ДНЕВНИКЪТ - тема 100 - Да отслабнем всички заедно!

  • 34 586
  • 754
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 8 937
Днес най-накрая 69 кг! Кантарът отдавна не беше показвал стойност под 70. Остават още 4. Blush

# 511
  • Мнения: 25 741
Моля дамата, с почти 2та килограма да не ми пише на лично. Много се радвам за успеха и, даже ще заколя прасе в нейна чест, но нека не ми пълни кутията.

# 512
  • София
  • Мнения: 1 434
Момичето е на 21...Откъде да има ветерански опит Grinning
Ще се научи да се "обира" в изказа и подскоците на всеки коментар Simple Smile

Последна редакция: пн, 27 яну 2020, 21:53 от Franie

# 513
  • Мнения: 10 012
Първите 2 свалени килограма са голяма радост. Последните 3 са проклетия отвсякъде.
Пак ги качих между двата маратона, да му се невиди! Нищо. Пак ще ги махна, и така до откат. 😆

# 514
  • Мнения: 7 739
Така, моето хранене днес в цифри: калории- 1750; В- 138гр; М- 59 гр; П- 136 гр. , в това число и 2 чаши бЕло. Тренировка- 30 цяло тяло, 30 мин кардио. Вода- определено над 2 л, може и 3 да са.

Моля дамата, с почти 2та килограма да не ми пише на лично.

Ти пък! Вместо да се чувстваш поласкана, направо с прасето тръгна! Joy

# 515
  • Мнения: 7 738
Mr. Green Mr. Green Mr. Green
не вярвам на себе си, ,че миналата седмица ви мислех за хейтъри Laughing

61 съм, йогата утре отпада - командировка, пак яйца ще мъча 3 дни. Белото на ТиЛи съм го отказала, от бирата ми е студено, айриш ме влече този месец...

# 516
  • Мнения: 823
Първите 2 свалени килограма са голяма радост. Последните 3 са проклетия отвсякъде.
Пак ги качих между двата маратона, да му се невиди! Нищо. Пак ще ги махна, и така до откат. 😆
Ти пък .Втора година се боря с тея последните Rolling Eyes Малко да му отпусна края ...и борбата пак започва.Чак се чудя ,дали не съм мазохист .

# 517
  • Мнения: 10 012
Не знам как допуснах да ги кача. Толкова бях щастлива лятото! Хвърчах в облаците от радост.
За седмица в Италия по работа качих 2 (въпреки че тичах по 12км на ден и не съм преяждала, нито злоупотробявала), края на октомри преди ноемврийския маратон още 2.
Един свалих, останаха 3.
Спрях да купувам ядки и си следя макросите. Спазвам си режима и с тренировките съм по план. Храня се в много лек дефицит и се наблюдавам.
Тренирам предимно силово, кардиото е второстепенно сега през зимния сезон.

Миналата седмица вдигнах тежестите. Има доста позитиви и определено не страдам. Юни обаче смятам да посрещна с идеално тегло.

# 518
  • Мнения: X
Гледам 30 нови отговора в темата и си мисля "я ще е интересно, нещо ново, креативно и умно, щом провокирало такова внимание", а то...

# 519
  • София
  • Мнения: 1 434
И аз от 2г. ги мъча последните 2 кг. Мислила съм, че и така съм си добре вече, но успокоя ли се и естествено се отпускам. Така лесно ще станат 3-4  и всъщност, точно амбицията за двете кила ме държи във форма.

# 520
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
Дези, бързо ще ги свалиш.
Аз съм силно мотивирана....97 дни до рождения ми ден, който ще посрещна на хубаво място и 185 до лятната ни почивка. В следващите 185 дни ще бъдете ежедневно тормозени от мен!Започнах и аз като на малката ми дъщеря приятелчето, брои часовете до събота, когато ще спи у нас.

Храната днес:
8.30/час и половина преди тренировка крака/-200 грама белтък+1 яйце+67 грама овесени ядки фини+15 грама протеин.
13.00-200 грама пилешки дроб+салата от краставица
18.00-130 грама пилешки гърди+салата от краставици
20,30-350 грама Скир+20 грама масло/да ме засити/

# 521
  • Мнения: 25 741


61 съм, ...Белото на ТиЛи съм го отказала, от бирата ми е студено, айриш ме влече този месец...
Ти колко си височка,  може това да ти е оптимално тегло. Обаче ако искаш, пращам те у свекърва ми. Гаранция 2-3 кг за 2 седмици олекваш.  (как слагаш зелено човече?)

# 522
  • Мнения: 4 711


61 съм, ...Белото на ТиЛи съм го отказала, от бирата ми е студено, айриш ме влече този месец...
Ти колко си височка,  може това да ти е оптимално тегло. Обаче ако искаш, пращам те у свекърва ми. Гаранция 2-3 кг за 2 седмици олекваш.  (как слагаш зелено човече?)
Да не е д-р Емилова? Scream

# 523
  • Мнения: 2 570
Сиска, смятала ли си колко гр ти е протеина дневно ?

# 524

Общи условия

Активация на акаунт