Кой е любимият ви виц? Нека се посмеем заедно...- 25

  • 123 916
  • 735
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: X
Не е точно виц. Щях да го пускам в една друга тема но май разума взе превес.
Скрит текст:
Андрешко не иска да носи маска. Андрешко не иска да си купи маска. Иска да МУ я купят. Андрешко дава всеки ден 5 лева за цигари, но 2 лева за маска няма да даде.
Андрешко не иска да стои вкъщи. Андрешко иска да се разхожда и спортува. Той не е спортувал нито веднъж през живота си, но сега е първи олимпиец.
Андрешко реве, че няма пари, защото има кредити. Но си купува телефон за 1000 лева и автомобил за много повече. Някой друг му е виновен, че е прострял краката си извън собствената черга.
Андрешко псува държавата, защото е повече от държавник, той е политолог, вирусолог, той е пенкилерът на пенкилерите. Нищо, че не може да пише грамотно.
Андрешко иска да е здрав, но не иска да спазва правилата. Той реве кански срещу съседа си, който се е върнал от чужбина и е под карантина, иска да го линчува (ако може! ), а после праща децата си да играят навън, защото е здравословно в условията на коронавирус.
Вие не можете да се мерите с Андрешко. Той е над всички и всичко. Той е алфата и омегата, той не си оставя магарето в калта. Той го е яхнал и препуска по форумите. Време на дарителство е. Андрешко има много акъл за даряване.

# 706
  • Мнения: 11 571
- Добър ден! Обаждам се от полицията. Понеже мъжът ви, се е прибрал от Италия преди седмица. Да проверим дали спазва карантината.
- Как така се е прибрал преди седмица?

-Уважаеми родители,кажете как протича при вас дистанционото обучение на вашите
деца?
-Не зная!Ние нашата учителка я блокирахме!

# 707
  • Мнения: 10 073
До къде ни докараха - да вървим по улицата, да срещнем нЕкой хубав мъж и да го заобикаляме от 2 метра!

Най-накрая и аз заживях като папата.Излизам на балкона и махам на хората...

# 708
  • Габрово / но е чистокръвна старозагорка/
  • Мнения: 4 465


# 709
  • Мнения: 805
Я колко моем да лежим...
 Они толко карантина не моат да ми измислат...🤣🤣🥃, да ви кажа па аз 🤣🥃

# 710
# 711
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Днес сутринта си взех дълъг и приятен душ. Намазах се с крем за тяло. След това си направих прическа. Облякох любимата ми рокля на цветя. Обух си най-високите обувки. Сложих си от скъпия парфюм, само за специални поводи. И се чувствах толкова добре.
А шефът само с две думи успя да ми развали настроението.
Вика ми :
- На какво си се направил, бе Трифоне!!!
*******

Жена ражда момче на борда на самолет на Ryanair. Минути след раждането момчето проговаря:
- Преди имах повече място за краката...
*******

Журналист бил командирован в малко селце, но се наложило да остане да пренощува. Питал къде да отседне и го насочили към малка къщичка в края на селото. Там живеела сама, местната хубавица. Поздравил той и ѝ поискал подслон. Тя го приютила, но му обяснила, че има само едно легло и се налага двамата да спят на него. Легнал си той и нали е почтен човек, завъртял се с гръб и заспал.
Става сутринта, домакинята на двора и храни кокошките. Нашият човек се приближил и я питал:
- Защо имате толкова много петли- гледам, че колкото кокошки, толкова петли, за първи път виждам подобно нещо?
Тя отвърнала:
- О, не се притеснявай, той само един върши работа, другите са журналисти.
*******
Срещат се Киркор и Гарабед на Главната в Пловдив. И двамата с доволно наднормено тегло. Гарабед казал:
- Знаеш ли, има един санаториум и много хора се връщат доста отслабнали. Мисля да отида.
След месец се срещат отново, Гарабед видимо отслабнал и се хвали:
-Имаше една сестричка, с ужасно дълги крака, сутрин като се плесне и каже: "Който ме хване, негова съм."
И аз едва последния ден я хванах.
Киркор бил много впечатлен и решил да отиде в този санаториум. След месец отново се срещат, Киркор- толкова слаб, че едва ходи.
-Какво става с тебе, бе човек, защо толкова много си отслабнал?
-Ами ние нямахме сестра с дълги бедра, но пък сутрин един негър като се плесне и каже: "Който хвана, мой е!" И аз едва последния ден му избягах.
*******

Умряла Иванка и отишла при Свети Петър. Св. Петър я пита: "Прегрешавала ли си?", Иванка: "Не съм Свети Петре, никога". Щрака Св. Петър нещо на компа си, не я намира в списъка. Пак пита, тя пак същото. Той пак търси в компа и казва: "Ама сигурна ли си, че не те намирам в списъка?"
Иванка: "Абе Св. Петре, само веднъж съседа се опита да ми го тури през оградата ама не успя съвсем."
Св. Петър: "Айде сега се върни долу, да ти го вкара изцяло, щото моят компютър с дроби не работи!"

# 712
  • Габрово / но е чистокръвна старозагорка/
  • Мнения: 4 465
- Кире, не мога да ти се начудя как така обичаш
тъщата повече от жена си, бе човек?
- Тъщата от самото начало беше против този брак...

Мъж се прибира у дома мрачен и ядосан. Тъкмо е бил в болницата при тъщата. Жена му го посреща на вратата:
- Как е мама?
- Майка ти е здрава като кон, скоро ще излезе от болницата и ще живее при нас.
Жена му изненадана:
- Не разбирам. Вчера лекуващият лекар ми каза, че тя умира. Мъжът гневно обяснява:
- Не знам какво е казал на теб, а на мен каза да се готвим за най-лошото...

# 713
  • Мнения: 18 631
Тате, "Малката русалка" българска приказка ли е? - Не. - А кой я е написал? - Андерсен, дъще. - А как му е първото име? Бащата се замислил, но скоро отговорил: - Памела.


Блондинка кара по магистралата за Пловдив. Тъкмо минала тунела "Траянови врата" и полицай я спира. - Г-жо, защо не включихте светлините в тунела? - Аз откъде да знам къде се включват светлините във вашия тунел...?
.....
След като дълго пробвала обувки в магазина, блондинка се обръща към продавача: - Най-после тези са ми добре, колко струват? - Нищо, с тях дойдохте.

Блондинка се възмущава: – До кога този геноцид над българското население и култура!? Вчера в детската градина са учили детето ми на арабски цифри...
.....

Габровец отива със семейството си в София на гости на роднини. На гарата пита таксиметров шофьор: – Колко ще струва да ни закараш до Лозенец? – До Лозенец… чакай да сметна… Ами към 15 – 20 лв. – Колко?! Абсурд! По-добре да ходя пеша. Бакшишът познал с какъв си има работа и рекъл: – Добре, няма да ми плащаш, ако издържиш да не обелиш и дума през целия път! Габровецът веднага се съгласил, натоварил семейството и багажа и тръгнали. Таксито лети, провира се между колите, клаксони, псувни… Габровецът се поти, хапе устни, гризе нокти, мени цветове, но мълчи. Стигнали и бакшишът рекъл: – Поздравления! През целия път не издаде звук! Кажи ми, кога ти беше най-трудно да издържиш? – Ами… когато изпадна детето при НДК -то…


Един доктор към млад мъж: - Пушите ли? - Да, аз съм млад ерген тъй че пуша… - А алкохол употребявате ли? - Да, аз съм млад ерген, тъй че пия… - А полов живот? - Да, аз съм млад ерген, тъй че… - Да ви кажа честно, ще трябва да забравите за всички тези неща? - Хм… То с пиенето и пушенето някак си ще се справя, но със с*кса ще е много трудно… - В такъв случай ще трябва да се ожените. - Това пък защо? - За да спрете със с*кса постепенно…
.....
Един мъж се оплаква на жена си: - Скъпа, днес четох в един хороскоп, че през 2020 година ще са щастливи само тези зодии с рога - Овен, Телец и Козирог. А пък аз, за съжаление съм Скорпион! - Ооо, скъпи, изобщо не се тревожи! Аз съм се погрижила за това и ти да бъдеш щастлив!
.....

Последна редакция: нд, 05 апр 2020, 22:57 от Бор_яна

# 714
  • Габрово / но е чистокръвна старозагорка/
  • Мнения: 4 465
Съпругът на отвлечена съпруга разговаря с похитителите по телефона:
- Защо забравихте майка ѝ, изроди долни!?

Умира тъщата. Зетят пише следния епитаф:
- "Боже, приеми я със същата радост, с която ти я изпращам!"

На пияна глава заредих капана за мишки вместо със сирене
със 100 лева. Сега тъщата е с три счупени пръста...

# 715
  • Мнения: 18 631
Надпис в учреждение: "Моля, почиствайте си работните места след хранене, майките ви не работят тук!"
.....
Вече от 20 години съм женена, и през цялото това време обичам само един мъж! - Направо завиждам на съпруга ти! - Той пък какво общо има, той даже не знае!
................
Студена сутрин. Вали проливен дъжд. Някакъв прецапва и притичва през локвите и с голям зор стига до закуските: – Значи, дайте ми едни милинки за мене, а за Мичка, за Мичка, я дайте за нея един бюрек! – Мичка сигурно е жена ви? - пита продавачката. – Естествено, че е жена ми! Мама в толкова гадно време никога не би ме накарала да изляза!
..
Жена към мъжа си: – Нали не си забравил, че днес ще имаме много гости? Мъжът веднага отива в антрето, взима всички чадъри и ги прибира в килера. Жена му учудено: – Какво? Страх те, че гостите ще откраднат чадърите ли? – Не, страх ме, че ще си ги познаят!.
...
Мъж, заедно с жена си, лежи на плажа и се пече. Мъжът е такъв един мъничък, невзрачен... По едно време забелязва, че жена му не сваля очи от седящия наблизо широкоплещ, мускулест мъжага. Нервите му не издържат и мъжлето се обръща към нея с думите: - Гледаш го, а? И какво, палиш се нещо? Гледай, гледай, ама си спомни и за съседа, дето има гараж за два Мерцедеса, а какво държи в тях - само един велосипед...

Последна редакция: пн, 06 апр 2020, 19:11 от Бор_яна

# 716
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 053
Скрит текст:








# 717
  • Мнения: 553
Преди карантината си купих клин на маргаритки. Днес го обувам, той бил на слънчогледи!

# 718
  • Мнения: 11 555
Яж, пий и си носи новите маски.

# 719
  • Мнения: 18 631
Учителски бисери
Скрит текст:
Последните два чина да излизат моментално, утре да си доведат и родителите!

Какво ми се мъкнете на тумби един по един?!

Ами така е като с едното ухо слушате, а с другото приказвате.

По коя тема ще говориш, Петко? Забележи, че само на теб давам избор по какво да те скъсам!

Ученици, тъй като утре е събота и неделя…

Деца, много сте ми умнички, ама що тъй простейте, бе келеши.

Погледни се на какво приличаш! Панталонът ти смачкан, обувките - мръсни, не си се обръснал. Все едно си петгодишен…

Защо си нарисувал такъв неравен квадрат, бе? Да не си далтонист?

И ако някой ще се разболява, да ми се обади предварително.

Представете си, че съм триъгълник и се въртя около оста си… (Учител по математика)

Ученици, виждате ли невидимите ъгли на пирамидата?… (Учителка по математика)

Това тука е пила - с нея се пили, а това тука е чук - с него се чука… Ама не всичко. (Час по трудово)

Ученици, сега ще взема две метални топчета… Едното от желязо, а другото от дърво… (От час по физика в седми клас)

Когато човек се задави, може да умре много сериозно. (Учител по биология)

Това е масата на масата, която е в покой. (Учителка по физика)
Да направим квадратен чертеж с известна правоъгълност…

Ученици, начертайте окръжност с формата на кръг!

През 1742 година, както си спомняте…

Цял час чукам ли чукам, а вие - нито "Ах!", нито "Ох!"!

Да знаете! На парченца ще ви нарежа, в бурканчета ще ви затворя! И всичко това от любов към вас.

Когато часовникът удари 13 пъти, не само че последният е грешен, но и поражда съмнение в останалите дванайсет…

Не ме гледайте какво говоря! Следете мисълта ми там, където я има.

Има отсъстващи - виждам ги!

Ученикът с дъвката - в коша!

Говорете си наум, че притеснявате изпитваните!

Браво, бе! Вие много учите! Вчера влизам в едната стая - двама четат, двама спят, влизам после в другата - точно обратното.

Казала съм: като се прозяваш, да си затваряш устата.

В българската възрожденска къща е имало три вида стаи - големи, малки и двор.

Ако Йовков беше жив, щеше да се обърне в гроба.
Всички да се строят зад шведската стена! (Учител по физкултура)

Преведете думите, които не знаете! (Учителка по английски)

Тази редица има залитания в търсене на околен ръб. (Учителка по математика)

Той бил бедна душица - имал само едни гащи на гърба си. (Учител по литература)

Никой да не ми пипа топките! (Учител по физкултура)

Момичета, събличайте се, аз ей сега идвам! (Учител по физическо)

Начертайте две безкрайно дълги прави с дължина 3 метра! (Учител по математика)

Следвайте ме, аз ще ви настигна… (Учител по физическо)

Ако ти ударя един шамар, ще започнеш да трептиш хармонично… (Учителка по физика)

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт