Отговори

Анкета

Заглавие за следващата тема да е :

Опции:

# 45
  • Мнения: 33
Здравейте,
След снощния преглед:
32 г.с. бебка вече е 2057 гр. и се развива повече от добре.
Миомите ми не са се оголемили или променили, което също е добре.
Очаквана дата за секцио около 15.01.2020.

# 46
  • Мнения: 4 660
Ами те гинеколозите го смятат термина по друг начин.
Последен цикъл 31.03 + 9 месеца и 7 дена = термин 07.01.2020

# 47
  • София
  • Мнения: 688
pocoloco1 аз днес влизам в 35та седмица и при мен тези 10кг ми се струват , като сто, корема толкова бързичко почна да расте, направо с дни. Но като цяло се чуствам повече от добре, бях подготвена че бременеенето е доста по-труден процес, уви по-щастлива не съм се чувствала. 🥰
И аз днес там на тонове, ще ми вземат и секрет.
Утре мисля да се заема с коледната украса вкъщи. 😍🎄А вече си е и снежно!❄

# 48
  • Мнения: 142
Отчет и от мен ☺
+ 13 кг. В 32 г.с.
Днес бях на преглед, всичко е наред с бебо. Мисля че каза 1,900 кг. 🙄 Много не им се впечатлявам на тези кг., като се роди ще го видим 😂😂 , една седмица напред върви, главично вече си стои. Пращаме на очен. И от 19 ще съм в 45 дневния, след това започваме с тоновете.
Ray of right, би ли споделила, и аз имам проблеми с хемороидите. Тази бременност се довърших, така съм цъфнала, че не ми се мисли след раждането какво ще е ?

# 49
  • Мнения: 6 536
И аз от 19 влизам в 45 дневния болничен ❄❄❄

# 50
  • Мнения: 204
Ох и от мен отчет от днешния преглед. Може ли някой да ми каже нещо опасно и притеснително дали има? Утре ще звъня на лекарката...

# 51
  • София
  • Мнения: 688
krasss_ освен с храната и народната медицина ( баня от смрадлика ) лекарството, което към момента ме успокоява е Хоморрел , пише че е 100% натурален мехлем, не знам доколко е така 🤷🏻♀но е факт , че към момента при мен действа успокояващо. Колкото и да ти е странно пролетта отново се беше активирал и много ме успокояваше поза Баласана, опитай.
Мис Съншайн в предвид напредналата бременност , според мен хематологията ти е супер. Тези отколконения са съвсем нормални.
За урината не знам обаче, може би ще ти кажат да пуснеш стерилна. Между другото аз не знаех следното изискване, освен че трябва да е първа сутрешна урина , хубаво е да е след  локален тоалет, но да е средна порция.

# 52
  • Мнения: 259
Хемоглобинът е нисък, но не чак толкова + може би наистина ще трябва стерилна. При мен всеки път като има отклонения в урината и пускам стерилна - всеки път е чиста ама ... трябва да се провери.

# 53
  • София
  • Мнения: 688
При бременните жени често се наблюдава разреждане на кръвта непропорционално на нарастването на обема на кръвната плазма. 110г/л хемоглобин не мисля, че е нисък, АГ следят да не падне под 100г/л, е зависи и от колко започнеш. Аз започнах от 120г/л и е 113 към момента, което си е екстра, според моята АГ.
Blush

# 54
  • Мнения: 6 536
Хемоглобин 110 браво моя е 92 и ще ме изследват за таласемия и утре съм пак на изследвания кръв и урина, но док ми каза стерилна -да си купя от аптека контейнер за урина и утре рано отивам .
Момата ни върви 2 седмици напред големичка е.Говорихме за раждането той ми каза "ако си моя жена не бих ти препоръчал нормално" имам още малко време да реша .....
Вие какви превръзки ,на коя марка ще си купувате?

# 55
  • Мнения: 217
И моят хемоглобин е 112 (в понеделник пусках кръвни изследвания). Снощи бях на преглед при АГ-то, при което ще раждам. Каза ми, че хемоглобина ми е супер за бременна и да не се притеснявам.  Резултата от прегледа е тонове, плацента и води- всичко е прекрасно. Бебо е 2200гр. в 35г.с. Дребосъче е, но се надявам да порасне още. АГ иска да изкарам празниците 2 в 1, за да може бебето да стане около 3кг. Лощото е, че ниско се е разположил и ще е трябва повече лежане и почивка. Чакам да ми излезе резултата от МБ, че преди месец и нещо лекувахме кандида и вече се надявам всичко да е наред.

# 56
  • София
  • Мнения: 688
Mimi9999 взех на Хартманн - Моликеър, по препоръка на приятелка раждала скоро, има и боксерки към серията, били много удобни.

pocoloco1 и моя бебчо е разположен ниско долу от поне месец. АГ все казва задръж до средата на декември, термина ми е средата на януари. Не мисля, че имам индикации за раждане и се надявам празниците и ние да сме си 2 в 1.😊

Момичета вие как сте, как се чувствате? Обземат ли ви вече мисли за раждането? Другата седмица съм на тонове и тогава ще  ме гледат и на ехограф и ще поговорим за раждането.

# 57
  • Мнения: 259
Аз гледам да не го мисля докато не влезна поне в 9тия, че иначе времето не минава 😁 Не съм прала, не съм купила и всичко и след седмица почвам малко по малко да се задействам. Хем занимание ще имам да не го мисля толкова това раждане, хем ще отметна нещата 😁

# 58
  • Мнения: 154
Мен определено вече ме е страх и от раждането, и след него. Постоянно мисля и премислям дали ще се справя. Много се надявам да родя максимално близо до термин.
Някоя от вас ползвала ли е термометър на Нук, който мери от 3 см. разстояние? Взехме такъв, когато имаше намаления по магазините - дано да върши работа...

Превръзки взех един пакет на Канпол, имам няколко мостри на baby ono и някакви други. Чела съм, че много жени бързо преминават на нощни, които не са за родилки.

Последна редакция: ср, 04 дек 2019, 21:25 от RFM

# 59
  • Мнения: 11
Към какви перилни препарати сте се ориентирали, момичета? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт