На пазар в Лозенград, Одрин и Чорлу - 28

  • 79 373
  • 742
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 641
Моля който успее да намери тази мистериозна фабрика AZZO в Чорлу и даде смислено обяснение как се стига до нея, ще го черпя!

и аз,

има Варненска фирма която го посещава организирано- ако някой е ходил


и може да конкретизира

# 61
  • Мнения: 20
Моля който успее да намери тази мистериозна фабрика AZZO в Чорлу и даде смислено обяснение как се стига до нея, ще го черпя!

и аз,

има Варненска фирма която го посещава организирано- ако някой е ходил


и може да конкретизира
Тази програма е на колегите от Rtours, а Е-tours само я продават. Аз пътувам на 23 за Чорлу, ако остане време ще мина през AZZO и ще пиша.

# 62
  • Мнения: 9
Моля за актуална информация за опашките на Лесово и Капитан Андреево от този уикенд! Има ли дни от седмицата  или части от деноно , когато се минава нормално! Другата седмица трябва да пътувам и се двуумя от къде да мина ( двата пътя са еднакво дълги )

# 63
  • Мнения: 351
Моля за актуална информация за опашките на Лесово и Капитан Андреево от този уикенд! Има ли дни от седмицата  или части от деноно , когато се минава нормално! Другата седмица трябва да пътувам и се двуумя от къде да мина ( двата пътя са еднакво дълги )
От понеделник до сряда се минава спокойно на Капитан Андреево. Винаги когато сме ходили в понеделник сме минавали за 15-20 мин. Някой път и по-бързо. В Одрин също е спокойно за паркиране в делнични дни. Лятото не пътуваме заради гастарбайтерите.

# 64
  • Мнения: 3 271
iv4enceto_91/b]винаги чета с удоволствие посещенията ти в Одрин.

# 65
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 717
Радвам се че съм полезна, дами. Blush

Тази вечер си направих от чая с мед и джинджифил, който си взех и е сууупер. Хем освежава, хем облекчава гърлото в студа и сгрява, но действа и на перисталтиката. Веднага след него огладнях, беше и време за вечеря. Simple Smile))
Доста е приятен на вкус. Лимон с джинджър и сякаш сте сложили пресен мед. Взех го от борсите, от магазина със сиренето за 9 лири. Добре че не оставих за Мигрос, защото в мола беше много обрано откъм Доадан.



Похвалвам и сиренето на Сюташ. Не съм яла толкова хубаво досега, честно. Мирише и има вкус на истинско мляко, идеално е на сол и по-меко като прясно домашно. Кутията е 1 кг и струва 23,50 лири. Колежка с ограничен вкус и ядяща определени неща (обожава моцарела), го хареса много и поръча непременно да й взема следващия път.




За другото на конци на Муратбей съм писала и преди. Обожавам го върху огретен или пък пица. Макросите са като на класическата моцарела, но не е така безсолно.

# 66
  • Мнения: 3 271
Още един глас за сиренето. И на нас много ни харесва.

# 67
  • Мнения: 87
Обмених лири на бюро, на което му казват" Рибките". Срещу магазин Алтънбаш/ за злато/ и Колхозен пазар.

# 68
  • Мнения: 291
Вече и в Одрин не е безопасно:
https://www.vesti.bg/sviat/strelba-v-kafene-v-odrin-mnogo-raneni-6102189
Лоша работа!

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 1 007
То никъде не е безопасно.... Журналистите както винаги обичат да преувеличават... Сега ако малко се стреснат и намалеят тълпите ходещи ще е супер Simple Smile

# 70
  • Варна
  • Мнения: 236
Не е в Одрин

# 71
  • Мнения: 152
Лесово- събота- 4 часа

# 72
  • там където има винаги вятър
  • Мнения: 2 396
Ивче, пропуснала си Wink
Скрит текст:

# 73
  • у нас
  • Мнения: 5 716

А къде е? Има го и в новините на БТВ. А като гледам и в много онлайн издания.

# 74
  • на морето
  • Мнения: 1 385
И аз взех от сиренето на Ивчето, но не сме го опитали. В събота на М. Търново имаше много коли и автобуси, но турците бяха много експедитивни и минахме бързо. Лирата там се продаваше на 32ст.
За първи път ядох джигер тава и много ми хареса. Айдън беше затворен и ядохме в едно заведение до него- 25лири порцията. Четирима човека бяхме и ни затрупаха с безплатни салати, туршии и хляб. До нас седяха мои колежки, които ядоха шкембе, одобриха го. По магазините нямаше големи намаления, но пък имаше много зимна стока.
Спахме в хотел Балкан, но не ни хареса. Мръсничко беше, в едни стаи беше много горещо, бяха пуснали парно, а в други-много студено. Закуската беше прилична.

Общи условия

Активация на акаунт