ДНЕВНИКЪТ - тема 100 - Да отслабнем всички заедно!

  • 34 654
  • 754
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 369
Herzen, браво на теб! Аз без вечеря вече близо 40 дни съм -7 кг.


Много хубав резултат! Удобно ли е да ви питам дали закусвате?

# 706
  • Мнения: 25 769
Херц изглежда по добре от мен!

# 707
  • Мнения: 7 753
тц, ти имаш  бебе и 10см повече Hug

# 708
  • Мнения: 25 769
И бащата пътува, тоест не мога да тренирам. Neutral Face
И поркам бяло вино бая често, да права си. Trollface

# 709
  • Мнения: 7 753
ох, май само ти не знаеш колко бира поркам аз Laughing
Лъки, от отличничките си ти, много лично съм впечатлена как каза и доказа сваляне, балонче- сърце- детелинка... мани логотията, ей така се правят нещата

# 710
  • Мнения: 25 769
Ох, благодаря ви. Сега искам да стегна останалите телеса, и да задържа тези килограми.
(молещо се човече) Simple Smile

# 711
  • Мизия
  • Мнения: 295
Herzen, браво на теб! Аз без вечеря вече близо 40 дни съм -7 кг.


Много хубав резултат! Удобно ли е да ви питам дали закусвате?
Благодаря Simple Smile
Не, не закусвам. Имам две хранения: едно в 12:00ч. и едно в 16:00ч.

# 712
  • Мнения: 369
Herzen, браво на теб! Аз без вечеря вече близо 40 дни съм -7 кг.


Много хубав резултат! Удобно ли е да ви питам дали закусвате?
Благодаря Simple Smile
Не, не закусвам. Имам две хранения: едно в 12:00ч. и едно в 16:00ч.

Благодаря ви!

Последна редакция: чт, 20 фев 2020, 19:50 от marieta72

# 713
  • Мнения: 7 832
Въведох ранната вечеря вкъщи /най- късно до 19.30 да сме седнали на масата/ и определено има резултат! Ако нещо наложи забавяне от тайминга- направо я пропускам. Храня ли се след това време, на другия ден ми е тежко, лениво, задържала съм течности.

Относно цигарите. Въпреки, че не пуша активно, т.е. пуша основно само когато съм си в Бг и то е едно безкрайно аху- иху, не се определям като НЕпушач. Може с месеци да не пуша, но има периоди, в които за една вечер половин кутия е заминала. И именно заради тези, макар и епизодични прояви, се определям като пушач.
Иначе съм ги спирала... не помня колко пъти. В уни- то минимум веднъж за близо година. После с бременностите- още при вида на положителните тестове и респективно пост- възстановителните периоди. Не бих казала, че съм напълнявала вследствие на спирането им.

# 714
  • Мнения: 15
Здравейте, да се отчета с още - 0.8 кг за последните 3 седмици, даже нарушава, но след период на задържане падам надолу. Това за 3 път се получава и все се чудя, дали мога да сваля още, сега стана, без да го мисля много и с леки отклонения. От вино не се лишавам, но не  прекалявам. Остава ми малко повече от задължителния месец, но за сладко почти не се сещам, само малко шоколад и сушени плодове.

# 715
  • Мнения: 25 769
Здравейте, да се отчета с още - 0.8 кг за последните 3 седмици, даже нарушава, но след период на задържане падам надолу. Това за 3 път се получава и все се чудя, дали мога да сваля още, сега стана, без да го мисля много и с леки отклонения. От вино не се лишавам, но не  прекалявам. Остава ми малко повече от задължителния месец, но за сладко почти не се сещам, само малко шоколад и сушени плодове.
Можеш, да. И аз бях в задържане но свалих още. После върнах 2кг...и така варирам. Но определено,ако си режимна е нормално да сваляш. Херци каза, че алкохола не пречи.

# 716
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз съм в България и плюскам много, отидоха ми свалените кг Sad Остана още и утре, после пак започвам да се ограничавам и да тренирам.

Правих си тест за инсулинова резистентност, очаквах положителен резултат, предвид безобразното ми тъпчене с въглехидрати последните 45 год, както и тежката фамилна обремененост, но за моя радост всичко (глюкоза, инсулин, гликиран хемоглобин) е тип-топ. За сметка на това лошия ми холестерол е завишен. Което пък е учудващо на фона на моето растително хранене.

Цигарите като ги спрях преди година качих 5 кг.

# 717
  • София
  • Мнения: 1 434
SaraNia, направи ли обременяване с глюкоза за 120 мин.? Защото при мен без това изследване всичко беше ОК на нулева минута, но после инсулинът  ми хвърчеше в небесата... Това е ИР.
За цигарите аз си знам, че ще имам проблем ако ги спра. И без това пълнея и от въздуха, но пуша много и то от години. Кутия на ден не ми мърда, а да не говорим за маса, парти или почивка.
Алкохолът също много пречи. Свалих 20 кг. без да го спирам, но ако не пиех щеше да е доста по-бързо и ефикасно, но пък моята кондиция се определя от купища неща и предпочетох да не се лиша от всички удоволствия, защото щях много бързо да тегля една майна на всичко и да   падна още по-дълбоко в дупката на дебела, болна и нездравословна. Демек, стъпка по стъпка. Махаш много вредни навици, но оставяш други, после се бориш постепенно и с тях, но ако си наложиш ( поне при мен ) забрани на всичко, то ще е краткотрайно и безуспешно накрая. Въпрос на характер, воля, начин на живот и среда. Около мен всички са бохеми и аз нямам никакво намерение да стана асоциална, защото гоня перфектният вид. WTF! И не искам да изпадам в крайности и да се превърна в нещо, което не съм.
Малко се отплеснах, сори!
Цяла седмица съм на бял тон с малко краставица, таратор, малко запечен кашкавал с домат за вечеря,  силови тренировки ( малко лабави след двуседмично боледуване), но 2-те + кила не помръдват. Уикендът съм в Родопите на сериозно угощение с агне и вино за едно РД, но ще се постарая да избягвам всякакви В освен салати.

# 718
  • Мнения: 7 753
аз си пия, но като храната е ок, алкохола няма значение
и сравнения съм правила, и съм спирала да пия заради твърдения, че ако пиеш и губиш контрол към храната и ядеш много и тн... Ми не, след 3ри бири вечер (600 кал) без храна съм с минус, със здравословна храна - не съм. Та експерименти всякакви съм правила, на мен не ми пречи. Но пак да кажа, аз не ям с алкохола.

# 719
  • София
  • Мнения: 11 619
Не трябва да се забравя обаче, че това, че при един не действа зле, при друг може да не е така.

Както примерно аз отслабвам с плодове, но тук доста момичета казват, че напълняват от тях.

Общи условия

Активация на акаунт