Клиника Адела Фертилити - вълшебна тема 8

  • 32 519
  • 725
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: X
Ох пак ще пиша аз за моите методи . Най добрия окситоцин е Мастурбация . И при 3 те ми аборта задържах съсиреци такава ми е матката затваря се . И с цикл съм така . Много помага  този метод . На някой може да му звучи смешно нали но реално матката контрахира . И излиза каквото има да излезе .

# 481
  • Мнения: 670
Здравейте! На 07.01 бях за първи път при д-р Калчев. Направихме всичко, което ни каза. Резултатите са готови и днес звъннах за час. Дадоха ми обаче чак за след два месеца. Той тогава ми подчерта телефона и ми написа отгоре акушерки и ми каза да им кажа за какво става въпрос за да ми дадат по-ранен час. Сега обаче видях, че всъщност този номер си е на регистратурата и явно говорих с девойката там. Дали не трябваше да кажа, че търся някоя акушерка, не знам. Чудя се какво да правя, пак ли да звъня утре или да чакам. Дайте акъл!

# 482
  • Мнения: 549
Задължително звънни на акушерка /може и през Регистратура да те свържат/ и обясни ситуацията, за да може да те вмъкнат по-рано.

# 483
  • Мнения: 16 876
Арвен, стискам палци!

Хопчи, искай да те свържат с акушерка.

# 484
  • София
  • Мнения: 7 520
Можеш и да си разпознаеш акушерката, която ти е била на първоначалния преглед, и да звъннеш направо на нея. Виж на първа страница Simple Smile

# 485
  • Мнения: 670
Да, познах я - Мирела Стоянова е! Утре следобед ще й звънна. Предполагам, че щом има оставен телефон мога директно на него да звънна.
Благодаря 🤗

# 486
  • Мнения: 5 896
Да звъниш директно. Затова са оставени координати Wink

# 487
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
Момичета имам и аз един въпрос. Подавам документи за фонда чрез предната ми клиника и ще сменям клиниката като ме одобрят. На прегледа при Калчев не се сетих да попитам дали издават бележка, че съм пациент на клиниката и ако да дали това се заплаща?

# 488
  • Мнения: 549
Солей, обади се на Регистратура и кажи да те свържат с Роси, тъй като имаш въпроси, свързани със смяна на клиниката по заповедта, която очакваш да получиш. Тя ще ти обясни всичко.

# 489
  • Мнения: 4 518
Момичета имам и аз един въпрос. Подавам документи за фонда чрез предната ми клиника и ще сменям клиниката като ме одобрят. На прегледа при Калчев не се сетих да попитам дали издават бележка, че съм пациент на клиниката и ако да дали това се заплаща?
Аз сменя клиниката миналата година. Дават бележка, не се плаща. Казваш, че искаш такава, те ще ти я приготвят и само трябва да я вземете. Мисля, че трябва да е излязла заповедта, обаче, защото на бележката пише номер на заповед.
Аз искаш мога довечера да видя дали не я пазя.

# 490
  • Мнения: 631
Здравейте момичета, не съм влизала отдаван тук, но ви следя, когато имам възможност.

Има ли някой, който да е правил отворена операция при Калчев?

# 491
  • Мнения: 670
Успях да се свържа, часът ми е за 30.01.
Благодаря още веднъж 😉
Сега ще се обадя да отменя този за 18 март.

# 492
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
Момичета имам и аз един въпрос. Подавам документи за фонда чрез предната ми клиника и ще сменям клиниката като ме одобрят. На прегледа при Калчев не се сетих да попитам дали издават бележка, че съм пациент на клиниката и ако да дали това се заплаща?
Аз сменя клиниката миналата година. Дават бележка, не се плаща. Казваш, че искаш такава, те ще ти я приготвят и само трябва да я вземете. Мисля, че трябва да е излязла заповедта, обаче, защото на бележката пише номер на заповед.
Аз искаш мога довечера да видя дали не я пазя.
Здравей, благодаря Simple Smile

# 493
  • Мнения: 556
Здравейте, момичета! Бихте ли споделили колко дни болничен се дават в Адела при пункция и трансфер?

# 494
  • Мнения: 427
Момичета имам и аз един въпрос. Подавам документи за фонда чрез предната ми клиника и ще сменям клиниката като ме одобрят. На прегледа при Калчев не се сетих да попитам дали издават бележка, че съм пациент на клиниката и ако да дали това се заплаща?
Не се плаща нищо за бележката. Обади се във фонда и им кажи, че сменяш клиниката , преди да е излязла заповедта . Те си отбелязават и като отидеш да я взимаш , носиш бележката от Адела . Попълваш една декларация и си готова. Не чакай да излезе заповедта и тогава да кажеш, че ще сменяш. Аз също сменях клиника 🙂

Последна редакция: ср, 22 яну 2020, 13:05 от Натали Димитрова

Общи условия

Активация на акаунт