Коледата на вратата чука, ДЕКЕМВРИйче малко в ръцете ни ще гука! 💝🎁🎄

  • 53 546
  • 721
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 5 337
Мая, честити ви момиченца! Живи и здрави да са Hug
Ланииии, честита прекрасна девойка. Heart Важното е, че сте добре. Другото се забравя. Много много се радвам. Как се казва бебата?

# 691
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Лана, честито и тук! Да ви е голяма радост!

Мая, честити принцеси! Герой за близнаци до тази седмица!

Беър, нормално е предполагам, той душицата познава само теб. Ще свикне Simple Smile

Аз също се ослушвам за раница, не съм използвала преди, но нещо ми говори, че сега ще трябва...

# 692
  • Германия
  • Мнения: 73
Лана, честита радост! Да ви е жива и здрава бебка, пък друкото се забравя, така ни е създала природата. 🤗🌺☘️
 
Мая, честита двойна радост и на теб! Да са живи и здрави и много да ви радват. 🤗🌺☘️
 
Мони, аз имам два слинг на една немска фирма Didymos и съм много доволна. Материя, еластичност итн, при пране не са се изменили по никакъв начин и баткото го носих почти до три години. Разбира се последната година само, ако се наложи ми беше в раницата, защото той предпочиташе да върви.
А за раница или кенгуру имаме Manduca. Най-важното при тях е бебетата да са в поза "жабче", за да не им се натоварва таза и никога да не се вземат такива, при които да се носят с лице навън т. е. да висят. Причините са две: изменения в таза и прекалено много информация за малкия мозък, което води до неспокойствие и много рев✌️
Мисля, че и двете фирми ги има и в България, но видях, че има и голямо разнообразие на други производители.

Последна редакция: ср, 04 дек 2019, 17:54 от CheGuevara

# 693
  • Мнения: 482
честито, Мая, Лана, да са ви живи и здрави дечицата!

на изписаните мами, бърза адаптация към дома.

аз ще пробвам първо с един завещан слинг - the baba sling се казва.

с него отгледаха едно много взискателно (разбирайте капризно Wink бебенце.

Скрит текст:

Ако не ни свърши работа, мисля да взема еластичен от слинготеката да пробвам.

# 694
  • София
  • Мнения: 162
Момичета благодаря че ме мислехте 🤗
Лана, Мая, честити бебки. Да растат най-вече много здрави , безгрижни и щастливи 😘
На вас бързо и безпроблемна възстановяване, и скоро скоро по къщите ☺️
И за да украся отбора на девойките, нашето момченце се роди днес в 15.40. Наложи се спешно секцио, че му беше огромна главата уж, и след 14 часа контракции нямаше голям напредък. 3830 гр. май 51 см. -те чух добре от вълнение. Най-вероятно ще е Даниел, но утре ще решим окончателно. Прекрасен е, и главата му път хич не е огромнах😂

# 695
  • Мнения: 1 139
Куршумче, честито.
Жив и здрав да е момъка, Даниел е страхотно име. Бързо възстановяване! 🤗

# 696
  • Мнения: 257
Лана, честита ти девойка! Жива и здрава да ви е, много радост да ви носи! Flowers Hibiscus

Мая, честита двойна радост! Здравички да са принцесите ти!

Иви, стискаме палци! Hug

Куршумчо, честит да ти е юнакът! Страхотни размери има! Бързо възстановяване на теб! Hug

Алекс, Беарче - страхотно е, че вече сте вкъщи! Какво по-хубаво от това?

Аз днес си взех направлението за хоспитализация, взех си всички нужни документи от лабораторията, та другиден остана да ги занеса в болницата.

# 697
  • Мнения: 347
Куршумче, честито , много хубаво ще е името❤ страхотно! ❤ Да е жив и здрав !

# 698
  • Мнения: 444
Честито на новите мами.
Да са ви живи и здрави дечицата 💕

От тези, които пишем в темата останахме малко, ама има време. При мен едно седмица и нещо, живот и здраве 🤩
Вече нямам търпение да се свършва това напрежение. През поселдните 2-3 дни усещам малката по-рядко. Сега пуснах домашния доплер уж за успокоение и виждам как и пулсът ѝ е намалял и започвам да се психирвам. Добре, че утре сутринта рано съм на преглед и тонове и ще видя какво ще ми кажат. Преди малко ме зарита леко, та ми е една идея по-спокойно, ама все пак...
Лека вечер на всички, а на тези които са вече и родили - да слушате децата 🤗

Иви, и аз от седмица насам като видя, че си писала очаквам да си се похвалила  😂
Успех ти пожелавам. При теб ще е най-рано събитието 😊

Последна редакция: чт, 05 дек 2019, 09:27 от AnMary

# 699
  • Мнения: 882
Куршумчо честито момченце жив и здрав да ви е и си му е супер главата . Да си гледат работата лекарите 😀 . Аз слинг си харесах на тази марка little frog една позната ми ги препоръча . Но то марката не ее важна .. важното е било първо ако имам намерение повече време да го нося да взема по плътен както и тя ми препоръча да бъде тъкан ... най е доволна от материята . Тези с халките много бързо увисвали и всъщност ми каза , че най добре е да си направя консултация с Ани Събева която била такава и ем ще ми даде да пробвам различни видове ем ще ми обясни за връзването и ползата от него ... каза че даже най хубаво е бебчо като се роди и с него , че сега корема ще ми пречи . 20 лв е консултацията ако някой се интересува . Другото което ми каза , че даже не е необходимо да е нов а най добре е вече да е ползван от някой тъй като материята вече е разработена и посре щяло да ми бъде да го връзвам . Иначе цените им на вс са почти еднакви

# 700
  • Германия
  • Мнения: 73
Куршумчо, да ти е честит момъкът! Жив и здрав и скоро да се гушите. Бързо въстановяване 🌺☘️🌺

# 701
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Честита радост, Курумчо! Бързо възстановяване и скоро да сте си заедно.

# 702
  • Мнения: 697
куршумчо, честито бебе! да ви е здрав, щастлив, спокоен и много да ви радва! Blue Heart

# 703
  • Мнения: 197
Куршумче, честито бебенце! Да расте здрав и щастлив. С чудесни мерки е 💙
Мая, честити девойки! Да са много здрави и с късмет в живота 💕
Аз също съм се замислила за слинг, но ще е след като бебка се роди за да мога на място в някоя слинготека да пробвам какво ще ни е най-удобно. А и имам доста въпроси... как трябва да е облечено бебето когато се носи в слинг? Четох че не можело да е с космонавт. Иии мога ли да си нося моите си връхни дрехи. Харесвам си палтата и не искам да купувам някакви торбести якета заради слинга 😁

# 704
  • Мнения: 5 337
Куршумчо, честита радост! Жив и здрав да ви е юнака Hug

Общи условия

Активация на акаунт