Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 702
До нас има едно магазинче за препарати и ми препоръчаха течен перилен препарат и омркотител Fairy non bio за английския пазар. За петна взех на Nuc stain remover, отделно имам и Вениш за цветно и бяло. Имам и дезинфектант Heitmann sensitive.

# 61
  • Мнения: 4 660
Този път не мисля да ползвам бебешки не виждам смисъл в тях ще си карам с каквото пера сега. Също не мисля да гладя няма да се тормоза с това.

# 62
  • Мнения: 217
RFM спокойно, няма как да не се справиш с раждането. Няма такава жена, която да не се е справила. Всичко зависи от теб. Бъди позитивна и слушай лекарите и акушерките.
Мисли за раждането и мен ме обземат, нищо че е втора бременност. Но от предишното раждане са минали повече от 7 години и сега ми е едно странно, все едно за първи път ще раждам Joy Една идея по- спокойно ми е от първият път, но пак си го има вълнението. Дано мине леко и бързо като първият път Blush
Аз прах за пране взех SANO Maxima Sensitiv. Ужким за БГ пазар е най- добър. Все още не съм почнала да пера, но от другата седмица ще започна по малко. То и тогава влизам в 9 месец.

# 63
  • София
  • Мнения: 702
pocoloco1 как роди първия път?

# 64
  • Мнения: 154
pocoloco1 Heartpulse
Аз купих течен Ариел, не намерих прахообразен. Чудя се и за Сано максима, Персил, но не знам дали е добре да използвам различни. Омекотоител няма да купувам - четох, че не се препоръчва.
Мисля да гладя, но колкото да не са измачкани дрехите, няма да имам нерви и от двете страни. Суша всичко в сушилня и така се успокоявам, че някои неща мога да не гладя. Satisfied

Последна редакция: чт, 05 дек 2019, 21:35 от RFM

# 65
  • Мнения: 108
Здравейте, мами!
Имам дрешки за момченце 50-56 размер и бих искала да ги подаря на някого. Който има интерес, моля да ми пише на лично да се разберем как да ги изпратя.
Успех и леко раждане!

# 66
  • Мнения: 217
Ray Of Light първият път родих нормално, като резултат си имам белег от епизиотомия. Главата на на бебето беше голяма, а иначе беше мъничко човечето. Сега с второто не знам как ще е Rolling Eyes

# 67
  • Мнения: 6 952
Момичета в lc wikiki са пуснали по дълбоки бикини (розови)9 лв.и сутиени за кърмачки.Аз си взех сутиен и надолу като потник Simple Smile
Не съм започнала още да пера дрешки мисля да купя и малко ританки Simple Smile
Като прах и аз мисля за сано максима

# 68
  • Мнения: 4 660
Днес бях на тонове, след 10 дни пак.
На видеозон не са ме гледали, последно каза че върви нормално бебето.
Имам насрочена дата за планово секцио преди Коледа. Надявам се да утикаме и до там.
Купих и дрехи на каката за изписването, сега лежим и чакаме "деня ".

# 69
  • Мнения: 204
Малко съм в паника. На третата фетална излезе, че бебчо има киста в корема, което лекаря каза, че се съмняват за стеноза. Моля, ако някой има опит в това да сподели. Казаха ми,че ако не изчезне само, се маха оперативно след раждане. Ходих на тонове, всичко е наред. Върви си по седмици, но аз не мога да спра да мисля за това. Опасно ли е, фатално ли е... Доктора ми каза да не се притеснявам, ама как да стане...

# 70
  • Мнения: 125
Съжелявам, че не мога да помогна. Не съм чувала за подобен проблем, мис Съншайн. Потърси второ мнение. И на мен ми казаха 99% кухо яйце, миома и кво ли още не, ама нямаше нищо подобно.
Аз съм в 35 гс, гледаха ме към края на 34 -2650 гр. Дата за секцио между Коледа и Нова година, колкото и да ми се искаше да е 2020 г.

# 71
  • Мнения: 21
Здравейте мили бъдещи мами.Желая ви леко раждане  и здрави бебоци.
Аз съм от Януарските мами на 2019та година.
И съм тук ако мога да ви помоля, да подкрепите моето Януарче Марио, като гласувате за него на този линк:
https://fotografsofia.com/contestants/mario-2/
Благодаря ви предварително.💐😊

# 72
  • Мнения: 112
мис Съншайн според мен отиди на ФМ на още едно място за второ мнение.Поне ще ти кажат до колко е опасто...
Относно праха-взех Тео бебе, след което чух само лоши отзиви за него 😑. Като свърши може би ще взема Сано максима.
Shantal и на мен ми дадоха дата за секцио между празниците -27.12. Хем нямам търпение вече, хем ме е страх... колкото повече наближава, толкова се паникьосвам Sad

# 73
  • Мнения: 4 660
За дъщерята ползвах Тео Бебе останах с впечатлението че доста свива дрехите , но за сметка на това много хубаво изпира петната.

# 74
  • Мнения: 6 952
В коя седмица определихте с док дата за секцио ?

Общи условия

Активация на акаунт