Коледата на вратата чука, ДЕКЕМВРИйче малко в ръцете ни ще гука! 💝🎁🎄

  • 53 548
  • 721
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 217
Еделвайсче, да ти е жив и здрав младежа:blue_heart:Blue Heart На теб ти пожелавам бързо възстановяване Simple Smile
Иви според мен снощи контракциите са били в резултат на болката, която си имала при зъболекаря. Можело е днес пак да отидеш и да довършиш зъба. Тапата като падне, не винаги започва веднага раждането. Дано нещата се развият по най- добрия за теб начин. Силни прегръдки имаш от мен Simple Smile
Ледена кукла те първа ще откриваш странни реакции и безпокойства относно бебето. Аз с баткото бях по същия начин. Даже в един момент го взех да спи при нас на спалнята, понеже не можех да се наспивам. Поне така постоянно го усещах, а и лесно се кърмехме. ММ беше много притеснен от това, че бебето е при нас, защото се притесняваше че ще го затисне или удари. Аз се учудвах на моите реакции, как в съня си хващах ръката на ММ, преди да е затиснала бебето. Постепенно и той придоби инстинкт и всичко беше наред.
Калиси надявам се при теб нещата да се развият по най- добрия за теб начин. Успех!
Куршумчо, бъди силна! Чакаме новини!
Аз снощи бях на тонове и преглед при АГ, при което ще раждам. Тонове, води, плацента- всичко е на 6. Бебо е 2200гр. в 35 г.с. Имам още много време до термин. Единствено ме притеснява, че бебето е много ниско и затова трябва да почивам и лежа повечко. Дано си изкараме Коледа 2 в 1.

# 676
  • Мнения: 19
Момичета, да ви се похваля и аз Simple Smile. Нашите беби Gift Heart Gift Heart се родиха на 27.11 със секцио по мое желание.Естел  2475 гр ,а Аделайде 2350 гр. Аз се възстановявам лека -полека. От 02.12 сме си вкъщи и добре,че таткото е до мен,че лудницата е пълна.Когато имам минутка ще се включа пак. Леко раждане на всички мами в очакване. Целувки от нас Kissing Heart Kissing Heart Kissing Heart

# 677
  • Мнения: 2 170
Мая, честити бебки!💝💝
С много хубави мерки са, като за близначки😉

Ние се прибрахме🙃
Обля ме вълната от емоции и вече съм се стегнала.
Кучетата не обърнаха особено внимание на бебка, но аз така и предпочитам.
Вики спи, Ани също😊
Седя и я гледам, не мога да повярвам изобщо на това, което виждам. Всички се излежаваме в общи линии. Суче, въпреки, че няма много какво и додавам Аптамил.

# 678
  • Мнения: 217
Мая, честити да си ти девойките! Бъдете много щастливи! Gift HeartGift HeartGift Heart

# 679
  • Мнения: 3 789
И тук да се похваля, че днес се роди дъщеря ни. 50 см, 3610 гр.
За съжаление със спешно секцио след пълно разкритие и 16 часа контракции, но такъв е живота явно.
Ще разправям подробности като мога ❤️

Тя е добре вече, видях я за 2 секунди, но беше розова и много мекичка ❤️❤️❤️

# 680
  • Мнения: 347
Мая честито❤ да са ти живи и здрави принцесите браво❤!!
Ланиииии много се радвам , честита ти принцеса , прегръщам ви силно! ❤
Поколоко и аз те прегръщам❤!

# 681
  • Мнения: 882
Мая честити бебки. Страхотни кг живи  и здрави да си ви много да ви радват .... Лани тъкмо видях във фейса, че си писала жива и здрава да ти и да ви радвам . Важното е че всичко е минало измъчила си се , но ще се гушкате с бебка . Ще чакаме да разкажеш .. прегръдки

# 682
  • Мнения: 803
Мая честити да са близначките и много здрави, страхотни мерки имат! Бързо възстановяване на теб! Hug Heart Eyes
Лани и честита бебка! Живи и здрави да сте! Кофти, че се е наложило спешно секцио, но важното е, че финала е щастлив! Heart

Ние сме добре. Аз в събота ви бях писала сутринта, че имам болки и не знам контракции ли са. През деня се засилиха страшно много и следобеда тръгнахме към болницата. Оказа се проблем с бъбрека, вероятно бебо много го натиска. Приеха ме, за да ми пуснат няколко системи и ако всичко е наред в неделя да си ходя, но в неделя положението пак беше зле и минах и на антибиотици. В понеделник до обяд нямах болки след антибиотиците и мислех да си ходя и да се връщам на 04. 12, когато ми беше планирана операцията, но час по-късно болките пак започнаха иии решихме повече да не чакаме и да го вадим на другия ден, защото аз вече бях минала над 40 часа с болки. Така бях планува на вече за 03.12 уж към обяд, но болницата беше много натоварена и нещата се случиха няколко часа по-късно. Снощи не ме раздвижиха само аз си шавах в леглото и не донесоха бебо, беше на кислородна терапия. Днес вече ме вдигнаха и си се движа, бебо беше до мен за няколко часа, позасука въпреки, че май няма какво...и после нададе вой и му дадох АМ, изцока всичко на екс и заспа сгушен в мен Heart после трябва пак да го доведат, но признавам много ме е страх да не му направя нещо, да не го натисна, да не се задави, като се разплака и сърцето ми се сви - не знам какво да правя. Нядявам се скоро да свикнем заедно.

Иви стискам палци всичко да мине бързо и лесно. Куршумчо при теб също!

# 683
  • Мнения: 112
Мая, Лани честити ви девойки♡♡♡

Алекс , радвам се,че сте си вкъщи вече.Как запозна Ани с кучатата. Даде ли да я подушат?
Ние имаме една французойка вкъщи, която се чудя как ще риагира на бебето.

# 684
  • Мнения: 213
Мая отлични размери за близначки, а и това че сте изкарали до толкова късна г.с. е забележително!
Лани, честита девойка! Голямо момиче е и тя като й гледам размерите. Браво! Какво наложи секциото? Така като слушам ми звучи, че бебка не е била слязла надолу...или нещо друго? На мен това ми е старото-ново опасение, че беб си стои нагоре, не е слязал в малкия таз, а аз съм си седмица преди термин. Та в този ред от мисли как е при вас? Кога обичайно слизат спорад вас бебчетата? В нета пише 2 седмици преди раждане, но май и това е спорна теория. Има ли отношение към това ширината на таза, тъй като аз се оказва, че съм с доста тесен таз..

Алекс, страхотно е, че толкова бързо си се прибрала вкъщи.

# 685
  • Мнения: 26
Здравейте мамчета, не съм писала от доста отдавна!
Честити момченца и момиченца на всички, които са родили, че гледам сте много, бързо възстановяване и едни прекрасни моменти с бебчетата Ви!!!
Аз съм си в къщи, пера, гладя, чистя, приготвям  и  така.
Още сме  2 в 1 с бебка, имам леки стягания ниско долу,но минават,тежи ми доста вече и нямам търпение да си я видя!
В понеделник бях при доктора при който ще раждам и каза че всичко ни е наред,плацента 2 степен, води имам много, но и бебка расте,попринцип терминът ми е за 26.12, но ще се случат нещата май по - рано тя е към  3400, иначе е главично.
Бих искала да си родя нормално,но ще видим,другата сряда ме вика пак , ако не е   тръгнала сама да видим какво ще правим.
Много се разписах,ще ви държа в течение,прегръщам ви всички!
:* :*

# 686
  • Мнения: 697
Ланчеее, сега и аз видях във фейса! Честито и тук! Живи и здрави да сте, всичко най-хубаво 💕🥰💓 и много бързо възстановяване на теб!

Мая, честити бебки и на теб! Да са здрави и много обичани! Супер мерки като за близнаци! ❤❤

Нас днес ни изписаха. Преди малко дойдохме вкъщи и тепърва ще се напасваме.💙 Бебко плаче от баща си и от кака си😫, само аз като го гушна е мирен и щастлив... Пъпчето добре, че падна днес в болницата, та поне това гайле ни отпадна. Че на Елеонора много бавно ѝ падна, по спомен 2 седмици някъде отне при нея.
Ще се постарая да пусна тема преди да превишим лимита на тази. 😘 Имам още да приказвам, ама ревунчи малкото шефче и отивам..

# 687
  • Мнения: 1 139
Мая, честити бебки, браво на тях доста време издържа ха в коремчето на мама.
Беър, Алекс страхотно е че сте си вкъщи.
Беърче, дано бебо свикне с тати и кака, за да те отменят от време на време.
Калиси и аз имам 1 седмица до термина, вчера докторката каза, че главата е слезнала, каквото и да означава това. Но пък нямам болезнени контракции.
Еделвайс, доста болки си преживяла, но важното е че вече сте добре.

# 688
  • Мнения: 882
Алексче , Беарче супер че сте си вкъщи вече ... ох благородно ви завиждам 🤗😊 че се гушкате вече и аз нямам търпение да усетя топлината му . Беарче дано бързо свикне малкия с тати и кака..  Момичета аз да ви питам за къпането режима 30 мин преди яденето ли го правите , че се замислих . Другото което исках да ви питам някоя от вас ще носи ли бебетата в слинг или раница и ако да на кои сте се спряли ..

# 689
  • Мнения: 1 139
Мони за сега съм взела слинг, ерго бейби аура. Баткото съм го носила в раници, но слинг не съм ползвала, дано се справя с връзването 😁

Общи условия

Активация на акаунт