Стартира Tелевизия 7/8 - Tелевизията на Слави Трифонов! - ето и програмата и...

  • 25 223
  • 370
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X
Предпочитам да видя метриките на Ниелсен. Освен това сигурно е нормално - много хора са любопитни какво ще представлява телевизията и в началото ще има рейтинг.

# 76
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Ниелсен е на Нова тв.  -  там  признават само Нова тв.!

# 77
  • Мнения: X
Не ме разсмивай. Научи кои са Ниелсен и спри да говориш, че са на Нова ТВ. Едва ли ще си съсипват името, за да фаворизират дадена телевизия и да пускат неверни данни.
Излагаш се жестоко.

# 78
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Точно техни са!  От година и половина.   
 Миналата година много си изложиха като нагласяха данни за тяхното шоу Вип брадър. 

# 79
  • Мнения: 1 211
Абсолютно нормално е да има висок рейтинг първия ден, та дори първата седмица. Но аз лично няма да повторя "Шоуто на актьорите", може би и "Шоуто на сценаристите". Особено пък в този им вид. При актьорите се загуби чара на взаимодействие на Слави и актьорите. А сценаристите са скучни. Имам особено желание за предаванията с Камен. Затова си мисля, че имат нужда от разнообразие. Нови предавания с нови лица или поне различни от тях.  Иначе много бързо ще падне този рейтинг. Шоуто на Слави ще си се гледа от твърдата му публика, но ако ги няма там актьорите ще спадат и там нещата.
Друг голям минус е тъмнината. Мен ме дразни и депресира. Надявам се да чуят гласа на зрителите и да изгладят ръбовете бързо, защото в днешно време хората са безпощадни с толкова телевизии, платформи и Интернет.

# 80
  • Варна
  • Мнения: 915
Да, нека бъде светлина! Много са тъмни студията! Очаквам с нетърпение шоуто на Камен в четвъртък вечер!

# 81
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 320
все пак 3-4 мес.  са недостатъчни за да пуснеш гледаема телевизия с висок рейтинг. наскоро казаха, че е финализирана покупката на Старозагорската телевизия. възможно е това студио да е временно наето. трябват доста пари да се налеят за покупката на нова качествена техника. до сега парите бяха гарантирани от бТВ -то. предполагам, че в движение ще се променят нещата - съдържание на програмите, качество на техниката и др. ако не се получи до към 5-6 мес.ще имат доста трудности да продължат.

# 82
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Иво Сиромахов  на старта на днешната програма в 19.30 ч. обяви данните за рекордния рейтинг и че е бекен че никой не ги е обявил....Е то е ясно че големите  БТВ и Нова тв.  ги е яд  и техните агенции ще се пръснат да лъжат утре - вдругиден.


Не става ясно обаче  -  събота и неделя дали ще има програма  или ще е на запис  всичко вече излъчено понеделник до петък?  - което е доста тъпо!

Друго стана ясно - засега програмата  не е 5 часа - А четири!

 - старт от 19.30/19.33 часа до 23.30/23.40 часа свършва!!!

И следобед  13 - 16.30 часа има програма - повторения
  Повтарят два пъти Шоуто на Слави
 -  от 10.00 до 10.55 ч
- от 15.00 до 15.55 ч.
и  Премиера от 22.00 ч.  до 22.57 часа

Последна редакция: вт, 05 ное 2019, 20:27 от Варненец

# 83
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Иво Сиромахов  на старта на днешната програма в 19.30 ч. обяви данните за рекордния рейтинг и че е бекен че никой не ги е обявил

Печикамъков, пак заблуждаваш. Не беше Иво, а Тошко Йорданов.

# 84
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Да, нека бъде светлина! Много са тъмни студията! Очаквам с нетърпение шоуто на Камен в четвъртък вечер!

Един от малкото дефекти.  Напълно нормални за старт!

# 85
  • София
  • Мнения: 5 828
Иво Сиромахов  на старта на днешната програма в 19.30 ч. обяви данните за рекордния рейтинг и че е бекен че никой не ги е обявил

Печикамъков, пак заблуждаваш. Не беше Иво, а Тошко Йорданов.

Мдаа, това също ме подразни, че не си казват/изписват имената.
Ми не съм длъжна да ги знам или се имат за толкова велики, че всички трябва да ги знаят и познават.

# 86
  • Сред мелниците
  • Мнения: 1 313
Боже, пази България! .... от Слави. Шоумен и политик.

# 87
  • Мнения: 1 727
Всяко начало е трудно, пък ще видим какво ще стане.С една шепа хора трудно се прави телевизия.Не виждам как ще издържат само тези хора да покриват всичко.А и бързо ще се изхабят.Ще трябват нови хора, нови предавания, да се купуват филми, продукции.Ще е интересно да видим ще успее ли или не.

# 88
  • Мнения: 10 912
Преди 100 години като ги изгониха от националната телевизия и като ги зачеркнаха, все пак успяха да се справят. А тогава беше много по-тегаво в медийните среди. Според мен ще има успех телевизията, но не трябва да разчитат само на собствените си особи.

# 89
  • Мнения: 1 307
здравейте,
Простете , че се намесвам в темата ви, но моля някой да ми разясни защо има вълнения поклай делата на Слави Т.?

Нека не бъда разбрана погрешно, не целя спор или негативни коментри, но ми е любопитна гледната точка.
С две думи: защо Слави Т. предствлява интерес?

Последна редакция: ср, 06 ное 2019, 09:57 от Serendipity*

Общи условия

Активация на акаунт