Слънчеви юнски късметчета 2020 - ТЕМА 4

  • 21 705
  • 744
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 285
Първо ви благодаря за милите думи Heart  И аз все се надявам догодина да е нашата вече! С две думи на прегледа преди генетичния установиха спрял пулс на бебето и се наложи кюретаж по спешност. Поради късната седмица се наложи допълнително инжекции и окситоцин, за да ми предизвикат контракции. Изпратихме материал и за генетичния, и за хистология, ако е възможно да установим причината. В момента вече съм изписана, вкъщи съм, имам още кървене.  Момичетата, които минаха през този ужас, колко време продължи кървенето? Пожелавам ви от сърце аз да съм последната напуснала темата и да няма други, които да ви разстройват с подобни новини.

# 46
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 634
kate_hecate съжалявам и аз за това, през което трябва да преминеш! Следващият път всичко да е наред пожелавам!

По спомен не повече от седмица имах някакво течение, след кюртажа.

# 47
  • Мнения: 38
Момичета, записвам се и аз в новата темичка😊 32год., София, термин 10-ти юни.

Kate_hecate, съжалявам за загубата😑 догодина с нови сили и късмет!

# 48
  • Мнения: 168
Kate_hecate , съжалявам много ! Дано няма повече напуснали групата 😔
🌸🍀🌹

# 49
  • Мнения: X
Здравейте, момичета! Някой знае ли от кога е добре да се започне приемът на продукти стимулиращи лактацията? (Баткото почти не можах да кърмя поради липса на достатъчно кърма и сега ми се иска да се постарая повече) И от кои продукти имате положителни отзиви? Аз приметно съм чувала, че шустлеровите соли са доста добър вариант.

# 50
  • Мнения: 298
kate_hecate съжалявам много! Ти си силно момиче. Догодина всичко ще е наред - пожелавам ти го от сърце!

# 51
  • Варна
  • Мнения: 358
Здравейте, момичета! Как сте? Simple Smile
При мен вече лека полека неприятните симптоми си отминават. Днес ходих да си правя най-после изследванията. Малко ме разкатаваха, че в Сити Клиник не можели да ми направят всичките и си пообиколих, но в крайна сметка успях. (Предната бременност пак ходих там, но не ме връщаха - явно преди 6г. е било по-различни). След като ми взеха кръв обаче така ми прилоша... пак събрах границите за кратко. Вече съм добре и нямам търпение да мине седмицата, че в събота съм на ФМ и много вече искам да видя бебчо. От 15.11 не съм била на преглед.
Хубав ден и успешна седмица на всички, без лоши симптоми! Simple Smile

П.П. Съжалявам много за момичетата със загуби! Бъдете силни и следващия път ви пожелавам лека бременност и здрави бебчета около термин!

# 52
  • Мнения: 3 916
Здравейте, момичета.
Най-накрая и аз се регистрирах за ЖК. Видях пак бебкА, подскачаше, риташе, мяташе ръце и крака. Всичко е наред.
Вчера се прибрахме от Виена, ох, да ви кажа, така хубаво си хапнах, всякакви вкусотийки, че сега вече много ми личи, ама май е от шницелите Grinning
Взех си направление да си пусна изследванията, Бодимед дали работят със ЗК, знаете ли?
Кате, съжалявам за загубата!

# 53
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 634
Днес и аз пусках изследвания. Всичко изглежда в норми, TSH-то и то, глюкозата и тя, което само може да ме радва.
В Бодимед пусках, с направление си бях.

# 54
  • Варна
  • Мнения: 358
Здравейте отново. Simple Smile Тъкмо си гледах резултатите от изследванията и се чудих как да тълкувам следното:
Урина - Седимент                                  Профил   *   *
Седимент - Левкоцити (Sediment WBCs)   ↑            6 (на поле до 4)
Седимент - Еритроцити (Sediment RBCs)   ↑            5 (на поле до 2)

Има ли някоя друга с такива стойности?
Също така не видях да са ми правили изследване за Токсоплазмоза. На вас правиха ли ви такова или се прави на по-късен етап? (с първата бременност ми правиха, но не се сещам в коя седмица)

# 55
  • Мнения: 3 916
Супер, мерси, Кристияна, утре направо отивам. Инвизибъл, аз си мисля, че токсоплазмозата си я пусках по собствено желание първия път. За урината нищо не мога да кажа.

# 56
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 634
На мен за урината ми пише навсякъде - негативно, само на рН - 6 ( в нормалните стойности е, но честно казано не знам какво значи).

Токсоплазмозата не мисля, че минава през касата, за да е пусната с направление. Предният път имахме котка и си спомням, че сама съм си пускала изследвания за това.

Чух се и с ендокринолога. Разбрахме се да не правим обременяване сега, защото глюкозата е ок, и съм качила само 1кг и то плаващ. Това много ме радва, но трябва да пооправя още храненето, че нещата да се задържат все така.

# 57
  • Мнения: 199
Ако може да ви върна на тема витамини.. Някоя ако пие Пренатал на джеймисон,може ли да сподели преди или след храна ,защото днес за 1 ви ден пих и едва не повърнах сутринта ... на гладно беше .

# 58
  • Мнения: 346
Някоя мама да пие Огестан като витамини , или какво пиете ако може да споделите

# 59
  • Мнения: 419
Аз не пия никакви витамини,освен фолиева киселина.
Принципно с витамините нещата са деликатни.Първо има значение дали изобщо организма се нуждае от витамини.Второ-ако се пият ,то усвояват ли се изобщо.Също-какви витамини,синтетични,органични,на кой производител,каква доза....
За най-необходимите за правилното развитие на плода,се пускат специални изследвания и по преценка на лекар се назначават в необходимага доза.И в необходимата форма,за да бъдат усвоени.

Общи условия

Активация на акаунт