион 1 и нямам проблеми. Отделно пия метафолиева киселина и Омега 3 по предписание на АГ.

# 70
  • Мнения: 199
А някой с главоболие?  От както влязох в 12та седмица ,главата от следобяд до този момент си ме наболява, търпимо е,но бива ли?

# 71
  • Мнения: X
Brrrrrr, аз съм със зверско главоболие втори ден, а официално от днес съм 12та седмица.

# 72
  • Мнения: 199
Brrrrrr, аз съм със зверско главоболие втори ден, а официално от днес съм 12та седмица.
Същата работа и то само следобяд и вечер..по принцип не ме боли глава.

# 73
  • Мнения: 1 104
И мен нещо ме наболява тези дни повече. Преди не беше така. Утре влизам в 13гс.
Аз от днес усещам и някакви опъвания от двете страни на корема. Много е неприятно, но не е като болка, по-скоро дискомфорт.
На преглед съм чак след 10 дена и се надявам всичко да е наред.

# 74
  • Мнения: X
И мен по принцип не ме боли! Аз пробвах с импровизирана акопресура. Има ефект, но слаб.

Общи условия

Активация на акаунт