Гледах! Хареса ми! Препоръчвам го! Искам да споделя... LIV

  • 67 537
  • 770
  •   1
Отговори
# 300
  • Пловдив
  • Мнения: 1 594
Гледах The room .  Хубав е филма препоръчвам го за оригинален сценарий.

Гледах и Джоджо заека. Леко откачен филм е ,   като цяло не ми хареса. Правят се сравнения с Животът е прекрасен, но мисля че са неуместни.

Последна редакция: сб, 01 фев 2020, 22:48 от mdonkova

# 301
  • Мнения: 1 656
Dolemit приятно забавно филмче
https://m.imdb.com/title/tt8526872/

# 302
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
"LE MOND EST À TOI"- френска комедия, много приятна.
"Vivir dos veces"- за любителите на испански филми, препоръчвам!

# 303
  • София
  • Мнения: 12 434
"Джоджо заека" за мен е безумен. Изобщо не ми хареса.
Очарована съм от "Малки жени", Сърша Ронан е прекрасна. Много приятен филм.

# 304
  • Мнения: 1 656
Гледах го снощи Джоджо заека....не знам, нещо не го схванах. Играта на актьорите е ок, но до там. Абсурдна пародия, може би трябва да е забавно, но няма как да бъде. Вкарани деца , а има толкова насилие, изгледах един час и ми стана тегаво и го спрях.

# 305
  • Пловдив
  • Мнения: 140
The Art of Racing in the Rain - много приятен филм, за нещата от живота и за връзката между кучетата и хората. Heart Exl

# 306
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
гледах The Gentlemen и много ми хареса! Типичният стар тип филми на Гай Ричи. Всичко му беше супер - и актьори, и режисура и история. Абе, с две думи - много съм доволна

П.П А Хю Грант е просто страхотен Simple Smile

# 307
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 006
гледах The Gentlemen и много ми хареса! Типичният стар тип филми на Гай Ричи. Всичко му беше супер - и актьори, и режисура и история. Абе, с две думи - много съм доволна

П.П А Хю Грант е просто страхотен Simple Smile
И аз съм му хвърлила око Simple Smile

# 308
  • Бостън
  • Мнения: 13 544
Очарована съм от "Малки жени", Сърша Ронан е прекрасна. Много приятен филм.
Обещала съм на децата да ги заведа на кино за "Малки жени" - може да вземем и 2-3 приятелки на щерката, хем синковецът да е щастлив, хем майките на малките жени да поемат дъх, хем малките жени да видят пример Grinning

Луиза Мей Олкът пише "Малки жени" на няколко мили от нас (няма и 10 км, ходим дотам с колелата и децата) - та има и елемент на местна гордост!

Последна редакция: пн, 03 фев 2020, 19:31 от Agent Provocateur

# 309
  • Мнения: 668
Не ми хареса "Малки жени". Неподходящ каст, слаба игра от всички и малко изкривено представяне на историята.

# 310
  • Мнения: 669
 Зарибяващ сериал по Нетфликс.
https://www.youtube.com/watch?v=srx7fSBwvF4

https://www.youtube.com/watch?v=692hOJq1KJE
 Шоколад- Жулиет Бинош,Лена Олин, Джони Деп
 Онази вечер го гледах за сетен път. Който не го е гледал,препоръчвам Simple Smile

Последна редакция: вт, 04 фев 2020, 09:31 от Georgey King

# 311
  • Мнения: 4 872
Има ли текст в Правилата, който забранява слагане на линк, без пояснение към него?
Изричен текст няма, но не е коректно и в повечето случаи обезсмисля линка. Ако не е и по темата, си е чист спам.
Давам отговора на Tatti по повод линковете, които създават дискусия напоследък в темета.

Неприятно е да се кликва на линкове, когато на потребителя му е познат филма/ сериала. В случай, че е опоменато заглавието, то директно може да се прочете мнението, без излишни действия. Просто проста молба, за да бъде даден отговор наистина полезен.  
***
Благодаря за препоръката за Dirty John. Харесвам Ерик Бана. Историята е много поучителна, но съвсем в стила на американците. Любимият ми канал е ID и с всеки случай се удивявам, какви наивници са... Та така и в сериала.

Тези дни гледах и The wife - великолепен филм. От Фаворитката пък бях потресена- неприятно Не е моят тип филм.

# 312
  • Пловдив
  • Мнения: 1 594
Гледах Добрият лъжец със Хелън Мирън  - хареса ми филма препроръчвам. За любителите на криминална драма е.

# 313
  • Мнения: 9 197
Гледах Добрият лъжец със Хелън Мирън  - хареса ми филма препроръчвам. За любителите на криминална драма е.

Онази вечер го гледах униклно добър!

и да кажа семейно с децата гледахме този    "Да си играеш с огъня "
 https://www.youtube.com/watch?v=fd5GlZUpfaM
много приятна комедия и мисъл има , смяли сме се със сълзи !

# 314
  • Мнения: 840
Jojo Rabbit – супер е филма.

My name is Dolemite – много добър филм по истинска история. Ще трябва и Dolemite да се гледа някога.

A clockwork orange – не знаех за какво става въпрос, само че се счита за много добър филм. Не ми беше особено добър, но пък е доста странен. Той бил по книга, която със сигурност е по-добра от филма. Но четох и че филма е малко по-различен от книгата (това май се споменава за ВСЕКИ филм по книга).
Но, филма се помни дълго време. Даже ме кара да дълбая здраво. Та, добър е.
Всъщност автора на книгата е изпитал нещата на свой гръб (да не спойлвам кое точно).
Актьорската игра дали нарочно беше тъпичка?
Майка му си мислех че се играе от мъж.

Tarzan’s greatest adventure – по традиция 29-годишния Шон Конъри изглежда И звучи като 59-годишен Laughing

Общи условия

Активация на акаунт