ДНЕВНИКЪТ - тема 100 - Да отслабнем всички заедно!

  • 34 655
  • 754
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 275
За какво мислиш и аз престанах да пиша 2-3 години ? Сега чета (и се обаждам) от време на време.
Ето видеото на д-р Берг (озвучаване на руски) , който иска не е проблем да го намери в оригинал.
За коремните мазнини
https://youtu.be/4ARX-uWb4E8
За корема (нищо ново, но кратко и ясно)
https://youtu.be/edWKmhWVrF0

Последна редакция: нд, 23 фев 2020, 20:55 от tania6

# 736
  • Мнения: 287
Момичета на тези примерно 24 или 36ч фаст нищо ли не хапвате, само пиете вода?

# 737
  • Мнения: 2 275
За ме е само вода. Чай и кафе ми възбуждат глад.
И като съм се захванала с тема "корем", а и съм мързелива ето нещо лесно и ефикасно
https://youtu.be/ghBxrwCEFP4
И за вътрешната част на бедрата
https://youtu.be/fAVd97tDjCc
За днес спирам да ви "тормозя" с упражнения.
Приятна неделя

# 738
  • Мнения: 252
Момичета на тези примерно 24 или 36ч фаст нищо ли не хапвате, само пиете вода?
     Ами аз през седмицата, когато ям след 16 часа, сутрин слагам малко мляко в кафето. През 36 часовия фаст пия кафе с еритритол най- вече, но понякога слагам и мъничко мляко. Аз не целя автофагия, а отслабване, затова не мисля че 1-2 лъжици мляко ще ми попречат. И ми се получава.

# 739
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз дълги фастове не правя -  16-18 ч, но на мен пък кафето ми подтиска апетита (също като кардиото- въпрос на организъм). Та като фаствам, пия по някое кафе (чисто).
Аз нямам въглехидратна фобия, 60-70% са ми въглехидратите (немалка част са бързи). Но пък имам шило на д-то и ги изгарям доволно.

# 740
  • Мнения: 25 769
Имате ли в режимите си cheat day , колко често и какво хапвате?

# 741
  • Мнения: 823
Lucky,ти май нямаш повече за сваляне.Според мен спокойно можеш да си хапваш 1-2 пъти седмично каквото искаш.Ама не цял ден ,по-скоро 1 хранене .

# 742
  • Мнения: 7 832
Имате ли в режимите си cheat day , колко често и какво хапвате?

Зависи от кого са изготвени режимите. Blush
При Ипократис, например, всеки седми ден е такъв- ядеш на корем колкото и каквото искаш. С времето, обаче, дори в чиит деня, си ядях по режим- ламята беше умряла, стомахът се свил.
При Стпахил- май на 10 дни имаш едно чиит хранене.
При Любо Иванов пак имаше нещо да отпускане на душата, но беше нещо доста ограничено, ако не се лъжа.
При Кирил Танев, Марина Декова и Инес не помня има.

tania6, полезна и интересна инфо. Благодаря!!!:hugs:

# 743
  • Мнения: 2 275
Да, за някои хормони трябва инсулина да "скача" от време навреме (пак говоря за здрави хора).
Имаше нещо като на около 10-15 дни минимум кето, а въглехидратния "шок" (мой термин) като идея беше мляко с ориз (мразя) т.е. протеин и въглехидрати. Възможно без мазнини. Други идеи бяха понички или хляб с конфитюр.
На мен ми се струва крайно. Когато дълго врене съм на наистина много ниски въглехидрати си хапвам за закуска палачинки с извара. Като тази сутрин.
Обяд 3 варени яйца и следващо хранене утре сутринта.

# 744
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 535
При Юли е едно хранене на седмица, но пак има ограничения.
При правилата на Боб Харпър също е така.Има ги на първа страница на темата с домашните тренировки.

# 745
  • Мнения: 4 711
Бях преди на режим на Румяна Илиева, там имаше в събота подобни неща: закуска фреш от грейпфрут, на обяд дюнер, на вечеря дробчета с вино. А неделя всичките хранения бяха каквото искаш, но да е едно нещо. Например филия на закуска, на обяд пица, на вечеря един десерт.

При Дюкан има две гала вечери в седмицата, като е пак: една порция от нещо (без досипване), една чаша вино (без напиване) и един десерт.

# 746
  • Мнения: 7 832
Бях преди на режим на Румяна Илиева, там имаше в събота подобни неща: закуска фреш от грейпфрут, на обяд дюнер, на вечеря дробчета с вино. А неделя всичките хранения бяха каквото искаш, но да е едно нещо. Например филия на закуска, на обяд пица, на вечеря един десерт.

Индивидуален режим ли е това, или от онези, безследно изчезналите/ изтрити?

# 747
  • Мнения: 2 275
И при Монтиняк има "малко отклонение", "голямо отклонение" и след това 1-2 дни първа фаза (ако помня точно).
А иначе  тук е много разпространена идеята след празник/гала на следващия ден разтоварващо с яйца или извара.
Без мен. Аз си продължавам нормално,  но и отклонения/гали/празници не са всяка седмица.

# 748
  • Мнения: 25 769
Аз след такъв отклонителен ден се чувствам зле.
Вчера ядох сладки и ми стана супер зле. Цяла нощ се въртя и имам кошмари.
За мен, или правия път или през просото, не мога да читвам разумно.

# 749
  • Мнения: 15
При моя вариант на Монтиняк(той има доста книги), не видях да има почивни дни, според 2та фаза може да се яде всичко, но в определена комбинация. И сега си позволявам леки отклонения, но не изглежда да влияе, след като съм била стриктна към месец и половина.

Общи условия

Активация на акаунт